Přejít na obsah

Náhradní klíče....chybí


peterka

Doporučené příspěvky

aj ja som chcel este jednu sadu klucov, v beznom obchodiku, kde kopiruju kluce chcu za duplikat kluca s immobilizerom 2200Kc plus musis ist este ten kluc ist nakodovat. to stoji dalsich 500Kc. A ked mas este nejake mechanicke zabezpecenie, tak tam bude dalsia zaujimava sumicka. tak neviem, ci to stoji za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus jiného prodejce. :)

Jsou přece autorizovanej servis, zjištění kódu je pro ně práce na pět minut.

Já si klíč nechal přidělat normálně ve výrobně klíčů, vyrobili klíč, v autě si pomocí notebooku přečetli kód, jelikož jsem neměl ten štítek ke klíčům, nakódovali a bylo to. Cena včetně vystřelovacího klíče byla tehdy dva tisíce...

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem koupil fabii z bazaru jen s jednim klicem bylo mi to hned divne tak sem tady na foru koupil vystrelovaky a vymenil vsechny zamky ale nemel jsem pin k puvodnim zamkum ale ve skodovce mi ho zjistili za uplatu 500 kc na pockani, vymena zamku + nakodovani za 500 kc celkem prace na 3 hodiny a mam klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není jistější tady na fóru koupit celou sadu zámku i s vystřelovákama za litra? lol

A kdo je prodává? Nebo to mám sledovat? Za litr bych to asi vzal.... Kontakt ?

mrkni do bazaru teď nevím kdo to přesně byl ;)

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...