Přejít na obsah

Letní pneu na Fabulku


holy

Doporučené příspěvky

Tak nadešla doba slev letních pneumatik a moje Brilantisy z výroby už jsou na hraně.

Mám tyto kandidáty, taky by mě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti.

Zajímá mě hlučnost, přilnavost na vodě, výdrž....

Rozměr je 185/60 R14

Barum Bravuris

Bridgestone ER 3000

Goodyear Excellence

Pirelli P6000

Toyo CF 1 FSL

Mě osobně jsou nejsympatičtější ty Goodyearky.

Jaké máte zkušenosti Vy?

PS: Barumky Brilantis mají najeto nějakejch 45 tisíc km a jsou tak 1,5 mm nad ryskama, ale na vodě jsou už dost nestabilní.

Editováno: , autor: holy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice používám jiný rozměr ale jsem naprosto spokojený na vodě jsou super a na suchu ještě lepší.

195/50R15 82W MICHELIN PILOT EXALTO PE2

Ale ta cena :feve:

Je to pěknej držák, tak se Ti zase vyplatí trochu připlatit...

...pomálu jednou tolik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne bych volil Bridgestone Turanza ER300.

Mam s nima vynikajici zkusenosti v nekolika ruznych rozmerech, ve 185/60 R14 jeste ne, ale budu je kupovat taky.

Good Year Excellence v nejakem testu nedopadly dobre, resp. pohybovaly se jen uprostred pole. Rozmer testovanych pneu si ale nepamatuju.

Pirelli P6000 jsou vynikajici, tata je jezdi v 195/50 R15, jen hlucnost je trosku vyssi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takto do toho zahrnout vítěze několika testů (starších) continentál ecocontakt 2? mám je na fábce 50t.km a ještě tam je,takže výdrž vcelku ujde. sportovnější jízdu taky snese (1.9 TDI 74kW), s vodou jsem nikdy problém neměl.Hlučnost minimální. jezdím většinou dálnice po celé evropě. asi do nich půjdu zas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na firemnich autech mame zmiňovane bridgestounky a taky zmiňovane pirelky. Z oběma jsem něco najezdil na ruznych površích suchých i mokrých a oboje drží skvěle. Je ale pravda že bridgestounky jsou tišší a to hlavně na uplně hladkem asfaltu nebo na hladkém rovném betonovém povrchu dalnic.

- obě jsou ale na oktavkach v 16"

Osobně ještě přemyšlím o Toyo nebo zmiňovane Bridgestoun - tak ještě nevím. O těch toyo jsem hodně četl že jsou taky velice kvalitni a i v testech vychazely celkem dobře. Uvidim v zimě když budu něco zhanět.

Dej pak vědět cos nakonec koupil, kde a za kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na firemnich autech mame zmiňovane bridgestounky a taky zmiňovane pirelky. Z oběma jsem něco najezdil na ruznych površích suchých i mokrých a oboje drží skvěle. Je ale pravda že bridgestounky jsou tišší a to hlavně na uplně hladkem asfaltu nebo na hladkém rovném betonovém povrchu dalnic.

- obě jsou ale na oktavkach v 16"

Osobně ještě přemyšlím o Toyo nebo zmiňovane Bridgestoun - tak ještě nevím. O těch toyo jsem hodně četl že jsou taky velice kvalitni a i v testech vychazely celkem dobře. Uvidim v zimě když budu něco zhanět.

Dej pak vědět cos nakonec koupil, kde a za kolik.

S největší pravděpodobností půjdu do těch Bridgestonek....Sice ty Gooyearky mají hezčí desén a tvar lamel, ale dám přednost ověřené kvalitě a zkušenostem.

Jinak budu objednávat přes net, na www.az-pneu.cz

Mají tam ty Bridge v akci za 1490 Kč s DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S největší pravděpodobností půjdu do těch Bridgestonek....Sice ty Gooyearky mají hezčí desén a tvar lamel, ale dám přednost ověřené kvalitě a zkušenostem.

Jinak budu objednávat přes net, na www.az-pneu.cz

Mají tam ty Bridge v akci za 1490 Kč s DPH.

Asi bych taky volil Bridgestone ER300 a vyhnul bych se Bravuriskám. Osobní zkušenost s nima namám, ale prý dost hučí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím ale na www.pneunet.cz mají Bridgestone Turanza ER300 za 1295,- a rozdíl 780kč to je cca 39piv 10° -_- a to kua vyplatí nééé

Koukal jsem se..jsou za 1390....to je dobrá cena...zkusím cenu poslat do Bridgestonu, co oni na to...předpokládám že podlezou...

