Přejít na obsah

Paket OverHead


Doporučené příspěvky

Nevím jak to myslíš s doděláváním elektriky, ale v každém případě to co máš v odkazu od Kopáčka je standartní kufrová lampička osazená ledkou. To je to, co si zítra vyrobím sám, viz. výše. Jenom nevím co je v té od tebe v odkazu osazeno za ledku.

Nicméně udělám porovnávací fotky a dám to sem. Nebudu-li spokojený půjde ještě jedna lampička na druhou stranu. Tam bude jediné časové zdržení s vyrobením přesného otvoru, jinak to musí být práce na půl hodky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Jojo nějak mi to téma zapadlo i když jsme se zde ze stropních lampiček posunuli až do kufru :-)

Takže dávám pár fotek z montáže, ale ta porovnávací do rozsvíceného kufru se starou žárovkou a LEDkou je o ničem a nevypovídající a skutečně jak je vidět, ten rozdíl byl hlavně v barvě světla-to se týká té malé myslím 6-ti SMD  z foto. Z tohoto důvodu jsem to pak ještě předělal a vtělil tam ten panýlek s více SMD-na foto s kabílkama (foto je jen orientační aby bylo jasné co jsem volil) To už je jiná káva a krásně to svítí, nové foto osvíceného kufru jsem již nedělal ale už je výrazně znát.

Další věc kterou bych chtěl zmínit je to, že rozptylu světla z té lampičky směrem ke dnu kufru mi brání takováta kapsa na drobné věci, kterou někdo má a někdo né.

Závěr: když jsem mohl tahat kablík na pravou stranu a zprovoznit pravou hlhovku, tak budu ted v zimních měsících zase tahat kablík na levou stranu a dáva zrcadlově druhou lampičku :-)

Jinak dokoupení druhé lampičky + SMD není levná záležitost.

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dily/osvetleni-kufru.html

 

post-5078-0-94610300-1388841298_thumb.jp

post-5078-0-22587400-1388841304_thumb.jp

post-5078-0-95007600-1388841310_thumb.jp

post-5078-0-76567200-1388841327_thumb.jp

post-5078-0-08881000-1388841335_thumb.jp

post-5078-0-81843800-1388841358_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lampička se dá sehnat kdekoliv na vrakáči... je stejná snad ve všech autech koncernu cena je tam od cca 50,-..

 

Já dodělával druhou lampičku do Fabie II TADY.. Žárovky jsem použil jak ty ty první 6x5050 smd v každé lampičce a svítí to dostatečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...