Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ludvíček - kolega má RAV4, jazdil som s tým a rozhodne to nie je ničím výnimočné auto. Skúšal som s tým veci, ako bežne so svojim X3 a oproti tomu RAVka vôbec nesedela. Motor, nejaký nafťák, bol pomerne tichý, ale taký nijaký. Prišiel mi slabý a nevýrazný. Dosť ma prekvapilo, že pohon 4x4 treba zapínať tlačidloma pri rýchlosti tuším okolo 40 kmh sa to samo vypne. Rozhodne si myslím, že na bežné cesty je výhodnejšia alternatíva, ako má napr. OII 4x4. Takže mňaRAV4 rozhodne neoslovilo.Ato ešte ani nepíšem o dosť hlúpom palubnom počítači, ktorý napríklad nie je schopný trvale zobrazovať spotrebu a po chvíli zmizne a ešte sa to ovládalo tuším tak, že sa strkala ruka na nejaké tlačidlo cez volant - nebezpečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludvíček - kolega má RAVč, jazdil som s tým a rozhodne to nie je ničím výnimočné auto. Skúšal som s tým veci, ako bežne so svojim X3 a oproti tomu RAVka vôbec nesedela. Motor, nejaký nafťák, bol pomerne tichý, ale taký nijaký. Prišiel mi slabý a nevýrazný. Dosť ma prekvapilo, že pohon 4x4 treba zapínať tlačidloma pri rýchlosti tuším okolo 40 kmh sa to samo vypne. Rozhodne si myslím, že na bežné cesty je výhodnejšia alternatíva, ako má napr. OII 4x4. Takže mňaRAV4 rozhodne neoslovilo.Ato ešte ani nepíšem o dosť hlúpom palubnom počítači, ktorý napríklad nie je schopný trvale zobrazovať spotrebu a po chvíli zmizne a ešte sa to ovládalo tuším tak, že sa strkala ruka na nejaké tlačidlo cez volant - nebezpoečné.

jj - to co píšeš beru - já neporovnávám RAV4 s dalšími auty v té kategorii, jen jsem ji obecně porovnal se scoutem (hlavně cenou...). Já bych vpodstatě ani 4kolku nevyužil - jezdím většinou Prahu nebo k tomu dálnice atd, chalupu nemám a na hory jen občas :) , no ale je pravda, že kvalita našich silnic je taková jaká je a těmhle typům aut to až tolik jako RS neva ;) . Jinak já měl týden půjčenou novou RAV4 s tím silnějším dieselovým motorem tuším že je to 2,2 a musím říct, že to až tak nejhorší nebylo - oproti předchozím verzím modelu, je to zase o kus dál, i tak ale o ní zatím neuvažuju..) mimo jiné i kvůli ceně :feve:

přidám fotku toho auta co jsem měl půjčenépost-246-1195546467_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahrajem si hru s fotkama meho auta jo,jmenuje se najdi tri rozdily :)

Vážne těžší už to být nemohlo .

1. kola

2. lišta u zadních světel

3. zatmavená okna

:kol-24: :kol-24: :kol-24:

spravne!!!!!!!!!!!Cerna je proste nej a i v kombajnu je povedena.Hlavne to zatmaveni se myslim povedlo,kola se mi vice libi moje origo 18 ky.Ale na zimu ji to slusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahrajem si hru s fotkama meho auta jo,jmenuje se najdi tri rozdily :)

Vážne těžší už to být nemohlo .

1. kola

2. lišta u zadních světel

3. zatmavená okna

:kol-24: :kol-24: :kol-24:

spravne!!!!!!!!!!!Cerna je proste nej a i v kombajnu je povedena.Hlavne to zatmaveni se myslim povedlo,kola se mi vice libi moje origo 18 ky.Ale na zimu ji to slusi.

jj zatmavení super :palec2: a ty origo kola jsou moc povedené ;) , musím ale říct, že ty druhé mě také hoooodně oslovujou a navíc jsou i praktičtější s méně loukotěmi (pro mytí), jen když si vzpomenu jaká je to pakárna dobře umýt ty moje SPIDERy - mám je v 17´na léto a v 16´na zimu..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BodieRS - správna odpoveď je, že naj je žltá. Už sa to konečne nauč. :D Hoci je pravda, že čierna je ešte menej náročná na údržbu, než žltá. To mám overené.

Diamant,

mas pravdu!! zlta, a za nou modra :)

post-10527-1196612239_thumb.jpg

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem dnes ulovil... ;) docela zajímavý... :D

Oni někdy je lepší pouze upravit maličkosti než měnit nárazníky . Nárazníky RS jsou o hodně krásnější . A z chromových doplňků jsem už taky vyrostl . Takže mě se to vůbec nelíbí . Jediné co je vážně hezké je maska od Milotecu ta se povedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni někdy je lepší pouze upravit maličkosti než měnit nárazníky . Nárazníky RS jsou o hodně krásnější . A z chromových doplňků jsem už taky vyrostl . Takže mě se to vůbec nelíbí . Jediné co je vážně hezké je maska od Milotecu ta se povedla.

každopádně je to otázka vkusu... asi je hlavní, že se to líbí majiteli! ;) jinak já když kupuju auto, tak ho kupuju taky proto, že se mi líbí a ne proto, že ho hned začnu "ničit" :) jinak O II. RS je vskutku designově hodně povedená... teda kromě tý žlutý... že Skajo? :Dkol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem ulovil další RS, zajímavá je na ní hlavně ta barva a taky ty kola, který jsou teda naprosto boží!!! :D skoro jako na mým Scoutu! :D

No mě to tedy připadá ,že to je normální Octa předělaná na RSo. Pokud by to bylo RS , tak bych se za ty plecháče teda pěkně styděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to tedy připadá ,že to je normální Octa předělaná na RSo. Pokud by to bylo RS , tak bych se za ty plecháče teda pěkně styděl.

no sedačky uvnitř byly taky RS... každopádně nevím, proč by se měl za ty kola stydět! někdy mě přijde, že jak nemáš TDI, Nexus a liťáky za 25 k... tak sem nepatříš... fakt někdy mě i ty tvoje názory uváděj v úžas!!! kol8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...