Přejít na obsah

Vyhřívání zrcátek


Šváb

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
V ‎29‎.‎12‎.‎2017 na 9:46, kimmi napsal:

jipol57,máš to pekne urobené,no mám taký dojem že vyhrievanie spätných zrkadiel sa po 20 min deaktivuje samo.No po každom štarte sa zasa zapína na tých 20 min,pokiaľ je to stále zapnuté.

Tak jsem si vzpomněl a zaměřil jsem se na to samovypínání vyhřívání zrcátek. U mé Fábky NE. Po 45 minutách jízdy to pořád topilo. Jsem rád že jsem si udělal tu kontrolku a nezapomínám tak vyhřívání vypínat. Není to sice tak velká zátěž jako zadní okno, ale přece jen něco jo. Jeto topidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím vespolek. Jsem tu nový, mám nově Rooma Scouta a zjistil jsem, že mi nehřeje levé zrcátko. Mohu poprosit o radu, jak jej demontovat, abych mohl změřit elektrické veličiny v něm? Předem moc díky. A ještě k tomu zadnímu sklu a zrcátkům – z manuálu jsem vycucnul text níže. Zrcátka se tedy asi sama nevypínají.

 

Sklo:
■ Vyhřívání zadního skla můžete zapnout, pouze pokud je nastartovaný motor.
■ Vyhřívání zadního skla se asi po 7 minutách samo vypne.

 

Zrcátka:
■ Vyhřívání vnějších zrcátek funguje pouze při běžícím motoru.
■ Nedotýkejte se skel vnějších zrcátek, pokud jsou právě vyhřívána.
■ Pokud dojde k závadě elektrického nastavování, můžete skla obou zrcátek
nastavit rukou zatlačením na jejich okraj.
■ V případě poruchy ovládání zrcátek se obraťte na odborný servis.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

90% elektrických poruch na dveřích, zvláště řidičových, je v přerušených vodičích v přechodu mezi "A" sloupkem a dveří. Asi bych to prvně zkontroloval tam.

https://forum.skodahome.cz/topic/111864-kabel%C3%A1%C5%BE-vo-dver%C3%A1ch-a-jej-l%C3%A1mavos%C5%A5/

s obrázkem:

 

Editováno: , autor: jipol57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...