Přejít na obsah

AUX vstup


Doporučené příspěvky

Vlastním OII 2009, rádio BLUES,aux od výrobce,přehrává bez problémů z telefonu i jiného zařízení, ale při zapnutí aux 2 krát CD je slyšet hlasité rušení (pískání).v autě je namontován bt hands free a všiml jsem si že mozek (krabička) je instalovaná přímo za rádiem v palubní desce. Může to mít souvislost? Nebo by mohl být problém jinde. Rušení je jak při vypnutém motoru tak i nastartovaném to platí i pro hands free. Jednoduše vždy

 

 

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
Zdravím všechny

a měl bych jeden dotaz ohledně AUX citlivosti.

Podle návodu k rádiu na straně 13, je popsaný , jak nastavit citlivost AUX vstupu.  Jenže, ať hledám, jak hledám, tak povolit AUX tam je, ale nastavení citlivosti nikde.

 

Dělám něco blbě, nebo to zrovna sw v mém Steamu nepodporuje? Jinak AUX funguje, ale slabě, proto bych chtěl polaborovat s citlivostí.

 

 

Díky

 

Opis návodu:

 

 

Aktivace externího audio zdroje

– Opakovaným stiskem tlačítka zvolte externí vstup zobrazením

AUX IN.... Reprodukce se spustí automaticky po připojení zdroje.

– Chcete-li nastavit vstupní citlivost v závislosti na výstupní úrovni

signálu externího zdroje, stiskněte paměťové tlačítko .

Ukončení reprodukce z externího zdroje

– Stiskněte tlačítko nebo . Spustí se reprodukce naposledy

zvolené rozhlasové stanice.

– Stiskněte tlačítko , začne reprodukce CD.

Nastavení vstupní citlivosti

• AUX LEV 1 - vysoká úroveň, použití zejména pro notebooky;

• AUX LEV 2 - střední úroveň, použití pro kazetové nebo CD přehrávače;

• AUX LEV 3 - nízká úroveň, použití pro MP3 přehrávače.

Poznámka

• Vaše rádio nemá žádnou kontrolu nad nastavením výstupní úrovně externího

zdroje. Mějte na paměti, že nejvyšší kvality reprodukce dosáhnete nastavením

vhodné kombinace vstupní citlivosti a výstupní úrovně signálu externího zdroje

(nejčastěji regulátory hlasitosti). Detailní informace o tomto nastavení získáte

zejména z návodů k obsluze externích zdrojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Zdravím, rozhodl jsem se zapojit si AUX do škody Octavie II, protože mě přestalo neustále vypalovat nové a nové cd, ale bohužel nevím jak na to a proto vás prosím o radu jak co kam a proč.

 

Níže přikládám koupený kabel a schéma. Na internetu jsem našel jen podobné ale podle těch to bohužel nejde. Prosím o pomoc kam zapojit jakou barvu kablíku díky.

post-98304-0-37103900-1455619775_thumb.j

post-98304-0-47739300-1455619776_thumb.j

post-98304-0-06597900-1455619778_thumb.j

post-98304-0-28719300-1455619779_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, moc se v tom nevyznám a někde na internetu jsem našel že je to od výrobce blaupunkt. Omlouvám se, že jsem se zeptal v blbém tématu jsem tu nový a špatně jsem tamto téma pochopil a chtěl jen vyřešit problém. 

Jak říkám v těch zapojeních se moc nevyznám takže nevím jak to zapojit místo cd changeru popřípadě jak to pak spustit v rádiu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl na diagnostice a říkal mi, že mi tam nemá jaký kod přidat, že to tam buď už je, nebo ani nejde dát, že kdyby tam dal pro jiný model tak by to to radio stejně nevzalo. Ale zkusím to ještě podle too návodu, ale už jsem to tak tuším měl a nejelo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čau čau potřeboval bych radu mám výstup AUX v loketní opěrce koupil jsem si přechodku z aux na usb připojím do toho flashku a nejde nevíte někdo co s tím ??? Když do AUX připojím telefon tak to jde v pohodě tak nevím co je špatně :-/ a ještě posílám odkaz jak vypadá ta přechodka http://img.alibaba.com/img/pb/656/510/843/843510656_702.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...