Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Podľa mňa je to Blue race metla, veď iba táto svetlejšia modrá sa dáva na Octávie, ale ako ereska mi to nepripadá, žeby si to niekto na zákazku nastriekal? V modeloch ktoré sú v Anglicku nemajú ostrekovače svetiel na RS aspoň myslím. :feve:

JJ to máš pravdu. Každopádně těžkou soudit, ale interier je stopro klasickej. Jinak dobrý borec co by uvalil 60k za celolak:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

To je trapny, tomu se snad ani neda rikat crashtest.... To je jasny, jak to auto po srazce dopadne, kdyz to plati skoda auto a jeste si tam pozve hosty....

Navic octa II je myslim dost v pohode, tak by snad nepotrebovala takovy marketingove zmanipulovany testy, to je proste ubohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zůstaň věrnej "yellow submarine" :kol-35:

no zatím to je no.1 ale přiznávám, že občas přemýšlím nad černou nebo modrou :feve:

Můj názor:

ČERNÁ - je elegantní barva, ale RS-ka na ni moc nevynikne, je na ni vidět každej čmouh a prach

MODRÁ - snad nejhezčí barva na Oktávce, ale je moc profláknutá = má ji každej

Já osobně bych volil mezi žlutou a bílou.

V dnešní době si udělá z bílé, černé a červené RSo každej lol

Ahojte.

V pondelok ma čaká milá povinnosť. Idem k predajcovy Škoda a idem si objednať "Teresku 2" kombajn. Akurát mám stále dilemu s farbou. NA 99 % som rozhodnutý pre bielu. Nakoľko biele som videl v SR len 2 ks, a čierna je peknučká, ale ako ste písali "tereske" sa nehodí. Nad striebornou ani neuvažujem, modrá je strašne sprofanovaná. Ešte ma máta že by som to zmenil na žltú, ale tá viacej sekne Hatchbacku. Masku, mračítka, výplň nárazníku som už objednal od Milotecu. Zajtra dodám fotky, ako by mala vyzerať, kedže ju žial ešte nemám a čakacia doba je 8 týždňou. Ale už som jednou nohou "Váš" ;) . Tešíme sa s manželkou na zrazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

V pondelok ma čaká milá povinnosť. Idem k predajcovy Škoda a idem si objednať "Teresku 2" kombajn. Akurát mám stále dilemu s farbou. NA 99 % som rozhodnutý pre bielu. Nakoľko biele som videl v SR len 2 ks, a čierna je peknučká, ale ako ste písali "tereske" sa nehodí. Nad striebornou ani neuvažujem, modrá je strašne sprofanovaná. Ešte ma máta že by som to zmenil na žltú, ale tá viacej sekne Hatchbacku. Masku, mračítka, výplň nárazníku som už objednal od Milotecu. Zajtra dodám fotky, ako by mala vyzerať, kedže ju žial ešte nemám a čakacia doba je 8 týždňou. Ale už som jednou nohou "Váš" ;) . Tešíme sa s manželkou na zrazy.

videl som tento týždeň bielu- je super, ale ja by som bral tú žltú, videl som asi za celý čas len jednu a je super, keď teda nechceš modrú :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím "tereskárov" ;)

Ako som spomýnal, v pondelok si u dealera ŠKODA v Bratislave objednávam "tERESKU" kombika. Vo výbave mám jasno, s cenou som spokojný, akurát som na vážkach s farbou. Ale na 99% som rozhodnutý pre Candy bielu. K štandartnej výbave som doobjednával šíber, park. senzory, Maxidot, samozrejme 18 kola, Skoda Soundsystem (na ktorého dotaz u predajcov mi nevedel nikto odpovedať, až tu na fóre som sa dozvedel bližšie info o ňom), Light Asystent, tempomat. Keďže na webe je veľmi málo obrázkov bieleho kombíka, nevedel som si ju predstaviť. Preto mi volala pani z predajne, že sa môžem prísť pozrieť na bielu, ktorá došla pre iného zákazníka. Tak som ju nafotil. Objednával som si k nej od MILOTECu doplnky, tak pridávam aj foto upravenej (ospravedlňujem sa za kvalitu prevedenia, ale pôvodne bola na fotke červená, a ja sa s PHOTOSHOPOM len učím). Takže za 8 týždňov mi dojde moja a potom sa teším na zrazy.

post-20084-1212134892_thumb.jpg

post-20084-1212135333_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...