Přejít na obsah

AUX vstup


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím mam dvě otázky:

1) Dá se dodatečně připojit AUX zdířka na všechny Radia AUDIENCE nebo je nejaky rozdil ve verzích?

2) Musí se AUX zdířka nějak kodovat? (MR 06)

Diky za rady

Našel jsem AUX za dobrý peníze si myslím tak bych to chtěl dodělat...

http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product∏=269&menu=%C5%A0koda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, dnes jsem si dodělal do své OII AUX zdířku, ale nemůžu ji zprovoznit. Mám rádio Stream bez mp3, v menu jsem nastavil AUX na ON a piny na konektoru, který jsem zapojil do rádia, jsem upravil podle schéma zapojení, které je vyobrazené na samotném rádiu. AUX mi ale nejde na rádiu navolit - po prvním stisku tlačítka CD mi začne hrát CD, po druhém se na displayi napíše NO CDC a skočí zpátky CD. Nevíte prosím, co je špatně? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám si, že kdyby ho neuměl, tak by v menu nebyla možnost ho zapnout nebo vypnout, ne?

No mam ten samy problem, ja uz tam aux mel,ale radio jsme dokupovali BEZ MP3.. takže to jenom zkouším,ale v menu tam je volba AUX on/off..ale jednou cd-pusti se, 2xCD chce to psat nazvy a tim to hasne:) díky za rady:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takže já jsem včera Vykuchal mou AUDIENCI s tím že si dodělám aux. První problém, který na tomhle rádiu je , že v nastavení AUX zapnout jde, i hlasitost auxu, ale jakmile z nastavení vyjedu , hraje mi třeba jen rádio, tak nevím co zmáčknout abych přepl na vstup AUX (zmáčknout třeba tlačítko CD 2krát až 5krát jsem zkoušel). Za druhé na štítku , přímo na audienci, není naznačen aux vstup, jak na jiných rádiích od škody, které to zřejmně umí (viz obr. 1). Za třetí mi to nedalo a připojil jsem ze zadu na piny (po domácku udělaný kablík s 3,5mm Jackem, věnuji se elektronice od malička, tak mi tady prosím neříkejte že jsem si udělal špatně kablík) do audience a připojil Mp3, mobil a NIC. Takže jestli tady "Odborníci tvrdíte že všechny AUDIENCE umí AUX Tak mi řekněte co pro to mám udělat aby aux jel. Díky.

Obrázky.

Obrázek 1. Originál štítek z mé audience

Obrázek 2. Originál štítek z mé audience a naznačil jsem kam jsem připojil konektory AUX (červený a černý - Levý a pravý kanál, žlutý (uzemění,kostra)

obrázek 3 štítek z boku rádia

post-50260-0-16251000-1316849199_thumb.j

post-50260-0-52808500-1316849207_thumb.j

post-50260-0-99126800-1316849213_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu jsem se někde dočetl, že vstup AUX byl na AUDIENCI dělanej od nějakýho roku (asi 2007). Tady je foto AUDIENCE, kde jsou ty piny na AUX přímo napsaný. Takže si myslím, že v tvém případě jde o starší model, který to ještě nepodporuje.

post-63276-0-50708400-1316855490_thumb.j

Editováno: , autor: Capucino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mrzi ma ak sa tu moja tema uz niekedy rozoberala ale neviem ju bohuzial najst, dnes som sa rozhodol dorobit si aux na radio Melody, rok vyroby auta je 2011, kabel som si spravil sam a zapojil ako je to naznacene na radiu, pravy do praveho lavy do laveho zem som napojil do zeme, vsetko som poskladal napojil mp3 stlacil dvakrat CD, a nic sa nedeje.. akoby na radiu volba aux ani nebola, a pritom je to nemozne ked este na zadnom stitku je napisane ako ma byt aux zapojeny, v nastaveniach tak isto nie je ani zmienka o konfiguracii aux, moze byt radio nejak zakodovane? DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, hledal jsem, ale našel jen rozporuplné odpověi.

Na webu skodateile.cz jsem zakoupil AUX vstup s kompletní kabeláží vi. odkaz http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product∏=269&menu=Škoda%7COctavia%20II%28A5%29

Kabel jsem zapojil do navi NEXUS, m.r. 2004, do vstupu zapojil přehrávač (iPhone), zvolil na těle navigace volbu AUX, ale nic nehraje. V Nastavení je možnost AUX zapnutá na Audio, v manuálu k navigaci je možnost připojení externího zvuku skrze AUX zmíněná a podle mě tedy možná. Přestože se AUX v tomto m.r. nemontoval. Je tedy chyba v zapojení nebo v softwaru radia? Nebo Nexus v Octavii z roku 2004 AUX nepodporuje a ani jiným sowtwarem radia se tento stav nezmění? Poraďte prosím, co s tím. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj , mám problém potřebují v autě hrát z externího zdroje (třeba navigace).Mám audienci MR 2005 a po připojení AUXu nic v menu je aktivovaný , mačkaním tlačítka CD se aux nezapne.To je softwarová chyba nebo harwerová ? jak by se dal rozchodit ten aux? aniž bych musel měnit Audienci za novou a dodělávat druhou anténu ,nebo kupovat zesilovač na externí zdroj mezi iso konektor ? Dík za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...