Přejít na obsah

prosím o radu


Sinius

Doporučené příspěvky

Ahoj oktaviáni, mám na Vás dotaz, rád bych vyměnil svou fabuli za něco většiho a do oka mi padla tahle oktávečka, chtěl bych vědět co si o ní myslíte vy. CHtěl bych verzi kombi, nevim proč, ale hrozně se mi líbí. tak prosím o radu, popř o jiné návrhy.

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=112527

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj oktaviáni, mám na Vás dotaz, rád bych vyměnil svou fabuli za něco většiho a do oka mi padla tahle oktávečka, chtěl bych vědět co si o ní myslíte vy. CHtěl bych verzi kombi, nevim proč, ale hrozně se mi líbí. tak prosím o radu, popř o jiné návrhy.

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=112527

Já bych řek že moc pěkná, ale chce to vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná to bude i 6 ti kvalt,auto hegr-u nas ma asi 4pobocky skoda,tak by to melo byt pravdive

Ano, samozřejmě je to šestikvalt. Společnost Auto-Hégr vřele doporučuji, minulé úterý jsem kupoval na pobočce ve Štenberku Golfíka čtyřku a měli úplně perfektní přístup a jednání, vyhověli ve všem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z tý bílý barvy mám taky malinko strach, i co se týče následný prodejnosti, ale to auto se mi fakt moc líbí. sem se obrátil nejdříf tady na vás, abych tam jel kdyžtak už pěnězma v kapse. Jel bych tam s kamaradem mechanikem.

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z tý bílý barvy mám taky malinko strach, i co se týče následný prodejnosti, ale to auto se mi fakt moc líbí. sem se obrátil nejdříf tady na vás, abych tam jel kdyžtak už pěnězma v kapse. Jel bych tam s kamaradem mechanikem.

U Hégra v Štemberku pracuje kamarád ve výkupu a jelikož je to v Šumperku nové, tak auta tam šli ze Štemberku, mu cinknu, jak to s tou oktou vypadá ;)

Tak zítra mi dá vědět :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z tý bílý barvy mám taky malinko strach, i co se týče následný prodejnosti, ale to auto se mi fakt moc líbí. sem se obrátil nejdříf tady na vás, abych tam jel kdyžtak už pěnězma v kapse. Jel bych tam s kamaradem mechanikem.

U Hégra v Štemberku pracuje kamarád ve výkupu a jelikož je to v Šumperku nové, tak auta tam šli ze Štemberku, mu cinknu, jak to s tou oktou vypadá ;)

Tak zítra mi dá vědět :)

ještě jednou díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...