Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

byť zatím O II RS nevlastním začnu jednou firemní barvou :p

Jedná se o TFSI jen tak pro info ;) Zitra taky něco přihodím ... Teď nejsem na svým PC. Jinak dobrej nápad na topic :palec:

a přiznám, že pro mě i tak trochu inspirace ;) , brousím si příští rok zuby na O II RS (asi kombajn) a pořád laboruji s barvou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a přiznám, že pro mě i tak trochu inspirace ;) , brousím si příští rok zuby na O II RS (asi kombajn) a pořád laboruji s barvou :)

Zůstaň věrnej "yellow submarine" :kol-35:

no zatím to je no.1 ale přiznávám, že občas přemýšlím nad černou nebo modrou :feve:

Můj názor:

ČERNÁ - je elegantní barva, ale RS-ka na ni moc nevynikne, je na ni vidět každej čmouh a prach

MODRÁ - snad nejhezčí barva na Oktávce, ale je moc profláknutá = má ji každej

Já osobně bych volil mezi žlutou a bílou.

V dnešní době si udělá z bílé, černé a červené RSo každej lol

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oslovuji tímto všechny octaviany (samo, že prioritně majitele O II RS :palec2: ) ať sem pověsí fotky či názory k O II RS kterými jezdí, nebo které viděli (nafotili) - ať tu my příznivci RS máme přehled a pokoukáníčko ;)

byť zatím O II RS nevlastním začnu jednou firemní barvou :p

post-246-1190742058_thumb.jpg

post-246-1190742093_thumb.jpg

Přiznej se kdepak jsi vzal tyhle fotky... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oslovuji tímto všechny octaviany (samo, že prioritně majitele O II RS :palec2: ) ať sem pověsí fotky či názory k O II RS kterými jezdí, nebo které viděli (nafotili) - ať tu my příznivci RS máme přehled a pokoukáníčko ;)

byť zatím O II RS nevlastním začnu jednou firemní barvou :p

post-246-1190742058_thumb.jpg

post-246-1190742093_thumb.jpg

Přiznej se kdepak jsi vzal tyhle fotky... ;)

že bych je stáhl někde z fóra??? ;) , nevydávám je za svoje, ale hrooozně se mi to v policejní úpravě líbí - nic proti Mondeu STi ale kurňa jsme v čechách. A přiznávám, že jsem ji ještě na silnici neviděl..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jsem vyšťoural tuhle fotku z netu

post-246-1190881908.jpg

Myslím že to byla studie v kombajn:u na brněnským výstavišti ... :kol-138:

Poznam tak ze je to bily RSo...vic uz ne!

sorry :p , jsem si nevšiml jak je to velká (malá) fotka a teď jsem už na noťasu a v něm to nemám..) jj má to být RS v kombajnu a snad i to Brno sedí..), až budu v práci tak sem dám nom.velikost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...