Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Takze ano, tobe se to nelibi, nicmene tezko to muzes zobecnovat a tvrdit, ze to co skoda predvadi je hnus. Tohle plati pro vsechny, kteri kritizuji FL a nove kroky Skoda. Proste nekterym lidem se novy design nelibi, jinym se libi. A tak je to ale se vsim..

Většina lidí tady i mimo forum se s faceliftem a novým designovým stylem škodovky jen těžce ztotožňuje, proto jsem to napsal.

Na prodeje to asi nejaky zasadní vliv mít nebude, prt. zákazníci škody jí volí z jiných důvodů než právě kvůli vzhledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze FL octavka vypada lip, moderneji nez predFL. Nejake omlazeni uz to chtelo. Ale spoustu lidi nezkousne ty svetla ikdyz to je asi jediny nedostatek. Myslim, ze cilovou skupinu, ktreou chteli zasahnout predchozimi modely uspesne zasahli a tak uz by nemeli komu prodavat dal auta. Takze asi maji novou cilovou skupinu lidi a proto takova zmena v designu. Me osobne se tento smer nelibi (SuperB - predek super, zadek des ...). U OII to je az na ty svetla dobre, naraznik na RS bych popsal jako velmi vydareny. A kdyby nahodou nekdo zustal verny nadale Skodovce, tak vzhled mu az tolik vadit nebude a navic si ho spoustu lidi odtud muze upravit dle sveho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl tak, že lidi budou pořád remcat, ať škodovka udělá cokoliv. Prostě jsou zvyklí na to svoje a jakákoliv změna pro ně bude k horšímu - to je prostě vlastnost našeho národa, ostatně to tak bylo vždycky ;)

Zkrátka nejde dělat pořád to stejný, musí se jít dál. A současnej směr je takovej, jakej je - a nejen u škodovky, v podstatě u každýho novýho auta bych mohl říct, že je to "hnus" - vždyť každej novej model je "horší" než ten starej. Ať je to baworák, kterej ztratil už dávno koulo starších generací nebo mergl, jehož světla jsou prostě vadný nebo mazda, jejíž nová šestka vypadá taky divně. Holt konzervativní období máme už za sebou a nyní se výrobci předhání v extravagantním a ulítlým designu, co už :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl tak, že lidi budou pořád remcat, ať škodovka udělá cokoliv. Prostě jsou zvyklí na to svoje a jakákoliv změna pro ně bude k horšímu - to je prostě vlastnost našeho národa, ostatně to tak bylo vždycky ;)

Zkrátka nejde dělat pořád to stejný, musí se jít dál. A současnej směr je takovej, jakej je - a nejen u škodovky, v podstatě u každýho novýho auta bych mohl říct, že je to "hnus" - vždyť každej novej model je "horší" než ten starej. Ať je to baworák, kterej ztratil už dávno koulo starších generací nebo mergl, jehož světla jsou prostě vadný nebo mazda, jejíž nová šestka vypadá taky divně. Holt konzervativní období máme už za sebou a nyní se výrobci předhání v extravagantním a ulítlým designu, co už :)

Ano, pokud bude stale delat auta tak domasteny do sebe, ze zadek vypada jak z jinyho (SII, OII) nebo designove uplne mimo jako FII, pripadne auto z kazdy strany jakoby jinej model, jako Roomster, pak remcat asi budou :) Prave kvuli designu zadnou soucasnou Skodovku nechci (kdyz zapomenu na priserny servisy a stale nic moc cenovou politiku). A kdyz si nekdo kupuje novy auto, tak uz to samo o sobe je zmena, a kdyz si vybira a cim dal tim min i u nas se Skodovky prodavaji, tak na tom asi neco bude. A RS Octa je i s tema svetlama treba prave v bily moc povedena, zezadu nadhera, zepredu uz to chce trochu ladit, ale jinak je to parada. Ale kolik procent z prodeju Octy je RS, 5%?

