Přejít na obsah

Značení skel??


danmark

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny návštěvníky a přispěvatele tohoto fóra. Chtěl bych se zeptat. Jeden můj kamarád koupil O1 TDi r.v.1998, ale má na celém autě skla s označením r.v.97, tedy ...7... a zadní sklo na pátých dveřích s nulou. Znamená to, že byla skla přesklena? Navíc je viditelně poškozený zámek spolujezdcových dveří a k autu dostal jeden pouze klíč. Kupoval v AAA. Nechtěl jsem ho moc strašit, ale zdá se mi to podezřelé? Co vy na to?

Pokud tento příspěvek nepatří sem, prosím o přesunutí na patřičné místo. Díky za názory. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má třeba auto vyrobené v první polovině roku 98, okna 97 tam klidně můžou být, prostě se berou skla ze skladu. Že je okno pátých dveří roku 2000 - hodně možností jak o něj přijít, vykradení, nehoda, vandalismus. To je jako s tím zámkem, třeba pokus o vykradení, hodně lidí to ani třeba v Praze nenechává opravit, jelikož ví, že to ani nemá cenu. Bylo by asi hodně drzé prodávat ukradené auto s ještě čerstvě vypáčeným zámkem, i když ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má třeba auto vyrobené v první polovině roku 98, okna 97 tam klidně můžou být, prostě se berou skla ze skladu. Že je okno pátých dveří roku 2000 - hodně možností jak o něj přijít, vykradení, nehoda, vandalismus. To je jako s tím zámkem, třeba pokus o vykradení, hodně lidí to ani třeba v Praze nenechává opravit, jelikož ví, že to ani nemá cenu. Bylo by asi hodně drzé prodávat ukradené auto s ještě čerstvě vypáčeným zámkem, i když ....

Já mám an autě taky zadní lampy z roku 97 a auto je 5. 98 - vím, že je to origo. O zadní sklo příjdeš a ani nevíš, jak, stačí rozmrazovat a brzdit - rup a máš díru. Zámky jsou klasika, která postihla snad každého, taky s emi doma válí krabice se starejma klikama, který jsou odloubaný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...