Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak to je hnus velebnosti kol9

Už ty první skicy se mi nelíbily a dopadlo to přesně tak, jak jsem čekal. Škoda, na Worth jezdím už několik let (letos jsem poprvé vynechal) a tohle byla první prezentace škodovky - dle mě nepovedená. Kdyby tam dali Superba, Octavii RS a Fabii RS pro příští rok trendy hnědé a každý na nějakejch pěknejch kolech a trošku složený k zemi s interiérem v top výbavě, tak to vypadá milionkrát líp. Proboha lidi tohle je WORTH!!!!! je to sraz, který má jméno v celém světě a tradici již půl století a ne tuzingové Mimoňské války.

Za mě Fabia i Octavia RS+ - palec dolů.

DSC_0934.jpg

DSC_0930.jpg

DSC_0932.jpg

IMG_2945.jpg

IMG_2947.jpg

IMG_2949.jpg

Editováno: , autor: Rimmer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ved, bol som v tom, ze Octavia nema XDS, ale teraz som cital nejaky rozhovor s chlapikom, ktory mal na starosti upravy podvozka FRS a tvrdil, ze "rovnako ako Octavia je aj tato RS vybavena XDS"... Ale to musi byt nejaky omyl - Skoda by sa touto vychytavkou pochvalila pri prezentacii O2 RS :)

Tak změna, koukal jsem teď na stránky škodovky a mají kompletně předělané ceníky u Octavie RS po vzoru ceníku k Fábce RS, takže si myslím, že k tomu došlo nedávno, ale co je hlavní XDS je zde uvedeno jako položka základní výbavy, takže teď babo raď, jestli to tam třeba já mám, když bylo auto vyrobeno v 10/2009....myslím, že asi ne...nevím :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...