Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

nemají být ty policejní auta stříbrný ? I když to je podle mně úplná hovadina.

nooo jsem na to zvědav - jak to dopadne, původně se psalo a mluvilo o stříbrné barvě a "modrých" pruzích :feve: , teď už údajně probíhá výběr v expertní skupině a zapojena je i veřejnost formou soutěže - tuším na idnesu a mluví se i o reflexních pruzích atd..... každopádně má vnitro soutěž i na typ auta, takže ty fotky a malůvky octavií ať už krátkých nebo v kombajnu jsou dost předčasné. Mě osobně se RS II v policejních barvách líbí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslel som presne takú londýnsku policajnú Octaviu, ale majú aj Octavie II combi, len neviem nájsť foto. Mám tu ale pre teba bonus v podobe prvej je Octavia Scout Paramedic pre zdravotníkov, a druhá fotka Octavia II RS anglická! No nepodobajú sa presne na také aké vaši policajti chcú mať? :palec2::p

post-13615-1204839740_thumb.jpg

post-13615-1204839746_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslel som presne takú londýnsku policajnú Octaviu, ale majú aj Octavie II combi, len neviem nájsť foto. Mám tu ale pre teba bonus v podobe prvej je Octavia Scout Paramedic pre zdravotníkov, a druhá fotka Octavia II RS anglická! No nepodobajú sa presne na také aké vaši policajti chcú mať? :palec2::p

jj - nápadná podoba toho co bylo zveřejněno :) ale co chtěji mít policajti co opravdu slouží bohužel opět asi není to co chtěji mít papaláši na vnitru nebo prezídiu ;) - je otázka jak to dopadne. Každopádně RS i SCOUT v téhle reflexní podobě jsou mooooc fajn. Přidám pár fotek "konkurence"

post-246-1204897267_thumb.jpg

nebo :

post-246-1204897337_thumb.jpg

a :

post-246-1204897363_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď si tak začal aj konkurenčné automobilky tak ja pridám Audiny, ktoré dostali cez leto naši policajti, presnejšie ide o vozy Audi S4 V8 4.2, 344 koní. Z 0 na 100 za 5,6 s. Aj tak si myslím, že Octavky RS by im úplne stačili a nie vyhadzovať neskutočné peniaze, aj tak keď im niekto ujde tak ho chytia aspoň podľa značky. A v decembri nám kúpili jeden Leon Cupra, vyzerá to dosť brutálne a má to ešte viac koní ako Ereska. :feve:

post-13615-1204906219_thumb.jpg

post-13615-1204906227_thumb.jpg

post-13615-1204906233_thumb.jpg

post-13615-1204906238_thumb.jpg

post-13615-1204906242_thumb.jpg

post-13615-1204906248_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď si tak začal aj konkurenčné automobilky tak ja pridám Audiny, ktoré dostali cez leto naši policajti, presnejšie ide o vozy Audi S4 V8 4.2, 344 koní. Z 0 na 100 za 5,6 s. Aj tak si myslím, že Octavky RS by im úplne stačili a nie vyhadzovať neskutočné peniaze, aj tak keď im niekto ujde tak ho chytia aspoň podľa značky. A v decembri nám kúpili jeden Leon Cupra, vyzerá to dosť brutálne a má to ešte viac koní ako Ereska. :feve:

To ty černé lakovali na bílo nebo to maj jedny černé a jedny zmalované?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď si tak začal aj konkurenčné automobilky tak ja pridám Audiny, ktoré dostali cez leto naši policajti, presnejšie ide o vozy Audi S4 V8 4.2, 344 koní. Z 0 na 100 za 5,6 s. Aj tak si myslím, že Octavky RS by im úplne stačili a nie vyhadzovať neskutočné peniaze, aj tak keď im niekto ujde tak ho chytia aspoň podľa značky. A v decembri nám kúpili jeden Leon Cupra, vyzerá to dosť brutálne a má to ešte viac koní ako Ereska.

No já myslím, že eresky by jim nestačily právě proto, aby jim žádný eresky NESTAČILY :) Takovým drakům už moc aut na silnici neujede a je to tak dobře. Když je policie zločincům pro srandu v nějakých vyšeptalých Feliciích, je to dost trapný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím, že eresky by jim nestačily právě proto, aby jim žádný eresky NESTAČILY :) Takovým drakům už moc aut na silnici neujede a je to tak dobře. Když je policie zločincům pro srandu v nějakých vyšeptalých Feliciích, je to dost trapný.

Aby to nebylo jak s našima Mondeama - maj oproti Filckám a Fabkám jedinou výhodu: maj vzadu rovný kufr tak se tam dobře píšou pokuty :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Aby to nebylo jak s našima Mondeama - maj oproti Filckám a Fabkám jedinou výhodu: maj vzadu rovný kufr tak se tam dobře píšou pokuty :doh

jj to může bejt ;) , každopádně O II RS v policejních barvách si dovedu představit a neměli by se za co stydět.....uvidíme co vnitro nakoupí a do jakých barev - myslím, že ta modrá je furt drží :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak pánové. V Papričce se se řeší jedna otázka. Je to RS nebo není. Čekám vaše názory a připomínky. Předem upozorňuju,že odpověď neznám.

Jak už jsem psal v Papričce není světlej intoš plus ne rs sedačky a taky ne RS boční lišty. Není znak není xenon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...