Přejít na obsah

brzdy


NNNTomas

Doporučené příspěvky

Ahoj

zdálo se mi, že při brždění s vyřazenou rychlostí mi to míň brzdí. S kvaltem to brzdí dobře (přece jen jsou vyšší otáčky ne na volnoběh). Tipoval bych to že uchází posilovač.

Zkoušel jsem při volnoběhu stát na brzdě, a přitom přidávat plyn - pedál brzdy se trochu propadl...

Bude to únikem tlaku z posilovače? Hadiček? apod...kam kouknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

zdálo se mi, že při brždění s vyřazenou rychlostí mi to míň brzdí. S kvaltem to brzdí dobře (přece jen jsou vyšší otáčky ne na volnoběh). Tipoval bych to že uchází posilovač.

Zkoušel jsem při volnoběhu stát na brzdě, a přitom přidávat plyn - pedál brzdy se trochu propadl...

Bude to únikem tlaku z posilovače? Hadiček? apod...kam kouknout?

nejdriv projdi tu co vede do posilovace,nejlepe nastartuj a rekni nekomu at ti vypne motor a ty poslouchej u posilovace,zda ti po vypnuti motoru nekde neuchazi vzduch,pokud ne,tak se podivat na vyvevu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak...Zkoušel jsem brzdit s vyřazenou rychlostí - napřed 3x lehce přibrzdil, a pak chtěl prudce zabrzdit - musel sem na to šlapat vetší silou, než když brzdím s kvaltem sice při tom brzdim navíc motorem a mám tim pádem i větší otáčky než jsou volnoběžné -> větší podtlak...ale je to znát.

Si to někdo schválně zkuste, třeba je to normální (i logický) a je to vlastnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...