Přejít na obsah

AUX vstup


Doporučené příspěvky

Ahojme po 3 rokoch som sa opat vratil ku škodovke =O II :p , mam radio s mp3 a nejak mi ušlo na čo sa dá využiť vstup AUX v opierke. Poradí mi niekto?

Dikes.

NO moc jsem otazku nepochopil, myslim, ze je to jasne kazdemu, ale pro jistotu - je to klasicky analogovy LINE vstup od radia pro pripojeni externiho audio prehravace, napr. MP3, CD, minidisku atd., tzn. cehokoliv, co disponuje prislusnym audio vystupem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ten audio vstup je u MP3 rádia využiteľnejší skôr na zvuk z videokamery alebo notebooku, resp. možno aj navigácie. Predsa len, MP3 si asi moc púšťať nebudem z prehrávača, keď to ide pohodlnejšie priamo z rádia :) Hoci zase ani taký iPod sa celkom vylúčiť nedá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojme po 3 rokoch som sa opat vratil ku škodovke =O II :p , mam radio s mp3 a nejak mi ušlo na čo sa dá využiť vstup AUX v opierke. Poradí mi niekto?

Dikes.

Napr. na navi Garmin mas mp3 player, navi ma tak isto 3,5mm jack konektor, prepojis si to do durky AUX a bude ta to navigovat, popritom hrat 500 piesni dookola, nebude ti to skrabat cedecka pri jazdeni po "nerovnych" cesko/slovesnky "cestach" (kedze v navi su vacsinou flash-pamate)...

..a ja sa chystam urobit malu fjucurku, a to taku, ze moj syn ma vzadu dvd player, vystup z neho praskem do AUX, v radiu upravim zopar "drobnosti" a jemu to bude hrat do zadnych reprakov (mne vpredu to bude "cuchat cd-cka) ... chce to len cca 2 az tri tyzdne, kym zistim zopar drobnosti okolo skodovckeho soundsystemu a toho mp3 zazraku, co montuju do skodofiek...

PS: vysledok a zapojenie zverejnim tutoka....

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

dnes jsem si koupil mp3 přehrávač a chtěl ho připojit k AUX v loketní opěrce. Bohužel mi ten konektor zapadl, odloup jsem to víško s nápisem AUX a zjistil, že se koncovka AUX uvolnila a spadla dolů, kam se nijak nedostanu.

Poradí mi prosím někdo, kde to koncovku, do které pak zasunu jack od kabelu, seženu a jaký má ta koncovka název. Ať vím, na co se v obchodě ptát a hlavně k vterém:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, stalo se mi to samý... na záruku opraveno... jinak cca 350,- zástrčka + 200,- práce.

Nejdřív jsem myslel, že se to jen nějak vycvaklo, ale prý to bylo vylomený nebo co, což nechápu.. přece se tam nedá dělat nic jinýho než kabel připojit nebo odpojit, nijak páčený nikdy nic nebylo.. taky to mohli udělat bytelnější.. fakt, že se už bojím tam ten jack vůbec strkat :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, stalo se mi to samý... na záruku opraveno... jinak cca 350,- zástrčka + 200,- práce.

Nejdřív jsem myslel, že se to jen nějak vycvaklo, ale prý to bylo vylomený nebo co, což nechápu.. přece se tam nedá dělat nic jinýho než kabel připojit nebo odpojit, nijak páčený nikdy nic nebylo.. taky to mohli udělat bytelnější.. fakt, že se už bojím tam ten jack vůbec strkat :( .

já mám AUX dodělávanej ale betelnej mi připadá dost.. a je divný že by si to měl mít vylomený.. mi připadá že ty servisáci si vymýšlí hrozný báchorky.. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
jj, to jsem nastavoval... zalezi na poradi v jakym to zapojujes? hraje to at jsou v iPodu sluchatka? uz me nenapadaji zadne varianty.

S těma sluchátkama ti teď nerozumím.. ty v iPodu ani mít nemůžeš, když máš místo nich jack kabel.

Na pořadí nezáleží.. když máš v menu povolenou funkci AUX, tak jednoduše propojíš iPod a audiozdířku kabelem, tlačítkem CD navolíš funkci AUX a v tu chvíli reproduktory auta fungují místo sluchátek. Skladby volíš pochopitelně na iPodu a hlasitost na iPodu ani na rádiu nesmíš mít ztlumenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...