Jaký rozměry 15" kol se dají dát na Fabku aby nekolidovaly s techničákem? Nemám ho u sebe, má ho leasingovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nadešla doba slev letních pneumatik a moje Brilantisy z výroby už jsou na hraně.

Mám tyto kandidáty, taky by mě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti.

Zajímá mě hlučnost, přilnavost na vodě, výdrž....

Rozměr je 185/60 R14

Barum Bravuris

Bridgestone ER 3000

Goodyear Excellence

Pirelli P6000

Toyo CF 1 FSL

Mě osobně jsou nejsympatičtější ty Goodyearky.

Jaké máte zkušenosti Vy?

PS: Barumky Brilantis mají najeto nějakejch 45 tisíc km a jsou tak 1,5 mm nad ryskama, ale na vodě jsou už dost nestabilní.

Mám Bridgestone od začátku sezony a je to jedna z mála pozitivních koupí letošní roku :palec2: extrém chování asi nezkusím (jen 40kW, teď od Sportmotor 45kW :-)) ale pro mě maximální spokojenost. Myslím si, že mě jednou zachránily od ťukanečku ;) dobrzdil jsem i když jsem si myslel, že to ani náhodou nevyjde. Já vybíral kvalitu, a pro mě známou značku a taky test ve kterém vyšli nejlépe (pokud mě paměť neklame) a taky jsem sehnal za takové peníze že jsem neváhal.

Editováno: , autor: kitt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nadešla doba slev letních pneumatik a moje Brilantisy z výroby už jsou na hraně.

Mám tyto kandidáty, taky by mě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti.

Zajímá mě hlučnost, přilnavost na vodě, výdrž....

Rozměr je 185/60 R14

Barum Bravuris

Bridgestone ER 3000

Goodyear Excellence

Pirelli P6000

Toyo CF 1 FSL

Mě osobně jsou nejsympatičtější ty Goodyearky.

Jaké máte zkušenosti Vy?

PS: Barumky Brilantis mají najeto nějakejch 45 tisíc km a jsou tak 1,5 mm nad ryskama, ale na vodě jsou už dost nestabilní.

Mám Bridgestone od začátku sezony a je to jedna z mála pozitivních koupí letošní roku :palec2: extrém chování asi nezkusím (jen 40kW, teď od Sportmotor 45kW :-)) ale pro mě maximální spokojenost. Myslím si, že mě jednou zachránily od ťukanečku ;) dobrzdil jsem i když jsem si myslel, že to ani náhodou nevyjde. Já vybíral kvalitu, a pro mě známou značku a taky test ve kterém vyšli nejlépe (pokud mě paměť neklame) a taky jsem sehnal za takové peníze že jsem neváhal.

Půjdu do nich 100%, jen ještě váhám, jestli 185/60 R14, nebo 195/50 R15...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nadešla doba slev letních pneumatik a moje Brilantisy z výroby už jsou na hraně.

Mám tyto kandidáty, taky by mě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti.

Zajímá mě hlučnost, přilnavost na vodě, výdrž....

Rozměr je 185/60 R14

Barum Bravuris

Bridgestone ER 3000

Goodyear Excellence

Pirelli P6000

Toyo CF 1 FSL

Mě osobně jsou nejsympatičtější ty Goodyearky.

Jaké máte zkušenosti Vy?

PS: Barumky Brilantis mají najeto nějakejch 45 tisíc km a jsou tak 1,5 mm nad ryskama, ale na vodě jsou už dost nestabilní.

Mám Bridgestone od začátku sezony a je to jedna z mála pozitivních koupí letošní roku :palec2: extrém chování asi nezkusím (jen 40kW, teď od Sportmotor 45kW :-)) ale pro mě maximální spokojenost. Myslím si, že mě jednou zachránily od ťukanečku ;) dobrzdil jsem i když jsem si myslel, že to ani náhodou nevyjde. Já vybíral kvalitu, a pro mě známou značku a taky test ve kterém vyšli nejlépe (pokud mě paměť neklame) a taky jsem sehnal za takové peníze že jsem neváhal.

Půjdu do nich 100%, jen ještě váhám, jestli 185/60 R14, nebo 195/50 R15...

mel jsem je na Charme ve 195/50/15, byly vyborne, oproti predeslym Dunlopum SP2020-strasne pod 50%vzorku, na vode klouzaly jako barumky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...