Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
Tak zejtra mě rs mazlíka dovezou, tak už se ma něj klepu :D

jo a taky Kully by mohl poreferovat o nové RS FL. Škoda je, že je tohle vlákno teď mrtvý.

Já jsem shodou okolností od listopadu majitelem O2RS FL barva šedá antracit. S uatem jsem moc spokojenej (byl to několik let můj sen). Nebudu se rozepisovat zde, recenzi mám na moje.auto.cz (uživatel Piggyman). Zajímalo by mě jen, jestli u tohoto motoru 2.0 TSI je možno stále čepovat N95? Mám za to, že vychází z 1.8 TSI (takže to není TFSI) a tudíž by ani N95 nemělo mít na výkon vliv jako to bylo u TFSI. Samozřejmě mu sem tam dopřeju vervu100 atd. ALe jinak tyhle vysokoctanový benziny jsou momentalně dost mastný (cca 35 Kč) oproti 29 - 31 za N95. Mám najeto zatím 1800 km a spotřebu celkovou na PP 9.0 L. Jezdím vcelku v pohodě, vesnice vesměs dodržuju 50-60 km/h, mimo často kolem 100-120, na rovinkách i 150 atd. Takže spotřeba myslím odpovídající mýmu stylu ježdění. Mějte se tu a doufám, že se to tady zase trochu pohne. Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem shodou okolností od listopadu majitelem O2RS FL barva šedá antracit. S autem jsem moc spokojenej (byl to několik let můj sen). Nebudu se rozepisovat zde, recenzi mám na moje.auto.cz (uživatel Piggyman). Zajímalo by mě jen, jestli u tohoto motoru 2.0 TSI je možno stále čepovat N95? Mám za to, že vychází z 1.8 TSI (takže to není TFSI) a tudíž by ani N95 nemělo mít na výkon vliv jako to bylo u TFSI. Samozřejmě mu sem tam dopřeju vervu100 atd. ALe jinak tyhle vysokoctanový benziny jsou momentalně dost mastný (cca 35 Kč) oproti 29 - 31 za N95. Mám najeto zatím 1800 km a spotřebu celkovou na PP 9.0 L. Jezdím vcelku v pohodě, vesnice vesměs dodržuju 50-60 km/h, mimo často kolem 100-120, na rovinkách i 150 atd. Takže spotřeba myslím odpovídající mýmu stylu ježdění. Mějte se tu a doufám, že se to tady zase trochu pohne. Zdar

P.S.: jo a jedna maličkost na závěr (spíš zajímavost). Já jsem auto pořídil za celkem 650 000 Kč (funglovka). Mimořádnou výbavu mám asistent rozjezdu do kopce, síťka pod plato dozadu,rádio BOLERO s 6 CD changerem, parkovací senzory vzadu a vepředu, sound systém 12 repro,18 " kola NEPTUNE + rezerva, vyjímatelný vak UNIBAG, gumové koberečky + gumová vana do kufru, tempomat, zadní stěrač AERO. Dále jsem dostal darem kompletní zimní obutí na F1 (plechy+Barum Polaris 2) a flašku METAXY jsem dostal od prodejce k narozeninám co jsem měl 2 dny před převzetím. Myslím, že to byla super cena. Když to tak spočítám, tak jsem měl v základu auto za 580 000 Kč + příplatková výbava cca 80 000 Kč + dárky od prodejce. Zajímavý je, že když jsem si podobně vybavenou klasickou octavku s 1.8 TSI dal do konfigurátoru, tak mě vylezla cena kolem 740 000 Kč. A rozhodně RS a klasika je u FL rozdíl v zevnějšku markantní. Samozřejmě RS vypadá o dost líp :) Čau

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaloz si vlastne vlakno v TEJTO sekcii -_- Inac nasiel som to az po dlhom hladani v moje.auto.cz. Pri filtri "octavia" ju totiz neukaze... Inac je naozaj prekrasna, PERFEKTNA farba :palec:

Díky moc, jinak jak píšu v recenzi, nechtěl jsem na sebe moc upoutávat, jelikož modrou má každej, na černý je vše vidět, žlutá je pro puberťáky :), střibrná nic moc, bíla a červená je super. Ted si trochu drbu hlavu, že jsem možná měl skočit po červený. Jinak ty fotky jsou mizérie. Auro je nafocený zaprášený a fotky nic moc ostrý. Naživo to vypadá mnohem líp a hlavně, když je to umytý. Na jaře nafotim pořádným foťákem a postnu. Měj se a zdarec

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kludne hod aj teraz nejake fotky, ak este mas (nevadi, ked je spinava), ale samozrejme, ze sa tesim aj na vyfotene Neptuny v lete ;) Urobil si velmi dobre, ze mas sivu. Skus sa pozriet na ulicu alebo na parkovisko - cervena je druha najbeznejsia farba :feve:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kludne hod aj teraz nejake fotky, ak este mas (nevadi, ked je spinava), ale samozrejme, ze sa tesim aj na vyfotene Neptuny v lete ;) Urobil si velmi dobre, ze mas sivu. Skus sa pozriet na ulicu alebo na parkovisko - cervena je druha najbeznejsia farba :feve:

JJ máš pravdu, červených je spousta, ale v RS minimum, příjde mi, že jich je snad nejméně a samozřejmě šedých :) docela by mě zajímalo, jestli někdo v republice má taky šedou jako já, nebo je šedá ještě rarita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šedá RS FL combi jezdí po Plzni, má to nějaká paní. A co mě v létě překvapilo, byl jsem v Lounech a na náměstí stálo snad 5 oktávek RS (modrý, stříbrný), dalších x kousků pak měli v Okimu v bazaru jako referentský auta. Na Lounsku bych si RS nikdy nekoupil, páč tam je to celkem běžný auto na ježdění na nákupy... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Šedou RS jsem měl vybranou a nakonec jsem skončil u svojí 4x4. Teď v zimě jsem naprosto spokojen, přes léto asi budu litovat. :)

Mimochodem je vtipný, jak se na konci recenze vyhrabává zpoza tý zdi, to by se mojí šedý myšce nestalo. Na co je potom výkon, když není jak přenést na silnici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, jinak jak píšu v recenzi, nechtěl jsem na sebe moc upoutávat, jelikož modrou má každej, na černý je vše vidět, žlutá je pro puberťáky :), střibrná nic moc, bíla a červená je super. Ted si trochu drbu hlavu, že jsem možná měl skočit po červený. Jinak ty fotky jsou mizérie. Auro je nafocený zaprášený a fotky nic moc ostrý. Naživo to vypadá mnohem líp a hlavně, když je to umytý. Na jaře nafotim pořádným foťákem a postnu. Měj se a zdarec

No dovoľ? Ja teda nie som žiadny puberťák! Mám rodinu aj dieťa! A myslím, že je tu viac majiteľov žltej RS a tiež to nie sú puberťáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No dovoľ? Ja teda nie som žiadny puberťák! Mám rodinu aj dieťa! A myslím, že je tu viac majiteľov žltej RS a tiež to nie sú puberťáci.

:p JOKE, já jen nechtěl tolik upoutávat pozornost, tak jsem volil barvu ne tak "svítivou". To s těma puberťákama nebylo myšlený tak vážně. Měj se a ať ti kára (teď jsem koukal předělaná na FL) šlape :) Zdarec

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...