Přejít na obsah

Nová páčka sedadla od MR2008?


RomanKo

Doporučené příspěvky

Naco upravena? Vyhody/nevyhody tej upravenej? Teraz sa o nu nezachytavas? Kde si ju zohnal a co stala?

Vzhledem k tomu, ze mam auto od patku, tak jsem jeste nic nemenil ;) . To Skoda sama. Vsiml jsem si toho hned, protoze, v kazde recenzi se o te pace zminovali, tak pro ukazku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bol som u jedneho BA predajcu IMPA a ten tu normalne 2008 model nema a vraj ani tak skoro mat nebude. Vsetko co tam ma su 2006-2007. Az ked sa snad predaju. Vraj je to dost specificke auto a nejde az tak na odbyt a preto neobjednavaju kym neminu. :) Jedine ze by som vystihol niekoho kto si prave kupuje a je v tej dobe v predajni to auto. Ale kukal ako puk ze take nieco viem ze je tam ine. :) A to len vdaka Oldovi. ;)

Tak ked budem mat cestu okolo inej predajni...skusim tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked nad tym rozmyslam .. dost pochybujem ze sa to bude dat kupit samostatne... predpokladam ze sa to dodava do skodovky ako komplet so sedadlom ..

treba mrk do etky ci ten dielec ma samostatne cislo ..

ak nema smola...

potom uz pmozu upravy v amaterskych podmienkach :-)

RomanKo . este by to mohlo byt aj v novej Fabii ... tak mrkni nielen rooma ale aj fabcu ..

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pozor aby si sa necudoval .. prkotinky sa niekedy nedaju zohnat lebo sa to neoplati samostatne predavat .. ked to mozu predat s celym dielom za 100 nasobok hodnoty ... :-)))

Jo jo jo FII je Roomster a Roomster je FII s batohom :-)

hmm ked to ako nahradny diel nebude tak potom uz len nejako urezat a dat si spravit nejaky nasadku na to ...

mam pocit ze niekto neviem ci na tomto fore menil tu packu za nejaku kratsiu .. keby som si tak spokenul .. viem ze bloal aj fotka . a bola to tak isto vypdajuca packa ako original iba podstatne kratsia .... no musim pohladat

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oki, pohladaj...ale podla mna ta packa bude vymenitelna...zdalo sa mi ze su tam zaslepky na srouby a za dalsie...ked samostatne predavaju krytky na ostrekovace svetiel a nepotrebujes cely ostrekovac kupit, tak toto mat urcite budu...ale treba preverit v ETKE. Ja sa neviem v nej pohybovat...skus pozriet ak budes mat chvilku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie krytky sa predavaju tak kvoli tomu ze ich treba lakovat .. packu nie . a ze ma zasleky a srouby .. ved ju nejakomusia namontovat :huh:

takze toto hovori ETKA o modelovom rocniku 2008 ..

no moc mudry z tohonejsom ...

post-2382-1190313006_thumb.jpg

to by znamenalo ze sa to da kupit samstatne ... akurat zistit ktory z ty |24| to je

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samostatné vlákno vyčlenené, a malo by to byť takto - reálny vin Roomstera MR08. Inak číslo dielu zostalo, akurát z pôvodného univerzálneho 6Q0 sa zmenilo na 5J0 (teda len pre Roomster/Fabiu II).

Prosim ta da sa niekde stiahnut ten subor na nahradne diely, tak ako to mas na prilozenom obrazku?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to shrnu:

stara rukojet pro vyskove nastaveni sedadla je: 6Q0 882 251A 47H / 252A 47H (vlevo/vpravo)

nova rukojet pro vyskove nastaveni sedadla je: 5J0 882 251A 47H / 252A 47H (vlevo/vpravo)

Nova je uzivatelsky jednoznacne lepsi, pri nastupovani a vystupovani o ni clovek nezavadi jako o starou.

Nova je pouzita u vsech FII, Roomster od MR2008 (nemusi byt striktne ohraniceno).

Nova je bez problemu zamenitelna se starou, budu ji menit i u sve FI. Cena by mela byt okolo 280,- Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vsechny FII ktery jsem videl, pripadne mel moznost s nima jet, mely uz tuhle novou paku - netvrdim ale, ze treba uplne prvni mely jeste starou.

Stejne jako zmena u Roomstera je udavana od MR2008, ale mohlo to byt o neco driv nebo o neco pozdejc, podle toho, jak vysly skladovy zasoby.

Vymena? Primitivni, viz. obrazek.

post-9-1190719420_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...