Přejít na obsah

81kw biturbo


JurajTDI

Doporučené příspěvky

Zdravim Vás,

čistě teoreticky, chtěl bych se poradit o přestavbě octavie na biturbo, samozřejmě ne na normální provoz.

Neslyšeli jste o tom někdy, viděl jsem pár fotek z anglie kde měli octavii TDI biturbo a docela to jelo ale zase se mi to zdá dost přehnaný.

Jaký máte na to názor? peníze neřešim, jen jestli se to vyplatí za ten výkon. Diky ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moj strýko má O1 1.8T prerobenú na biturbo + nejaké ďalšie úpravy a dostal z toho 280k.

ale normálne je to asi nevýhodné, on je podľa mňa šialenec, má to auto čisto len na preteky...

no to je pěkný a o TDI jsi neslyšel? docela bych to zhecu chtěl postavit. ;)

Vsechno jde ale je to o penezich o velkych penezich bych rekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vás,

čistě teoreticky, chtěl bych se poradit o přestavbě octavie na biturbo, samozřejmě ne na normální provoz.

Neslyšeli jste o tom někdy, viděl jsem pár fotek z anglie kde měli octavii TDI biturbo a docela to jelo ale zase se mi to zdá dost přehnaný.

Jaký máte na to názor? peníze neřešim, jen jestli se to vyplatí za ten výkon. Diky ;);)

www.dieselpower.cz/forum => uživatel forest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vás,

čistě teoreticky, chtěl bych se poradit o přestavbě octavie na biturbo, samozřejmě ne na normální provoz.

Neslyšeli jste o tom někdy, viděl jsem pár fotek z anglie kde měli octavii TDI biturbo a docela to jelo ale zase se mi to zdá dost přehnaný.

Jaký máte na to názor? peníze neřešim, jen jestli se to vyplatí za ten výkon. Diky ;);)

www.dieselpower.cz/forum => uživatel forest

A co je snim???Ten to ma nebo co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to až ho potkám, tak se ho musím zeptat, ale co jsme se jednou potkali, tak mi o tom básnil, jak už to má všechno připravené, svody měl už hotové, tak semmyslel že to dotáhl.

Forest???? A dotáhl...... lol

Pozdrav mi ho... fuck

Ještě upřesnění....myslíš malé a velké turbo pro větší rozsahy tlaků?????? Nebo jak vlastně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda dost dobře nechápu proč dávat biturbo na takhle malej motor...

...proto se ptám, jak je to myšleno...pokud jedno malé a jedno velké...tak to smysl má....obdobně jako u 1,4tsi.

Právě, to je fakt jen na závodění a nebo když někdo neví co s penězma, ale to zas nebude dělat octu. 1,4tsi je dost zajímavej motůrek, ten kompresor bych chtěl vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej tam radsi jedno turbo VNT20 z 2,5tky a s dalsima upravama (trysky, hlava, ic, sani, airbox, kat a egr of) se pres 200PS dostanes...

...přesně tak....tak to mám i já....motor je na prodej.... :palec2:

a za kolik tak? neco stim uděláme třeba.

za 20 už je zadán.....

Ale rozhodující je samo cena.....když tak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...