Přejít na obsah

Nová páčka sedadla od MR2008?


RomanKo

Doporučené příspěvky

Takze AMOS mi dal cenu ako stalemu zakaznikovi 340sk s DPH. Avsak bezna cena (IMPA) je cena 369,38Sk/ks. Ale vraj nevie zohnat pravu...to nechapem...!? Tak som objednal zatial tu soferovu stranu.

jake presne cislo dielca podla ETKY si pytal ? myslim tu vodicovu ?

ja mam po ceste AUTOPARK tak skusim tam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vymena probehla hladce - konec koncu jsou to dve plastovy krytky a dva Torx 10.

Vysledek posudte dle foto - funkcne super, pri nastupovani a vystupovani se ji vubec nedotknu... :palec2:

hehe :D ....ze vam to stoji za to, ...ja se nedotykam ani te co tam mam ted. ...resp nedotykam tak ze by to necemu vadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vymena probehla hladce - konec koncu jsou to dve plastovy krytky a dva Torx 10.

Vysledek posudte dle foto - funkcne super, pri nastupovani a vystupovani se ji vubec nedotknu... :palec2:

hehe :D ....ze vam to stoji za to, ...ja se nedotykam ani te co tam mam ted. ...resp nedotykam tak ze by to necemu vadilo.

no na fabii mi to nevadilo na roome pri vystupovani neustale stalcim nohou packu .. asi to bude tym ze sedadlo je vyssie nez vo FI ....

toto je celyproblem .. vzdy treba dostelovat sedalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luky ja som im dal obe cisla (teda tej novej packy teda cozacina 5J a oni povedali v AMOSE ze vedia zohnat len lavu. Takze asi soferovu. Podla Mavericka som objednaval. Skopiroval tie cisla a poslal mail. Takze tam kupim lavu a v IMPA kupim tu pravu za trosku viac...ale mozno sa na to vykaslem na tu pravu. To nie je taky problem ako ta soferova strana...aj ked to mozno nebude moc esteticke ze jedna taka a druha taka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luky ja som im dal obe cisla (teda tej novej packy teda cozacina 5J a oni povedali v AMOSE ze vedia zohnat len lavu. Takze asi soferovu. Podla Mavericka som objednaval. Skopiroval tie cisla a poslal mail. Takze tam kupim lavu a v IMPA kupim tu pravu za trosku viac...ale mozno sa na to vykaslem na tu pravu. To nie je taky problem ako ta soferova strana...aj ked to mozno nebude moc esteticke ze jedna taka a druha taka...

jo tak musim pohladat . sami nesce ..

jo ja riesim iba vodica . spolujazdca nemam ani som nechel ani nevidim dovod mat . .manzelka aj tak vacsinu caqsu sedi vzadu s dcerou ... :)

aj s IMPA si dopisujes, ci mas tam neikoho koho poznas .. lebo s trupikmi kde ja som kupoval veci sa da max telefonovat a aj to jeniekedy problem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám ode dneška taky novou páčku sedadla. Minulý týden, když jsem byl na roční prohlídce (mj. v jiné diskuzi se tu psalo o množství oleje, tak mě Škoda servis nalil olej Shell 3,2l) tak páčku objednali, ale zatím to nějak nešlo, neznali cenu. Dneska přišla a je super. Stála 282,-, celkově s prací (výměna páček) to vyšlo na 375,- Kč. Hned jsem udělal mobilem 2 fotky:

post-3782-1193053172_thumb.jpg

post-3782-1193053188_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No ja som na tom trval, no povedali mi ze ten diel vidia v systeme, ale ze sa neda objednat ako nahradny diel...zatial. Ale skusal som to pred mesiacom ked som objednaval tu lavu packu...od vtedy som to neskusal. ;) Ale vzdy sa zasmejem ked zacujem ako niekto nastupuje do auta a pocujem ten zvuk ako si znizi sedadlo. Vtedy si uvedomujem ako som dobre urobil ze som tu packu aspon na soferovej strane vymenil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...