Přejít na obsah

Stříbrné lišty v interiéru


Jirik.DC

Doporučené příspěvky

Tak jsem koukal, že Milotec nabízí polepy na lišty na palubce a na dveřích

http://www.milotec.net/dekory-interieru-sa...-octavia-ii.htm

..tak si říkám, jak by to vypadalo udělat je do barvy auta..

Já si myslím ,že přestříkání lišt v interiéru do barvy vozu by vypadalo velice dobře . Bohužel polepy moc nemusím , nemám rád když něco moc přečuhuje . Pokud se nalepí polep na díl tak se zvětší o 2-3 mm. a to se mě moc nelíbí , protože je to už poznat že je to polep a né nastříkaný díl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, říkám si, že by to bylo good..zvlášť když mám černo červené potahy. Jen jak to vyřešit, když ve dveřích jsou ty lišty napevno..taky je mohli udělat na zacvaknutí, jak v palubce.. Tam bych je vycvaknul a stříknul, ale ty dveře nevím..záleží jedině, jak by ty polepy byly řešené..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, říkám si, že by to bylo good..zvlášť když mám černo červené potahy. Jen jak to vyřešit, když ve dveřích jsou ty lišty napevno..taky je mohli udělat na zacvaknutí, jak v palubce.. Tam bych je vycvaknul a stříknul, ale ty dveře nevím..záleží jedině, jak by ty polepy byly řešené..

Ty ve dveřích jsou tam přilepené nebo jak jsou přidělané? Já myslel ,že budou taky jenom nacvaknutý . Bohužel jsem se ještě tak rychle do rozebírání Scouta nedostal . A pokud máš černo červené potahy tak to bude určitě vypadat dobře .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, říkám si, že by to bylo good..zvlášť když mám černo červené potahy. Jen jak to vyřešit, když ve dveřích jsou ty lišty napevno..taky je mohli udělat na zacvaknutí, jak v palubce.. Tam bych je vycvaknul a stříknul, ale ty dveře nevím..záleží jedině, jak by ty polepy byly řešené..

Ty ve dveřích jsou tam přilepené nebo jak jsou přidělané? Já myslel ,že budou taky jenom nacvaknutý . Bohužel jsem se ještě tak rychle do rozebírání Scouta nedostal . A pokud máš černo červené potahy tak to bude určitě vypadat dobře .

Někde tady na fóru mám i fotky, jak ty sedačky vypadají..origo MAD. V těch dveřích jsou lišty natavené..nerozebiratelně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řek, že docela lacině.

Nevím jaké jsou lišty u nižších stupňů výbav, ale takhle mi to malinko připadá jako dřevěné prkýnko, když místo bezbarvým lakem či mořidlem prostě máznu barvou.

Takže dva subjektivní by už mohl být jeden malý objektivní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,když už cítíš tu potřebu je nastříkat, máš možnost je vymaskovat maskovacími páskami-nejlépe Japonské Tamiya či Gunze.Dají se koupit v modelářských potřebách( co se prodávají plastikové stavebnice).S tím stříkáním si dej ale pozor, buď použij opradu orig. barvy Škoda a barvu nechte vytvrdnout v peci - znamená to sice vymontovat celý tapecírung dveří ale je to nutné.Kluci od nás si stříkali tyto lišty jen nějakou barvou ve sprayi a po čase se jim začala loupat, zřejmě vlivem vysokých teplot v interiéru v letních měsících.Takové ty dekory z nepravého dřeva do aut jsou právě proto tak drahé, že se používají nějaké speciální barvy na interiery automobilů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,když už cítíš tu potřebu je nastříkat, máš možnost je vymaskovat maskovacími páskami-nejlépe Japonské Tamiya či Gunze.Dají se koupit v modelářských potřebách( co se prodávají plastikové stavebnice).S tím stříkáním si dej ale pozor, buď použij opradu orig. barvy Škoda a barvu nechte vytvrdnout v peci - znamená to sice vymontovat celý tapecírung dveří ale je to nutné.Kluci od nás si stříkali tyto lišty jen nějakou barvou ve sprayi a po čase se jim začala loupat, zřejmě vlivem vysokých teplot v interiéru v letních měsících.Takové ty dekory z nepravého dřeva do aut jsou právě proto tak drahé, že se používají nějaké speciální barvy na interiery automobilů.

Což o to, tu potřebu zatím nemám, jen mně to tak napadlo, jestli by to stálo za úvahu.. Jinak modýlky je moje druhý já, takže pásky znám a často používám.. Ty tapecy bych určite nesundaval..to už spíš by byly použitelné ty nalepovací od Milotecu. Taky si říkám, proč Milotec nabízí právě stříbrné, když to je pro OII skoro standard. Asi to bude tou jejich posedlostí stříbrnými plasty, dělají z toho teď úplně všechno :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsou zač ty pásky ? Jak se s tím pracuje ?

