Přejít na obsah

Octavia I handsfree


Tomboss

Doporučené příspěvky

Dobry den mam jeden problem koupil jsme si Octavii v D a ma tam instalovane

handsfree na seimens potreboval bych to predelat na nokii neznate prosim nekoho kde predelava tyhle adaptery zkousle jsme ruzny prodejce a zy pry to nedelaji tak co s tim ?? Jde mi jen o to jestli se to da jeste pouzit ci ne a demontovat to je to primo z vyroby drzak je zabudovany primo v palubni desce. ZA pridadne rady dekuji, zlinsky kraj ,mail : tomboss@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se to dá přehodit zjistíš jen porovnáním konektorů Nokie a Siemensu. Nebo pokud ta HF má univerzální držák a konektor a z toho adaptér na Siemens, tak to možná půjde jen jiným adaptérem.

Já měl Nokii a ŘJ taky Nokii. Cele jsem to vykuchal a nahradil Bluetooth HF CK3100. Stálo mě to 2300 + celý den rozebíráním a skládáním palubky. Dost jsem si u toho zanadával na odborníky, co to tam instalovali předemnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ti taky doporučil to předělat. Mám tam teď taky CK3100 a jede v pohodě, spárovaný se třemi telefony a běží bez potíží. Montáž je hračka. A máš jistotu,že když změníš telefon, nebudeš muset řešit další redukce. A hlavně musím říct, že má perfektní slyšitelnost. Obousměrně. Kdybys do toho šel, mohl bych ti poslat nějaké fotky z montáže, resp shodil bych kastlík spolujezdce a nafotil ti jak to mám umístěné. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se to dá přehodit zjistíš jen porovnáním konektorů Nokie a Siemensu. Nebo pokud ta HF má univerzální držák a konektor a z toho adaptér na Siemens, tak to možná půjde jen jiným adaptérem.

Já měl Nokii a ŘJ taky Nokii. Cele jsem to vykuchal a nahradil Bluetooth HF CK3100. Stálo mě to 2300 + celý den rozebíráním a skládáním palubky. Dost jsem si u toho zanadával na odborníky, co to tam instalovali předemnou.

Kde jsi schrastil CK3100 za tak skvělou cenu? Já teď kupoval novou za "trojku" :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ti taky doporučil to předělat. Mám tam teď taky CK3100 a jede v pohodě, spárovaný se třemi telefony a běží bez potíží. Montáž je hračka. A máš jistotu,že když změníš telefon, nebudeš muset řešit další redukce. A hlavně musím říct, že má perfektní slyšitelnost. Obousměrně. Kdybys do toho šel, mohl bych ti poslat nějaké fotky z montáže, resp shodil bych kastlík spolujezdce a nafotil ti jak to mám umístěné. :palec2:

No taxe urcite podel o fotky :) - taky rad mrknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se to dá přehodit zjistíš jen porovnáním konektorů Nokie a Siemensu. Nebo pokud ta HF má univerzální držák a konektor a z toho adaptér na Siemens, tak to možná půjde jen jiným adaptérem.

Já měl Nokii a ŘJ taky Nokii. Cele jsem to vykuchal a nahradil Bluetooth HF CK3100. Stálo mě to 2300 + celý den rozebíráním a skládáním palubky. Dost jsem si u toho zanadával na odborníky, co to tam instalovali předemnou.

Kde jsi schrastil CK3100 za tak skvělou cenu? Já teď kupoval novou za "trojku" :feve:

:palec2: :palec2: :palec2: Nabízí je tady na fóru za velmi dobré ceny Batistuta. Mám jí od něj, tu barevnou 3200 a maká jako hodinky. Je to taky vidět na účtech, které začaly chodit. V autě se člověk snadno zakecá, když má volné ruce. :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ti taky doporučil to předělat. Mám tam teď taky CK3100 a jede v pohodě, spárovaný se třemi telefony a běží bez potíží. Montáž je hračka. A máš jistotu,že když změníš telefon, nebudeš muset řešit další redukce. A hlavně musím říct, že má perfektní slyšitelnost. Obousměrně. Kdybys do toho šel, mohl bych ti poslat nějaké fotky z montáže, resp shodil bych kastlík spolujezdce a nafotil ti jak to mám umístěné. :palec2:

No taxe urcite podel o fotky :) - taky rad mrknu

OK, fotky sem dám někdy v týdnu. Teda pokud to budu umět :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montáž je naprosto v pohodě. Vlastně to není ani montáž, protože pospojuješ jen pár konektorů. Stačí jen vytáhnout rádio a pro lepší manipulaci kastlík pod ním. Jednotku jsem strčil vlevo za rádio, je tam na to dobré místo. Obal ji rovnou do něčeho (já použil slabý molitan), aby ti to na hrbolech nedrnčelo. Vůbec nic nerozebírej, krásně protáhneš kabel mikrofonu okolo volantu pod palubkou. Jen sundáš levý přední sloupek. Já jsem mikrofon umístil na něj. Někdo tady doporučoval umístit ho do středu vozidla k zrcátku. Až tam ho tahat nemusíš. Ten Parrot už umí luxusně odfiltrovat vnější hluk. Komunikace je obousměrně naprosto bez chyb. Za 300,- Kaček jsem si v servisu koupil origo kovový držák na Octu I., který se uchytí na mřížku středního ventilátoru. Jo, to jediné jsem musel rozebrat - ale to je taky brnkačka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den mam jeden problem koupil jsme si Octavii v D a ma tam instalovane

handsfree na seimens potreboval bych to predelat na nokii neznate prosim nekoho kde predelava tyhle adaptery zkousle jsme ruzny prodejce a zy pry to nedelaji tak co s tim ?? Jde mi jen o to jestli se to da jeste pouzit ci ne a demontovat to je to primo z vyroby drzak je zabudovany primo v palubni desce. ZA pridadne rady dekuji, zlinsky kraj ,mail : tomboss@seznam.cz

To se jedná o original handsfree? pokud ano stačí koupit pouze adapter ve škoda auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...