Přejít na obsah

Chromový kroužek kolem ovládání el.zrcátek


Harley1006

Doporučené příspěvky

nemusis to objednavat cez ebay, ak chces usetrit, tu je priamo mail na chlapika:

tarik.tezal@arcor.de

pozri si napr. toto:

http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopi...l+rings#p374013

cena za sadu je dost zaujimava, aj ja by som ju chcel, ak by si to objednaval, mozes aj mne, ak by bolo treba, poslem aj zalohu.

Daj mi info.

Stowasser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK tak to vezmu přímo od něj, pak ta cena padá na 7€ + pošta a dobírka. Poštu ( německou ) rozúčtuji mezi všechny kupující stejným dílem.

Myslím že mu zašlu objednávku nejpozději 1.10.2007 tak pište pokud něco budete chtít. Odkaz na to co má i s cenami je o pár příspěvků nahoru. Richard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ak to budes objednavat, tak ja by som bral celu sadu:

- 1x kruzok ovl. zrkadiel

- 1x kruzok ovl. svetiel

- 3x kruzok ovl. Climatronic

Spolu 32€+postovne, ak treba poslem peniaze vopred.

Ak bude celkova objednavka za vyse 100€, opytaj sa ho, ci by ti to neposlal zadarmo.

BTW viem ze skusal robit aj kruzok okolo spinacej skrinky, mozno uz ponuka aj to /len pre tvoju informaciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Objednano, bohužel až dnes. Dam vedet az to dorazi. -_-

Ahoj. Prosím tě, budeš ještě někdy objednávat?

Měl bych zájem o:

1x ovl. zrcáte

1x ovl. světel

3x ovl. Climaticu

Jde to na Climatic? Na kolik by to vše vyšlo?

Díky za odpověď

Na Climatic má taky, ale teď jsem je už objednal a příští objednávka bude záležet na poptávce, pokud vás bude víc tak klidně objednám další. Jinak můžeš i ty sám si objednat přímo na jeho stránkách nebo na E-bay,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13€ kolem klimy

7€ kolem ovladace svetel

7€ kolem ovladace zrcatek

7€ posta rozpocitavam mezi vsechny co obednaji stejnym dilem + ceska posta s dobirkou.

Dalsi objednavku bych videl tak do pulky pristiho mesice. Piste pozadovane zbozi na mail risa.svoboda@seznam.cz nezapomente na adresu kam vam to poslu, lze osobne odebrat po domluve v Plzni.

:specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se montaze tyce, vse je bez lepeni a jde lehce nasunout do danych mezer, krom toho krouzku kolem ovladani zrcatek, tam doporucuji vydloubnout kryci mrizku od repracku na ktere je ovladani zrcatek, odpoit konektor, vycvaknout ovladac zrcatek, nacvaknout krouzek a pak vse dat zpět. jinak se mi to tam nandat nepovedlo, ale vysledek je super.

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednano, bohužel až dnes. Dam vedet az to dorazi. -_-

Ahoj. Prosím tě, budeš ještě někdy objednávat?

Měl bych zájem o:

1x ovl. zrcáte

1x ovl. světel

3x ovl. Climaticu

Jde to na Climatic? Na kolik by to vše vyšlo?

Díky za odpověď

Na Climatic má taky, ale teď jsem je už objednal a příští objednávka bude záležet na poptávce, pokud vás bude víc tak klidně objednám další. Jinak můžeš i ty sám si objednat přímo na jeho stránkách nebo na E-bay,

OK, počkám, až budeš objednávat hromadně. Jinak objednávku ti napíši ještě do mailu, který jsi uvedl níže. Snad to k tomu ovladači zrcátek dám:)

Díky, měj se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...