Přejít na obsah

koupit bez radia a dodat vlastni


coto

Doporučené příspěvky

Nelibi se mi originalni radia a jejich ceny. Mam vlastni, ktere bez problemu prehrava vsechna CD-R/RW a nevypadava kdyz to "drnca".

Rad bych si koupil "Další 4 reproduktory vzadu 2900 Kč" a dal si tam vlastni radio.

Je Octavia pri koupi vybavena standardnimi konektory tak, ze staci jen zasunout standardni DIN radio a vse funguje (repro, antena, pripadne zmena hlasitosti podle otacek)?

Nebo budu potrebovat nejake redukce, ci predratovavat a nebo jsou tam jeste nejake jine zadrhele?

Predem diky za Vase zkusenosti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si do svojej OII nechal davat neorigo radio. Ak mas predpripravu na radio, tak tam budes mat natahane kable akurat na jednotlive repro, napajanie a zem.. nic viac, nic menej.. resp este vodica z CAN BUS, na ktore potom mozes pripojit dalsie prevodniky aby ti to zosilovalo podla otacok a tak..

Origo je origo, ale ak xces lepsi zvuk ako priemer, musis tam dat nieco ine :) ako dava fabrika..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zkušenosti je, že mi Stream přehrává všechno co si vypálim a za skoro 3roky mi ještě ani jednou při drcnutí neskočil ...

Ja po zkusenostech z vecter, kde preskakuji original CD i na ceske dalnici a nektere vypalene vubec nepozna, a ktere mi moje mnohem starsi a lacinejsi radio prehraje, mam ponekud averzi k "originalnim" radiim.

Takze tvoje informace me potesila - mozna si nebudu muset komplikovat zivot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zkušenosti je, že mi Stream přehrává všechno co si vypálim a za skoro 3roky mi ještě ani jednou při drcnutí neskočil a že mam 18ky, trvdej podvozek, takze drncám celkem dost.

ale jak je to s připraveností bohužel nevím

Ja som mal Stream a teraz mam Audience a uplne suhlasim.. prehra uplne vsetko.. a pokial cd medium nieje riadne doskrabane tak ziadne preskakovanie nehrozi.. ani na nerovnostiach..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jde o to, jestli je problem v radiu nebo anténě

Jak jsem psal v jine debate, tak antenu i radio uz mi menili a stale to stoji za prd. Ma to takove zvlastni projevy, treba Radio Beat 95,3 vypadava (podobne na poslech jako poskrabany vinyl) a jina radia, traba Classic sumi, mozna je to specifickou frekvenci, to ale nevim, nejsem technik :) kazdopadne planuju i dale reklamovat ...

radio z fabriky nevim jestli bych doporucil komukoliv, zatim velmi spatne zkusenosti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jde o to, jestli je problem v radiu nebo anténě

Jak jsem psal v jine debate, tak antenu i radio uz mi menili a stale to stoji za prd. Ma to takove zvlastni projevy, treba Radio Beat 95,3 vypadava (podobne na poslech jako poskrabany vinyl) a jina radia, traba Classic sumi, mozna je to specifickou frekvenci, to ale nevim, nejsem technik :) kazdopadne planuju i dale reklamovat ...

radio z fabriky nevim jestli bych doporucil komukoliv, zatim velmi spatne zkusenosti ...

nj, jenže to ti mění komponent za uplně stejnej komponent, tohle je chyba podle mě už z výroby a těmahle výměnama nic nedocílíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelibi se mi originalni radia a jejich ceny. Mam vlastni, ktere bez problemu prehrava vsechna CD-R/RW a nevypadava kdyz to "drnca".

Rad bych si koupil "Další 4 reproduktory vzadu 2900 Kč" a dal si tam vlastni radio.

Je Octavia pri koupi vybavena standardnimi konektory tak, ze staci jen zasunout standardni DIN radio a vse funguje (repro, antena, pripadne zmena hlasitosti podle otacek)?

Nebo budu potrebovat nejake redukce, ci predratovavat a nebo jsou tam jeste nejake jine zadrhele?

Predem diky za Vase zkusenosti!

Zdravím , auto z výroby nemá ISO Conektory ,ale Can Bus . Pokud nejsou zadní repro již z výroby , tak tam na 100% kabely natažené nejsou . Pro připojení neoriginálního rádia je zapotřebí kabelová redukce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , auto z výroby nemá ISO Conektory ,ale Can Bus . Pokud nejsou zadní repro již z výroby , tak tam na 100% kabely natažené nejsou . Pro připojení neoriginálního rádia je zapotřebí kabelová redukce .

Diky za info! Ty zadni si tam dam urcite, ale i tak budu potrebovat redukci jestli jsem to spravne pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsme montoval kamosovi radio mel tam pripravu takze v supliku ISO konektor antenu a natazene do prednich dveri kabely(byla to fabie) u octavky muze byt i datovy mozna.

takze pokud budes davat zadni repro tak natahnout kabelya koupit repraky, a kdyz koupis levne radio tak jeste napajeci vyhybku pro ant.zesilovac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...