Uz se opet zacinaji delat i hezky auta, soucasny BMW jsou zase fajn, japonci se taky vraceji k peknymu designu at se jedna takrka o jakejkoliv model od MR08, jen Korea dela trochu jinak, a Skodovka se pripojila. Kdo vi, esli to neni diktat VW, aby to vypadalo "levnejs" nez VW, ani bych se takovymi diktatu nedivil, jsou to v tomhle ohledu skoro stejny parchanti jako za Ivana :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám vůbec nic proti novému předku, líbí se mi, změnu to chtělo... Nová RS zepředu není špatná. Ale co se mi už nelíbí je to, že předek absolutně nekoresponduje s pohledem z profilu a ze zadu. Je to prostě, jako by předek auta přivařili k úplně jinýmu autu - oblejší k hranatému atd. Samotný předek bezvadný, dynamičtější, mohutnější atd... Ale jakmile ho nasadili ke zbytku auta, tak to pusobí neharmonicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl tak, že lidi budou pořád remcat, ať škodovka udělá cokoliv. Prostě jsou zvyklí na to svoje a jakákoliv změna pro ně bude k horšímu - to je prostě vlastnost našeho národa, ostatně to tak bylo vždycky ;)

No nevím, nemyslím si, že to je o chronickém remcání, naopak já nové věci mám rád, ale prostě současný styl designu škodovky mi nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, ale podobne to ma i SII, Roomster, jak kdyby to delalo vic tymu a paxe to proste pospojovalo :) OIIFL je zezadu famozni...

Na jednu věc jsem zapomněl - zadek je teď (samostatně hodnoceno) taky podstatně lepší, než předcházející. Mě to tak nepřijde, protože v podstatě jen malinko upravili RS z předFL - takže ta změna mi nepřijde až tolik výrazná, neb jsem zvyklý na svoje auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s kazdym prichodem noveho modelu u Skodovky od dob Fabie lidi remcali, ze se jim to nelibi ...

Ze vsech soucasnych modelu Skody se mi libi nejvic pouze OII FL RS, pak je predek+interier SuperBu a pak zbytek modelu

SuperB by mohl byt na prvnim miste, kdyby vypadal dobre i zezadu

Uvidime jak moc jsou ty svetla hrozne ted na autosalonu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu věc jsem zapomněl - zadek je teď (samostatně hodnoceno) taky podstatně lepší, než předcházející. Mě to tak nepřijde, protože v podstatě jen malinko upravili RS z předFL - takže ta změna mi nepřijde až tolik výrazná, neb jsem zvyklý na svoje auto...

Presne,už to tu bolo,zadok je takmer identický s pred fl s nasadeným spojlerom,čiže žiadna zmena,akurát je napevno a zmenený je veľmi malý detail a to je tvar odrazky.

Taktiež sa stotońujem s tým,že ten predok by nebol zlý,ale na inom aute.

jlqq0.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s kazdym prichodem noveho modelu u Skodovky od dob Fabie lidi remcali, ze se jim to nelibi ...

Ze vsech soucasnych modelu Skody se mi libi nejvic pouze OII FL RS, pak je predek+interier SuperBu a pak zbytek modelu

SuperB by mohl byt na prvnim miste, kdyby vypadal dobre i zezadu

Uvidime jak moc jsou ty svetla hrozne ted na autosalonu :)

a co Octavia Scout (předfejs samozřejmě) :palec2: podle mě nejvíc nejhezčí Škodovka, co se kdy vyráběla... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro vorlajzíku, těsně za RSou... každopádně musím konstatovat, že FL Scout se povedl náramně, tam tomu oplastování se ty světla perfektně hodí a FL Scout je snad nejlepší z těch faceliftovaných modelů :)

edit: teda kombinace nejvíc nejhezčí je něco tak příšernýho, že ti to ani ten scout nezachrání :)

Editováno: , autor: jurach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...