Přejít na obsah

Sjíždění vnitřních částí pneu


johnxx

Doporučené příspěvky

V každém případě bych valil na geometrii. Co jsem se ptal v několika servisech, tak alespoň jednou ročně by člověk měl zajet na geošu. Hlavně pokud je krutá zima plná sněhových jazyků a výmolů. Pokaždé se to o něco rozhodí. A gumy se takhle dají zničit už po pár stovkách najetých km. Stojí to něco kolem 500 - 600,- Kč. Což je levnější než každý rok kupovat nové pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sjíždí se mi na Octavce vnitřní části pneu na předních kolech, na zadek jsem se zatím nedíval.Měl bych asi zajít na geometrii, ze?Ale kamos mi rikal, ze to nebude geometrii ale tlumicama, ze uz budou hotovy, tak nevim,poradte.

A jaké máš rozměry pneu? Pokud máš široké gumy, tak se ty vnitřky sjíždí prostě víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakladat nove tema, protoze mam podobny problem, tak snad se nebude johnxx zlobit :palec2:

Sjíždí se mi predni prava guma vic jako leva strana, ale je sjeta rovnomerme po celem obvodu. Zadna vnitrni ani vnejsi strana, proste po celem obvodu! Jde to videt pouhym okem a to jak na letnich, tak i zimnich pneu.. Muze to byt snad tim , ze by prava strana brzdila vice nez leva? Ale pri brzdeni auto na stranu netahne a zase kdyby byla spatna geometrie, tak by pneu byla sjeta nerovnomerne.. Tak nevim, zkuste poradit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sjíždí se mi na Octavce vnitřní části pneu na předních kolech, na zadek jsem se zatím nedíval.Měl bych asi zajít na geometrii, ze?Ale kamos mi rikal, ze to nebude geometrii ale tlumicama, ze uz budou hotovy, tak nevim,poradte.

Určitě nejdříve na geometrii a rovnou se ptej, jestli to dělají:

a) postaru lampičkama

b ) přesným laserem.

Ber jenom laserovou kontrolu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nechci zakladat nove tema, protoze mam podobny problem, tak snad se nebude johnxx zlobit :palec2:

Sjíždí se mi predni prava guma vic jako leva strana, ale je sjeta rovnomerme po celem obvodu. Zadna vnitrni ani vnejsi strana, proste po celem obvodu! Jde to videt pouhym okem a to jak na letnich, tak i zimnich pneu.. Muze to byt snad tim , ze by prava strana brzdila vice nez leva? Ale pri brzdeni auto na stranu netahne a zase kdyby byla spatna geometrie, tak by pneu byla sjeta nerovnomerne.. Tak nevim, zkuste poradit..

Má nekdo nejake reseni, dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...