Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Pročítal jsem celou diskusi, jen tak koukám, jak se pořád dohadujete co do auta tankovat. Pro info, to, že tankujete Natural 95 neznamená, že je tam jen 95 oktanů – 95 oktanů je daný minimum, který to musí zákonem splňovat, ale jelikož je tam mírná rezerva, tak je vždycky číslo o zhruba 1,5 - 2 oktany vyšší. Takže reálně se při 95 tankuje skoro 98, za to 98 je srovnatelnej se 100 vervou/powerem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Mel jsem moznost jet jak s kombikovou, tak i sedanovou trojkou. V kombiku byl turbodiesel a spatne to nebylo, jen me stvala ta slepa zadni koncovka vyfuku. Na okrasu? Mozna, ale jinak zbytecnost. Ale benzinovy sedan, to byl narez. Je sice pravdou, ze me taky stval ten zvukovy "pomocnik", ale jinak podvozkove a vykonove naprosta bomba. Octa je jista v zatackach i pri vysokych rychlostech. Tam kde s normalni Octou, mame ve firme Octy II po faceliftu jedete 80, tam s RS III muzete jet klidne 120 a jeste nejste na limitu. Spica!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Chlapci ďakujem za cenník. Prešiel som celý net a nebol tam :)

Ale už si terajšie cenníky pekne odkladám pre prípad potreby :)))

 

PS: Prešiel som cenník a prekvapilo ma, že také veci ako cúvacie senzory a tempomat neboli v základe RS :(
No potešilo ma, že sa nezavislé topenie nedalo inštalovať :)  V starej OCT som to mal a bol sommaximálne spokojný.

Editováno: , autor: mirec-ke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci čo máte DSG, akú spotrebu robíte v meste? 

 

Mám problém, že po štarte mám strašné čísla. Viem, že je to normálne, no štve ma to, že treba veľmi ľahko šľapať na plyn aby som sa dostal aspon na 10 resp 8l. Kolega býva podobne ako ja a ráno príde do práce so spotrebou 9l (krátka trať) no ja prídem s 13,8l. Dnes som behal po meste a domov som prišiel s 10,2l.
Pred tým som mal 1,9Tdi plus Chip ale tak to boli úplne iné hodnoty.  Tiež som začínal s 13 ale behom chvíľky tam bola osmička :)  Jednoducho stále to klesalo. Teraz to až tak rýchlo neklesá :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Možná už sem na to starej ale neřekl bych že je to kolama. Je to prostě RS na 18" a ne 1,9 na 15". Nedávno jeden kolega povídá, pokud bych kupoval RS tak jedině v naftě kvůli spotřebě, to můj mozek nepobírá :) Pokud si pořídím RS tak pro radost a nebudu řešit spotřebu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pánové prosím Vás o radu. Rád bych koupil RS v naftě, rok 2007, BMN (vstřiky měněny před měsícem na svolávačce), DPF venku, chip + 30 koní (o ten mi nejde, nechám udělat jiný u TDI Funa), najeto poctivých 200, spotřeba oleje cca 2l/10000 km. Vodu nežere, olej ve vodě ani voda v oleji není.

Existuje pádný důvod, proč do toho nejít? Myslím hlavně z hlediska motoru a spol, zbytek vozu je jasný..Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...