Přejít na obsah

Alarm cs 1912


kubikzovocia

Doporučené příspěvky

Dobry den mam v aute nainstalovany autoalarm s oznacenim cs 1912 ale neviem o nom nic ani na internete o nom takmer nic neni. chcel by som si kupit vystrelovacie kluciky a pouzivat ich na vypinanie alarmu ale neviem ani kde je jeho rj dokonca ani tlacitko na nastavovanie. a tiez by som k nemu chcel nastavit zatvaranie okien. za kazdu informaciu o tomto alarme budem velmi vdacny dakujem

edit:

tak nevie niekto aspon kde by som mal asi hladat tu RJ? kam to zvyknu vyrobcovia umiestnovat?

Editováno: , autor: kubikzovocia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš náhodou takovýhle ovladač?

no mal som...ale teraz uz mam novy obal z 1712 lebo na tom origo striebornom sa mi odlomilo ocko na kluce nemas k nemu nejaky podrobnejsi manual? nevies kde je namontovany? nevies ci k nemu mozem nejako nakodovat trojtlacidlovy vyskakovak? (tretim tlacidlom by som chcel otvarat a zatvarat okna) dakujem

Editováno: , autor: kubikzovocia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to CS-1512, na Slovensku ho prodávala firma Eurocentrum. Český návod ti pošlu v pondělí až budu v práci, pošli mi přes PM tvůj mail. Co se týče místa kde je namontovaný, nevím, každý to montuje jinam, ale pravděpodobně někde pod volantem. Vystřelovák k tomu nikdy nenakoduješ,

ale ten alarm má volný jeden kanál, kterým by šli okna ovládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...