Přejít na obsah

Poradte pls z touhle kntrolkou


drastys

Doporučené příspěvky

inak návod k autu si čítal?

Ano, ale tam je napsane jen neco malo obecne. Spise jsem se chtel zeptat co by to mohlo byt a z jakeho duvodu by to mohlo chvili svitit a najednou zase zhasnout..

Tohle tam nevyctu.. kdyby jo tak bych Vas s timhle neobtezoval!

no právě že zrovna u této kontrolky je milion možných příčin, takže bez Vagu jak píší kluci, těžko něco říci

může to být: lambda, vstřiky, zapal.cívky, EGR ventil ......... a další, kluci by určitě našli další možné příčiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netankoval si nahodou do plna aj po odvzdusneni?

Mne sa to stava vtedy a tiez som nad tym maturoval hodne dlho.

Teraz neodvzdusnujem a nic.

VAG mi vypisoval nejaku chybu vo vyfukovom potrubi.

To som vymazal a teraz je v pohode.

Tak to bzla nejaka nahodna chyba cidla teploty chladici kapaliny ... Zatim se znovu nerozsvitila takze se to zda byt v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netankoval si nahodou do plna aj po odvzdusneni?

Mne sa to stava vtedy a tiez som nad tym maturoval hodne dlho.

Teraz neodvzdusnujem a nic.

VAG mi vypisoval nejaku chybu vo vyfukovom potrubi.

To som vymazal a teraz je v pohode.

Tak to bzla nejaka nahodna chyba cidla teploty chladici kapaliny ... Zatim se znovu nerozsvitila takze se to zda byt v pohode

Stává se to když tankuješ až po okraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tahle kontrolka se také rozsvěcuje otcovi na fabii combi r.v.01 1.4 50kW

Když se mu rozsvítí tak motor jde špatně nastartovat.Nastartuje a motor chcipne

Někdy v určitých otáčkách auto začne pocukávat.Kontrolka mu třeba svítí 3 dny a pak z ničeho nic

zhasne a po nějakém čase opět rozsvítí a začne to blbnout. :wacko:

Hlavně jsou nepříjemné ty starty když to hned zdechce.Jako kdyby se motor zadusil. :angry:

Poradí někdo čim to může byt??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem s touhle kontrolkou rezignoval úplně. nejméně 5x a vždy sporadická chyba,lambda sonda 2 kdesi za katošem.kontrola a test následně vždy ok a do týdne svítí opět,

tak už to neřeším,nová sonda za 4500 je zatim mimo financni plan.a to mi technik rekl,ze to je na 85% ze se to spravi. fab hb 1,4 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj!!!

Mám ten problém už dávno,akurát auto ide a štartuje dobre.VAG hlásil chybu sonda 2 tak som ju vymenil chybove hlásenie zmazal a po cca 100 km.kontrolka svieti.Už to nerieším. Mám VAG 3040 a nemôžem sa dostať do bloku na skúšku skutočnej hodnoty-udajne treba registráciu.Káble (tie problémove v tom husom krku ) mám vymenené. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[No zrovna dnes se mi ta kontrolka taky rozsvítila.Ale jestli jak píšete, že to vymažete ve VAGU a ono se to zase po pár kilácích objeví tak se asi poseru z toho jak budu jezdit do servisu a platit za to aby to vymazali a dávat 500,- Na VAGU jsem to ještě neměl ale budu muset ať vim co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...