Přejít na obsah

Automaticke zamykanie pri rozjazde


peterSK

Doporučené příspěvky

Nazdar.... uz davnejsie som tu videl prispevok, kde bol navod, ako nastavit automaticke zamykanie dveri pri rozjazde....vtedy som si to aj zapisal, ale uz netusim, kam som to dal. Teraz sa k tomu neviem dopatrat, tak mi prosim helfnite, ak niekto vie, kde to najst. Zajtra idem do servisu, tak by som si to chcel dat spravit.

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar.... uz davnejsie som tu videl prispevok, kde bol navod, ako nastavit automaticke zamykanie dveri pri rozjazde....vtedy som si to aj zapisal, ale uz netusim, kam som to dal. Teraz sa k tomu neviem dopatrat, tak mi prosim helfnite, ak niekto vie, kde to najst. Zajtra idem do servisu, tak by som si to chcel dat spravit.

Dik.

tak tam ti to snad udělají i bez návodu néééé?

jinak v komfotce kanál 03 zamykání, kanál 04 odemykání (1 ano, 0 ne), jestli máš teda v autě komfotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaKr je rýchly jak strela :D :D lol

Nazdar.... uz davnejsie som tu videl prispevok, kde bol navod, ako nastavit automaticke zamykanie dveri pri rozjazde....vtedy som si to aj zapisal, ale uz netusim, kam som to dal. Teraz sa k tomu neviem dopatrat, tak mi prosim helfnite, ak niekto vie, kde to najst. Zajtra idem do servisu, tak by som si to chcel dat spravit.

Dik.

tak tam ti to snad udělají i bez návodu néééé?

jinak v komfotce kanál 03 zamykání, kanál 04 odemykání (1 ano, 0 ne), jestli máš teda v autě komfotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj - mám Roomster 2008 a bohužel se v něm ještě nevyznám - chtěl bych si také nastavit automatické zamykání dveří, ale nechápu, co znamená "jinak v komfotce kanál 03 zamykání, kanál 04 odemykání (1 ano, 0 ne), jestli máš teda v autě komfotku" .. prosím - mohli byste mi popsat postup jak pro debila? .. díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vychází se z toho, že máš diagnostiku, která se s autem připojí. Tedy kabel a software. Připojíš tedy kabel k autu, zapneš notebook a zapneš zapalování. Zapneš program VAG (diagnostika), dáš vybrat jednotku - vybereš jednotku komfortních funkcí - vybereš tlačítko Adaptace - nastavíš kanál 03 a nastavíš hodnotu 1, nastavíš kanál 04 a nastavíš kanál 1.

Pokud nemáš diagnostiku, tak v servisu by to za pár korun měli udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

chlapi.. koupil jsem si kabel a snažil se nastavit to automatické zamykání na supíka.. Ale když jsem dal ten kaál 03 a 04, tak se mi to pěkně změnilo na ON.. ale když jsem dal uložit tak to napsalo že na to musím mít origo kabel ze servisu nebo co... Dá se tohle nějak obejít nebo jsem měl neco nastavit ještě před tím.

Dík za info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam Fabii r.v. 2001 verzi comfort .. znamena to ze mam komfortni jednotku a ze bych mohl nastavit to zamykani za rozjezdu? A nebo to jde az na pozdejsi verze? A pokud by to slo .. mam na dalku odemykani a zamykani .. nezmrvi se to timto nejak? Nekoho s vagem bych uz sehnal ale pujde to vubec? Diky

Aby jsi nevypadl z auta? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne tak mnozi se prepadeni na krizovatkach a tak tak se bojim no :D Ale zase kdyz budu chtit dat chacharovi tem jeho rozvozcum pizzy jednu vychovnou pest jak me naboura po ctvrte tak se me bude hur vystupovat :aggressive: ale pry to nici motorky centralu to radeji budu bez toho nez abych si znicil central kaslu na to :(

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja musim zaklepat jeste na fabce problem s motorky nemel .. u favorita to byl motorek sterace zadniho akorad co si pamatuju kdysi :)

Necham si na to radeji zajit chut ..

A mam tu komfortni jednotku nebo ne prosimvas? Napadla me totiz instalace tempomatu .. popr. bych ho pak mohl dat do dalsiho auta kdyztak si myslim ;)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vsak mas vybavu comfort ne? :D Takze ji mas. Zakladni jednotka classic co mam ja, treba snad ani nepodporuje el.okna. Kdyztak si to omrkni, BSG najdes kdyz sundas plast pod volantem jak jsou ty odkladaci skrinky, tak to sundej je tam asi 5 sroubu a pak to vycvaknout a najdes ji pod spinačem svetel. Na zacatku toho dlouhyho cisla musi byt 6Q1 nebo 6Q0 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam máš věci jako originální centrál a stahování oken, tak v tom nevidím problém. Já osobně mám v plánu to automatické zamykání při nejbližší příležitosti nastavit.

Ale díra na prachy je to horší, než ženská :smich:

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...