Přejít na obsah

Výměna dílů výfuku


djtwenty

Doporučené příspěvky

Zdravim chlapi

a mám dotázek. Zjistil sem že můj střední díl výfuku už má pomalu svoje zasebou, mno a řek sem si že ho vyměnim.

Čirou náhodou sem ale narazil na střední díly, který vyrábí Layting.

A docela přemýšlim že bych použil tyhle výrobky....ale nevim kterej :)

Nabízeji dva. Jeden s dynamizérem OCT(rezonátorem) a druhej je v podstatě jen roura bez tlumiče.

Koncovej díl mám sportovní, ale nevim jakou značku(už tam byl).

Mám chut tam dát jenom tu rouru, protože se myslim, že ten střed. tlumič je tam stejně k ničemu.

Nevíte někdo jestli by to mělo vliv na spotřebu, prípadně na jízdní vlastnosti?

Předem díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Bosal bych taka nebral za ty prachy nic moc, přesně jak píšeš 3 roky a je v koncích. Tchán je bral na Opla a ne jednou a nedal si říct, prostě pravidelná výměna. Mám ještě původní a v garáži nachystaný origoš z bouračky, jezdil 2 roky za hubičku. Zkusil bych Tyll, měl jsem ho na Fáčku pokud chceš obyč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek tak co se týká středového tlumiče u octy tak je to vlastně tlumič hluku zadní díl je jenom na vyvedení plynů ven takže pokud máš laděný výfuk a nejsi spokojen se zvukem odstraň středový tlumič a dej tam rezonátor a uvidíš ten hukot :) trubku bych tam nedával jelikož ty plyny mají mít určitou rychlost vyprazdňování a odpor, může se ti stát že kdybys tam dal trubku tak ti výkon půjde nepatrně dolů a spotřeba zase nahoru , takže já se přikláním k rezonátoru :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...