Přejít na obsah

Rámeček SPZ přední


Triplseven

Doporučené příspěvky

Narazil jsem na webovkách autoslylu janko na chromový rameček předni SPZ. Máte s tim někdo nějaké zkušenosti?

Myslím že by to mohlo vypadat velice dobře v kombinaci chrom mřížkou od milotecu.

Zde je odkaz:

http://www.autostyl-janko.cz/auto_tuning_d...tavia_ii_tuning

Editováno: , autor: triplseven
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně by to bylo už dost přechromovaný.. značku bych dal úplně bez rámečku, na šroubky do nárazníku. Samozřejmě s výjimkou Mischičky, kterému to nedovolí jeho letka :p-_-

Ale taky by ji nejradeji sundal... :p Nevis kolik stoji vyfasovani novy znacky pri odcizeni nebo ztrate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně by to bylo už dost přechromovaný.. značku bych dal úplně bez rámečku, na šroubky do nárazníku. Samozřejmě s výjimkou Mischičky, kterému to nedovolí jeho letka :p-_-

Ale taky by ji nejradeji sundal... :p Nevis kolik stoji vyfasovani novy znacky pri odcizeni nebo ztrate?

450,- Nerozlišuje se, jestli se ztratí nebo odcizí..k tomu odcizení je třeba protokol od Policie a ke ztrátě čestné prohlášení..ale to už se možná může úřad od úřadu lišit..holt naše zákony lol Cena platí ale všude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně by to bylo už dost přechromovaný.. značku bych dal úplně bez rámečku, na šroubky do nárazníku. Samozřejmě s výjimkou Mischičky, kterému to nedovolí jeho letka :p-_-

Ale taky by ji nejradeji sundal... :p Nevis kolik stoji vyfasovani novy znacky pri odcizeni nebo ztrate?

450,- Nerozlišuje se, jestli se ztratí nebo odcizí..k tomu odcizení je třeba protokol od Policie a ke ztrátě čestné prohlášení..ale to už se možná může úřad od úřadu lišit..holt naše zákony lol Cena platí ale všude :)

Diky!! -_- A udelaj snad to samy cislo, ne? Aby se to nemuselo vsude prepisovat. A kdyz mas k tomu dak blizko...nevis kdy u nas pujde zaplatit nejaky to hezky cislo? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky!! -_- A udelaj snad to samy cislo, ne? Aby se to nemuselo vsude prepisovat. A kdyz mas k tomu dak blizko...nevis kdy u nas pujde zaplatit nejaky to hezky cislo? ;)

Tak stejné ani náhodou..tady se značky vyrábí v Brně (fa HICON) a když třeba o jednu přijdeš, nedá se dovyrobit..prostě jedou dál a dál ty své serie. Jinak zatím se značkou na míru moc nepočítej, sice se o tom mluví, ale kam je vidět, tak se zatím počítá se současnými číselnými řadami..

Takže všechno jsou to zatím jen teorie novinářů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to pořad vrtá hlavou,libí se mi to ale zas nechci aby se ze škodovky stal VW.Dneska jsem viděl OII a na ty měl jen takový U kolem SPZ ale zvrchu od masky.To je pěkně divný, jak kdyby to někde skazili a v pulce to uřízli.Nevíte zda se děla chrom taky na žebrovaní mezi předníma mlhovkama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to pořad vrtá hlavou,libí se mi to ale zas nechci aby se ze škodovky stal VW.Dneska jsem viděl OII a na ty měl jen takový U kolem SPZ ale zvrchu od masky.To je pěkně divný, jak kdyby to někde skazili a v pulce to uřízli.Nevíte zda se děla chrom taky na žebrovaní mezi předníma mlhovkama?

Tak to jsi viděl ten od Janka, ne..podle fotek to vypadá, že to je jen nahoře a po stranách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky!! -_- A udelaj snad to samy cislo, ne? Aby se to nemuselo vsude prepisovat. A kdyz mas k tomu dak blizko...nevis kdy u nas pujde zaplatit nejaky to hezky cislo? ;)

Tak stejné ani náhodou..tady se značky vyrábí v Brně (fa HICON) a když třeba o jednu přijdeš, nedá se dovyrobit..prostě jedou dál a dál ty své serie. Jinak zatím se značkou na míru moc nepočítej, sice se o tom mluví, ale kam je vidět, tak se zatím počítá se současnými číselnými řadami..

Takže všechno jsou to zatím jen teorie novinářů

Diky za info. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to pořad vrtá hlavou,libí se mi to ale zas nechci aby se ze škodovky stal VW.Dneska jsem viděl OII a na ty měl jen takový U kolem SPZ ale zvrchu od masky.To je pěkně divný, jak kdyby to někde skazili a v pulce to uřízli.Nevíte zda se děla chrom taky na žebrovaní mezi předníma mlhovkama?

Tak to "v půlce uříznutý" už jsem asi před půl rokem sundal a stejně dlouho tam mám nerezový žebra mezi mlhovkama. Mám tu někde fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
mě znáte,má maska prošla změnama a to dost ranantníma...chystám special sekci,ale musím nafotit..zatím musí stačit avantar.. B)

Můžu se zeptat, kde se dá sehnat ten chromovaný spodek, který končí až u spodku nárazníku? Ten od Janka se mi zdá, že vypadá jako takový laciný tunning...

Danke für echo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Můžu se zeptat, kde se dá sehnat ten chromovaný spodek, který končí až u spodku nárazníku? Ten od Janka se mi zdá, že vypadá jako takový laciný tunning...

Danke für echo :palec2:

ten se sehnat nedá..střed tvoří právě onen výrobek od Janka,spodek je to samé,jen rozřezané,rozbroušené,atd..,prožíznutý nárazník,daná RS mřížka s chrom. žebry atd..-prostě vlastní výroba, neseženeš to a není to ani zrovna 2x snadné udělat to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neví te prosím někdo kde se daji sehnat chrom lišty na spodní gril mezi mlhovky?Jen prostě na dolepení jako je to u masky.Nechci tam nic předělávat.Někde jsem tady na foru viděl i fotku ale už nevím kde!

Dík mooc!

Myslíš tohle? já už to tak koupil, vypadá,že je to nalepené na vrchu.zkoušel jsem cvičně,jestli to jde odlepit a drží to docela fest. jelikož jsem měnil nárazníky,tak teď mi to zbylo...takže mrkni na to a uvidíš,kdyžtak ti pošlu lepší foto.

post-12232-1203251735_thumb.jpg

post-12232-1203252619_thumb.jpg

post-12232-1203252662_thumb.jpg

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tohle? já už to tak koupil, vypadá,že je to nalepené na vrchu.zkoušel jsem cvičně,jestli to jde odlepit a drží to docela fest. jelikož jsem měnil nárazníky,tak teď mi to zbylo...takže mrkni na to a uvidíš,kdyžtak ti pošlu lepší foto.

jo jo to myslím.Takže toto ted prodáváš chápu li to dobře?Nebo to mužeš sehnat?

Editováno: , autor: triplseven
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...