Jump to content
Ludvíček

Octavia II RS

Recommended Posts

Je pravda, že na černý je všechno vidět, ale černá se mi líbí, auto v ní je takový elegantní s nádechem luxusu. Žlutá je taky pěkná, ale ta s elegancí nemá nic společnýho. Bílou má taky dneska každej a to mi taky nepřijde moc praktická barva.

Já měl černou a je to nevděčná barva, myl jsem to obden, každý flek, každý smítko je na tom vidět.. :kol-44:

A ta černá byla taky rs? Podle tvojí popisky ta červená je rs že? A s červenou si spokojenej?

Černá byla jen dvoulitr. S červenou jsem maximálně spokojenej, nedám na ní dopustit. Ano, je to rs.

Mě ta černá láká, já jsem chtěl vždycky černý auto, už jako malej kluk jsem snil o černým autě. Červených je podstatně málo oproti černým, ale ono je to ve finále jedno, stejně je to oktávka a těch je prostě nejvíc a je jedno, jestli je černá nebo červená nebo žlutá.

Červených je podstatně málo oproti černým

Protože je mezi UNI barvami a lidi ji nějak přehlížejí. Přitom je to moc pěkná barva a škodovce sluší. Měl jsem červenou fabku kombíka.

Protože je mezi UNI barvami a lidi ji nějak přehlížejí. Přitom je to moc pěkná barva a škodovce sluší. Měl jsem červenou fabku kombíka.

Jo to je asi pravda, ale jenom z části. Je spousta lidí, kteří poznají, že se jedná o verzi RS.

Zdravím Vás páni !

RS nevlastním, ale par fotečiek mam. Chcel by som, aby takto podobne vyzerala raz aj moja. :kol-28:

Čo vy na na to ? Pačia sa ?

post-70968-0-76180400-1323241904_thumb.j

post-70968-0-82895300-1323241929_thumb.j

post-70968-0-26880200-1323241976_thumb.j

post-70968-0-18266000-1323241998_thumb.j

post-70968-0-08070000-1323242015_thumb.j

post-70968-0-40861700-1323242027_thumb.j

post-70968-0-72418500-1323242037_thumb.j

post-70968-0-07009700-1323242048_thumb.j

Jo páčí, takže barvu by si chtěl modrou race, bílou nebo stříbrnou?

Jo páčí, takže barvu by si chtěl modrou race, bílou nebo stříbrnou?

Ja uz mam striebornu, este som tu zatial nedaval fotky, akosi nie je cas

Přesně tak, zkoušel jsem, jak to bude vypadat na autě, než jsem stříknul doplňky do černého klavíru.

Na jednom nemeckom fore prezyvaju tie cierne Hakenkreuz...Tie prve (AEZ Xylo) su neporovnatelne krajsie - a nadcasove, nie nejaky vykrik mody. Nahodou nevies, kolko vazia?

Černá metalíza je prostě nejlepší barvou na dvojkové Octávii :kol-41: řikejte si co chcete ale to je prostě luxusní nádech a ta perlet když se o ní člověk aspon trošku stará tak nemá konkurenci :kol-31: