Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Ale jinak můj názor je taky spíš toho směru, že plechy, byť s poklicema, na RS nesedí a celkově auto degradují, protože to vypadá tak nějak "směšně".

Z tý fotky ze zadu mi to připadá na zimní vzorek na gumích a ty plecháče jsou 16" i když tato Okina není skutečná RS, je pěkná a na ústecku se mi zdá rozumné mít zmní gumy na plecháčích-pravděpodobnost poškození na AL diskách je velká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...na ústecku se mi zdá rozumné mít zmní gumy na plecháčích-pravděpodobnost poškození na AL diskách je velká.

Proč myslíš?? Nevidím v zimě větší riziko než v létě, pokud nepočítám sůl, což je dneska tak trochu přežitek, respektive dnešní "kvalitní" elektrony to přežijou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já vím ,že mu toho jeho krasavce ukradli , nevíš už to má nějak vyřešený s pojišťovnou?

nemá....včera jsem mluvil s jeho bráchou (dělá se mnou ve firmě), ale už nešel po té zkušenosti do klubové značky :feve: , má mišivbuši s třema diamantama ve znaku, tuším že outlander..), Japonec mu snad vydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nad tím dumám, mám dojem, že silnice jsou po celé ČR v podobném stavu a nic jiného mě nenapadá...

Já to vidím jinak, v zimě vlivem čerstvě vzniklých děr ve firmě poškodíme cca 6 disků každou zimu-hlavně v noci, když je větší shluk děr a nepodaří se mezi nimi prokličkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BodieRS - správna odpoveď je, že naj je žltá. Už sa to konečne nauč. :D Hoci je pravda, že čierna je ešte menej náročná na údržbu, než žltá. To mám overené.

Zalezi na vkusu,me osobne se zluta taky moc libi a myslim,ze cela paleta barev je na eres povedena,ale u mne asi nejvice vede modra s cernou a do cerne jsem sel proto,ze modre vidim skoro vsude a chtel jsem se lisit.A navic cernou pres vsechna uskali mam rad,az si budu kupovat Astona,chci taky cerneho.Ale zlutou jsem si nebral i proto,aby si me lidi nepletli,ze jsem z telecomu.........chybi uz jen nalepka na dverich :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi na vkusu,me osobne se zluta taky moc libi a myslim,ze cela paleta barev je na eres povedena,ale u mne asi nejvice vede modra s cernou a do cerne jsem sel proto,ze modre vidim skoro vsude a chtel jsem se lisit.A navic cernou pres vsechna uskali mam rad,az si budu kupovat Astona,chci taky cerneho.Ale zlutou jsem si nebral i proto,aby si me lidi nepletli,ze jsem z telecomu.........chybi uz jen nalepka na dverich :p

Zlutej telecom ale uz u nas nejakej ten patek neni ;)

Ad reklama .... husta RSka z pisku ... pak jeste meli dat druhe video jak dlouho vydrzela ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad reklama .... husta RSka z pisku ... pak jeste meli dat druhe video jak dlouho vydrzela ;)

Taky jsem si tak říkal, co s ní bylo. No těch pět dní, než všechno dodělali a natočili tam byla jistě agentura, která ji přísně střežila no a potom se všichni zbalili, odjeli a autí tam asi zůstalo napospas dětem a přírodním živlům. To může být celkem šok, když si člověk zajde na pláž, že se trošku smočí a najednou tam stojí auto z písku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš, nakonec, mě se docela líbí... teda ta žlutá! :D hh

Je to obycajna octavia II combi, ktora ma RS narazniky. Ved si vsimnite ze nema vpredu v mriezke RS znak, tie sedadla ako tu hovorite tak tam si zohnal RS potahy, taku farbu by ti na RSku nikdy nedali ked nechcu dat ani RS fabru na normalnu octaviu. No a este tam nema ani xenony ale obycajne halogeny lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som trochu zle klikol :palec2:

tak jsem ulovil další RS, zajímavá je na ní hlavně ta barva a taky ty kola, který jsou teda naprosto boží!!! :D skoro jako na mým Scoutu! :D

Je to obycajna octavia II combi, ktora ma RS narazniky. Ved si vsimnite ze nema vpredu v mriezke RS znak, tie sedadla ako tu hovorite tak tam si zohnal RS potahy, taku farbu by ti na RSku nikdy nedali ked nechcu dat ani RS fabru na normalnu octaviu. No a este tam nema ani xenony ale obycajne halogeny icon_lol.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

hele kluci, chtěl bych si koupit na Scouta na příští zimu 16" ALU kola... můžu na to dát 7x16 ET50 ??? teda v techničáu mám samozřejmě jiné hodnoty :) u zimáku 6x16 ET50 a u letních 7x17 ET50 ... na ty nový ALU bych dal 205/55 R16 to by asi neměl být problém co? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...