Přejít na obsah

světla pro denní svícení


maiklzacek

Doporučené příspěvky

Ja to docela chapu, kazdy jsme nejak zacinali, nebo-li nikdo uceny z nebe nespadnul.

K tem xenonum - mas pravdu, byla to vytunena Felda, ale to je spise vyjimka, mel jsem obecne na mysli caste pripady nejen u naseho domu, kde je delsi horizont - je do dost neprijemne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za OT, ale nedalo mi nenapisat. ivomb, ak ta oslnuju xenony na horizonte, tak skus ist oproti fabke s normalnymi svetlami, je to ovela horsie. fabka ma dobre svetla, ale neskutocne oslnuju, a nemusia tam byt ani xenony.

A este nieco k teme: moj nazor na denne svetla je, ze ich nemam rad, soferi nevedia, co je to znizena viditelnost a bezne svietia len s nimi aj v takomto obdobi, co je strasne, nehovoriac o tom, ze im nesvietia svetla vzadu. Ak denne svietenie, tak potom jedine do hlavneho svetlometu, umiestnenie vedla hmloviek je malo viditelne a zvlast na horizontoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden clen fora prodava LED denni svetla s oduvodnenim, ze na Slovensku to zakazali, resp. ze policajti tvrdi, ze to neni povoleno.

Jiz se to tu x-krat probiralo, ale zda se, ze opakovani je matka moudrosti.

Kdyz jsem s tim zacinal jezdit (kupoval jsem to v Nemecku, v CR tenkrat jeste nebyly k dostani), take mne zastavovali cajti a vyptavali se. Vzdy to vsak stacilo vysvetlit. Ale nasel se jeden chytry jak radio... Stezoval jsem si policejnimu rediteli a od tech dob mam klid. Tu odpoved zverejnuji, kdyby se nekomu stalo, ze se objevi podobny organ...

EHK č.48 ma celoevropskou platnost a denni svitilna neni (pokud vim) v zadnem state EU zakazana.

post-37797-1262525380_thumb.jpg

post-37797-1262524933_thumb.jpg EHK_48_b.pdf EHK_48_c.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...