Přejít na obsah

Opravy alu kol


sEVIGE

Doporučené příspěvky

Tak se mi povedlo udělat parádní kopanec na mojem hliníkáči. Nevíte někdo o nějaký firmě, kde to opravujou, pokud možno nejlépe z Jížních čech. Jo a dal jsem to sem, protože se to bude určitě ještě nekdy hodit, teda pokud sem někdo něco napíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim,ze opraven je vsude dost..Kdyz kouknes do vyhledavace opravy alu kol,nebo rovnani alu kol,nebo neco takovyho,vybehne toho spousta..Ja nechal rovnat kolo ve vrsovicich a maximalni spokojenost.

Nebo koukni sem http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=26972 taky uz jsem to jednou resil..Jsou tam naky odkazy..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem volal do toho Líšova, či co to je, kola jenom rovnaj, ale bude do druhýho dne, což je super. A pokud by měl někdo zájem o komaxit, tak v Katovicích u Strakonic. Jednotná cena za kolo 500,- včetně otryskání. Nechával jsem si tam dělat kola už dřív a max. spokojenost.

Tel: 604739105 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...