To právě nevím..jen jsem koukal, že je Milotec nabízí..viz odkaz nahoře. Na druhou stranu by to mohla být dobrá alternativa, když se lišty ve dveřích poškrábou.. Jinak i ty z Elegance mi přijdou elegantní (to je divný ;) ) . Jen kdyby i do dveří byly jen nacvaklé a ne natavené..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,když už cítíš tu potřebu je nastříkat, máš možnost je vymaskovat maskovacími páskami-nejlépe Japonské Tamiya či Gunze.Dají se koupit v modelářských potřebách( co se prodávají plastikové stavebnice).S tím stříkáním si dej ale pozor, buď použij opradu orig. barvy Škoda a barvu nechte vytvrdnout v peci - znamená to sice vymontovat celý tapecírung dveří ale je to nutné.Kluci od nás si stříkali tyto lišty jen nějakou barvou ve sprayi a po čase se jim začala loupat, zřejmě vlivem vysokých teplot v interiéru v letních měsících.Takové ty dekory z nepravého dřeva do aut jsou právě proto tak drahé, že se používají nějaké speciální barvy na interiery automobilů.

Což o to, tu potřebu zatím nemám, jen mně to tak napadlo, jestli by to stálo za úvahu.. Jinak modýlky je moje druhý já, takže pásky znám a často používám.. Ty tapecy bych určite nesundaval..to už spíš by byly použitelné ty nalepovací od Milotecu. Taky si říkám, proč Milotec nabízí právě stříbrné, když to je pro OII skoro standard. Asi to bude tou jejich posedlostí stříbrnými plasty, dělají z toho teď úplně všechno :aggressive:

Ahoj, taky mě nabídka Milotecu v tomto smyslu připadá praštěná, plastové výlisky jako takové snad nejsou špatné ale jejich barva není nic moc, v dnešní době technologie dovolují plasty pochromovat nebo udělat v jakékoliv barvě či dřevěném dekoru.Jejich volba mi nepřipadá šťastná.Ani se nedivím, že se kluci rozčilovali nad externími doplňky na RS v tom šedivém plastu opravdu moc heké nejsou, přitom i jenom černé by na corridě či stříbrné metalíze byly mnohem hezčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky mě nabídka Milotecu v tomto smyslu připadá praštěná, plastové výlisky jako takové snad nejsou špatné ale jejich barva není nic moc, v dnešní době technologie dovolují plasty pochromovat nebo udělat v jakékoliv barvě či dřevěném dekoru.Jejich volba mi nepřipadá šťastná.Ani se nedivím, že se kluci rozčilovali nad externími doplňky na RS v tom šedivém plastu opravdu moc heké nejsou, přitom i jenom černé by na corridě či stříbrné metalíze byly mnohem hezčí.

Přesně..černou bych volil jako základ a to případně lakovat, protože černá sama o sobě může být jako doplněk finální. Takhle je to všechno stříbrný a to se nehodí snad k ničemu, takže všechno stříkat..no logika jak fík :feve: To samé ty vnitřní lišty..v Clasiku i Ambiente jsou stříbrné, tak to má logiku, že ty přelepy jsou to samý :aggressive: . Kdyby aspoň dezén carbon,černé lesklé nebo cokoliv jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky mě nabídka Milotecu v tomto smyslu připadá praštěná, plastové výlisky jako takové snad nejsou špatné ale jejich barva není nic moc, v dnešní době technologie dovolují plasty pochromovat nebo udělat v jakékoliv barvě či dřevěném dekoru.Jejich volba mi nepřipadá šťastná.Ani se nedivím, že se kluci rozčilovali nad externími doplňky na RS v tom šedivém plastu opravdu moc heké nejsou, přitom i jenom černé by na corridě či stříbrné metalíze byly mnohem hezčí.

Přesně..černou bych volil jako základ a to případně lakovat, protože černá sama o sobě může být jako doplněk finální. Takhle je to všechno stříbrný a to se nehodí snad k ničemu, takže všechno stříkat..no logika jak fík :feve: To samé ty vnitřní lišty..v Clasiku i Ambiente jsou stříbrné, tak to má logiku, že ty přelepy jsou to samý :aggressive: . Kdyby aspoň dezén carbon,černé lesklé nebo cokoliv jiného

Ahoj,já bych bral ty vnitřní lišty černé, mám iterier černo-béžový a ta stříbrná se tam vůbec nehodí.Časem s tím musím něco udělat. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím ty "maskovací pásky"

Jako maskovací používám u modýlků takovou tu "papírovou" žlutou, dá se řezat na skle, pak má rovné hrany a aby tolik nedržela a nestrhávala barvu pod ní (z modelů), tak ji vždycky párkrát nalepím třeba na ruku a zbavím přebytečného lepidla..mám to lety odzkoušené a maximální spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Pokud můžu dát svůj názor na polepy nebo na nástřik,tak osobně bych raději šel do nástřiku,měl jsme zkušenost s obojím a ten nástřik vypadal lépe,je ale důležité to neodfláknout :)

v O1 jsem měl nástřik a bylo to móóóc hezké

post-2738-1205621497_thumb.jpg

Editováno: , autor: Sleep77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Pokud můžu dát svůj názor na polepy nebo na nástřik,tak osobně bych raději šel do nástřiku,měl jsme zkušenost s obojím a ten nástřik vypadal lépe,je ale důležité to neodfláknout :)

v O1 jsem měl nástřik a bylo to móóóc hezké

Páni! To je krásnýýý! Má ta barva nějaký číslo?

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...