Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

no sedačky uvnitř byly taky RS... každopádně nevím, proč by se měl za ty kola stydět! někdy mě přijde, že jak nemáš TDI, Nexus a liťáky za 25 k... tak sem nepatříš... fakt někdy mě i ty tvoje názory uváděj v úžas!!! kol8

Bohužel RS je sportovní vůz a tam prostě plecháče nepatří . Zeptej se na názor RSáků , ty ti to jenom potvrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptej se na názor RSáků , ty ti to jenom potvrdí.

Tak když to vezmu logicky, tak plecháče splní účel stejně jako liťáky a co se týče originálního Škoda příslušenství, tak na RS jsou schválený pouze plecháče, elektrony tam být "nesmí" kvůli šířce.

Ale jinak můj názor je taky spíš toho směru, že plechy, byť s poklicema, na RS nesedí a celkově auto degradují, protože to vypadá tak nějak "směšně". Né, že by mi to vadilo a když to někdo má, tak to beru, ale osobně bych si vždycky radši vzal ty hliníky. Ovšem zase na "normální" OII vypadají plechy celkem OK, když mají originální poklice, stejně tak u Scoutu mi to "nevadí" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco vám řeknu... někdy je to taky o penězích... prostě někdy si lidi splněj sen tím, že si koupěj O II. RS, nebo že si koupěj O II. a tu RS si z toho udělaj... a tahle byla udělaná pěkně... říkám, měl i RS vnitřek... a prostě pak už neřešej, jestli budou v zimě jezdit s plechama... třeba s tím jezdí na hory a nasazuje pravidelně řetězy a nechce hlíny, aby se mu nezničily... nevím, důvodů může být mnoho... já když kupoval Scouta, tak jsem si splnil svůj sen... už jsem prostě neměl na hlíny... tak sem dal plechy s poklicema... navíc, mě se ty poklice fakt líbí... a ikdyby mi 99 lidí ze 100 řeklo, že je to hnusný, tak je mi to fuk! ;)

mám vás kluci rád, ikdyž se neshodnem! ;) hh

ale Skajo, ty si --> :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem ulovil další RS, zajímavá je na ní hlavně ta barva a taky ty kola, který jsou teda naprosto boží!!! :D skoro jako na mým Scoutu! :D

neviem co riesite, a uz vobec nechapem, preco rozoberate kolesa na "rs". Je jedno, co na zimu das. Aj na mercedes obuvaju na zimu plechace, preco by nemohli sa davat plechace na RS-so.

Za dalsie, mam pocit ze ma na tom 15" (mozno sa mylim), snazil som si to porovnat s inymi foto, a mne z toho vychadzaju 15" disky. Z praktickeho hladiska to RS-so potom nemoze byt, nakolko na brzdove strmene neobujete 15-tky.

Celu zahadu moze vyriesit "vorlajz", a to tak, ze z predneho sklad odfoti VIN, a nam sikovnym sa podari zistit motoricaciu lol;) .

Cize RS to asi sotva bude, nakolko

- nesedi farba

- viacmenej nesedia kolesa (moj tajny typ, ma klasicke brzdove strmene FSIII, je to motorizacia 77kW TDI resp. 75 kW benzin ... )

- ma SVETLY INTERIER , co v rs je nemozne...

PS: pravda je ta, ze ked niekto napcha na klasickej skodofky rs doplnky (a nie za malo penazi), urcite si mohol najst zopar "susnakov" na normalne zimne kolesa (myslim tym pneu + disky -> nemusia byt zrovna liatinove)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když to vezmu logicky, tak plecháče splní účel stejně jako liťáky a co se týče originálního Škoda příslušenství, tak na RS jsou schválený pouze plecháče, elektrony tam být "nesmí" kvůli šířce.

Ale jinak můj názor je taky spíš toho směru, že plechy, byť s poklicema, na RS nesedí a celkově auto degradují, protože to vypadá tak nějak "směšně". Né, že by mi to vadilo a když to někdo má, tak to beru, ale osobně bych si vždycky radši vzal ty hliníky. Ovšem zase na "normální" OII vypadají plechy celkem OK, když mají originální poklice, stejně tak u Scoutu mi to "nevadí" :)

souhlas..), na jiných autech proč ne, ale na RS prostě plecháče nesedí :feve: , já mám osobně 17´ hliníky na léto a 16´ na zimu (u O RS I jsou schválené i origo), apokud půjdu do O II RS tak uuuuuurčitě budu mít zase na zimu elektrony :palec2: , ale to je o image, ne o funkčnosti - určitě se to dá odjezdit i na plechách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem co riesite, a uz vobec nechapem, preco rozoberate kolesa na "rs". Je jedno, co na zimu das. Aj na mercedes obuvaju na zimu plechace, preco by nemohli sa davat plechace na RS-so.

Za dalsie, mam pocit ze ma na tom 15" (mozno sa mylim), snazil som si to porovnat s inymi foto, a mne z toho vychadzaju 15" disky. Z praktickeho hladiska to RS-so potom nemoze byt, nakolko na brzdove strmene neobujete 15-tky.

Celu zahadu moze vyriesit "vorlajz", a to tak, ze z predneho sklad odfoti VIN, a nam sikovnym sa podari zistit motoricaciu lol;) .

Cize RS to asi sotva bude, nakolko

- nesedi farba

- viacmenej nesedia kolesa (moj tajny typ, ma klasicke brzdove strmene FSIII, je to motorizacia 77kW TDI resp. 75 kW benzin ... )

- ma SVETLY INTERIER , co v rs je nemozne...

PS: pravda je ta, ze ked niekto napcha na klasickej skodofky rs doplnky (a nie za malo penazi), urcite si mohol najst zopar "susnakov" na normalne zimne kolesa (myslim tym pneu + disky -> nemusia byt zrovna liatinove)

souhlas, na hliníkách by to bylo "jiný autí" .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice mám jenom pološkodovku, ale za ty zimní plecháče se taky stydím. Potřebuju to ale ještě domydlit. Je mi líto gumy vyhodit s 6 mm vzorkem. Takže zimní 225/40/18 zatím spinkají ve sklepě. :D

Tak to né . Ty chceš dávat 18' na zimu . No to bude teda mazec. Já bych dal tak maximálně 17' na zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, šlo to trochu mimo mně. Jestli si zažil kolegu z fora s nickem Tury, tak tomu, chudákovi, šlukli "ereso" někde na Slovensku a zůstali mu tyhle zánovní gumy. Tak jsme se domluvili a poslal mi je. Nedalo se to nekoupit.

Jo já vím ,že mu toho jeho krasavce ukradli , nevíš už to má nějak vyřešený s pojišťovnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, už jsem s ním nemluvil, ale je mi ho opravdu líto. Na tom postižený vždycky prodělá. Mám kamaráda, kterýmu před léty ukradli v Bratislavě na hotelovým HLÍDANÝM parkovišti v centru JEEP grand Cher. a nedostal z nich vůbec nic. Auto bylo čerstvě dovezený z USA a nebylo pojištěný. Přesto, že hlídač parkoviště měl zaznamenán příjezd auta večer, ráno bylo pryč. Nikdo nic neviděl a nikdo za nic neručil. Taky dobrý, co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, už jsem s ním nemluvil, ale je mi ho opravdu líto. Na tom postižený vždycky prodělá. Mám kamaráda, kterýmu před léty ukradli v Bratislavě na hotelovým HLÍDANÝM parkovišti v centru JEEP grand Cher. a nedostal z nich vůbec nic. Auto bylo čerstvě dovezený z USA a nebylo pojištěný. Přesto, že hlídač parkoviště měl zaznamenán příjezd auta večer, ráno bylo pryč. Nikdo nic neviděl a nikdo za nic neručil. Taky dobrý, co ?

Jo tak to bylo určitě na zakázku ukradený . Ono když to auto si už jednou vyhlídnou tak tomu nezabráníš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co se týče originálního Škoda příslušenství, tak na RS jsou schválený pouze plecháče, elektrony tam být "nesmí" kvůli šířce.

jsem trošku zaspal, ale cože? na RS schválený pouze plechy?

jinak sám v zimě jezdím 17 pegasy a je fakt, že na sněhu to je trošku slabší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem trošku zaspal, ale cože? na RS schválený pouze plechy?

jinak sám v zimě jezdím 17 pegasy a je fakt, že na sněhu to je trošku slabší

Škoda má v TP u OII RS rozměr zimních pneu 6Jx16 205x55 R16, což splňují plecháče, originální elektrony jsou 6,5Jx16, takže asi tak :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak samo, pokud řešíš půl palce, pak jo...

Já nic neřeším, sám mám origo elektrony a jsem spokojený. Je mně jasný, že to nemá na nic vliv a je to úplně jedno, jenom říkám, že teoreticky by za to mohl policajt buzerovat, kdyby chtěl. Ikdyž v nějakým řízení by se stejně nakonec ukázalo, že to je ekvivalentní náhrada, ale víš jak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Škodovka předává ministerstvu, resp. STKčku jakýsi "interní" podklady, kde uvádí ekvivalentní díly, které je možno užít na konkrétních vozech, především u starších vozů, kde třeba není možné použít originál, nebo bylo v průběhu výroby nabízeno více různých variant, ale uvedená při schvalování byla jen jedna. Možná něco takovýho existuje i u kol na OII, nebo by v případě sporu byla Škodovka schopna podat oficiální vyjádření, ve kterém by potvrdila možnost užít to které konkrétní kolo (samozřejmě originální Škoda). Osobně nechápu, proč je uveden pouze rozměr 6J, když nabízí originální sady zimních kol na elektronech...takže bych vsázel na nějakou formální kličku, která to právě umožňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...