Přejít na obsah

Jak si přivodit stres? Vlastnictvím nového vozu? Ano!!!


Šány

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

od včerejška je doma, MR2008, Octavia, Elegance a mnoho doplňků 2,0 TDI, teda krásný autíčko ale řeknu vám, že si večer dávám pár panáků abych nemusel myslet na to, že jak zítra přijdu do garáže tak už tam třeba nebude. Omlouvám se za ten výlev ale o mého staršího Renaulta Megane jsem se tak nebál a věrně mi sloužil hodně roků.

Zažíváte někdo taky takové pocity?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

od včerejška je doma, MR2008, Octavia, Elegance a mnoho doplňků 2,0 TDI, teda krásný autíčko ale řeknu vám, že si večer dávám pár panáků abych nemusel myslet na to, že jak zítra přijdu do garáže tak už tam třeba nebude. Omlouvám se za ten výlev ale o mého staršího Renaulta Megane jsem se tak nebál a věrně mi sloužil hodně roků.

Zažíváte někdo taky takové pocity?

Ahoj, to je normální OII je velice oblíbená i mezi zloději-je to taková holka oblíbená skutěčně všemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

od včerejška je doma, MR2008, Octavia, Elegance a mnoho doplňků 2,0 TDI, teda krásný autíčko ale řeknu vám, že si večer dávám pár panáků abych nemusel myslet na to, že jak zítra přijdu do garáže tak už tam třeba nebude. Omlouvám se za ten výlev ale o mého staršího Renaulta Megane jsem se tak nebál a věrně mi sloužil hodně roků.

Zažíváte někdo taky takové pocity?

Zdravím , tak vítej mezi námi . A pokud máš garáž tak bych se tolik nebál . Horší by to bylo kdyby jsi parkoval někde na sídlišti .

Ať dobře slouží .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

od včerejška je doma, MR2008, Octavia, Elegance a mnoho doplňků 2,0 TDI, teda krásný autíčko ale řeknu vám, že si večer dávám pár panáků abych nemusel myslet na to, že jak zítra přijdu do garáže tak už tam třeba nebude. Omlouvám se za ten výlev ale o mého staršího Renaulta Megane jsem se tak nebál a věrně mi sloužil hodně roků.

Zažíváte někdo taky takové pocity?

Zdravím , tak vítej mezi námi . A pokud máš garáž tak bych se tolik nebál . Horší by to bylo kdyby jsi parkoval někde na sídlišti .

Ať dobře slouží .

Dík za vaše reakce pánové. No co se týče té garáže, tak ta je od mého bydliště cca 10 min. chůze. Jejich tam třináct a šest včetně mé bylo vykradeno. Kupodivu nebylo odcizeno žádné auto ale u mě třeba zimní gumy, jinak vercajk všeho druhu apod. Když mě ukradli ty gumy tak mi polda řekl, pane to máte úplně jedno jestli to máte v garáži nebo ne, já už jsem tady dnes po třetí, 2x na ulici rozbitý skla a ukradený auto a teď ty vaše gumy. Oni překonají všechno a dostanou se kamkoliv. Přemýšlím o nějaké ochraně patrně něco jako toto GSM/GPS autoalarm CA-1803 BT Athos.

No přesto se těším jak se zítra svezu. Zatím první poznatky, že to teda sedí na silnici jak přibitý, mám z toho dobrý pocit. Tak a teď si jdu dát ještě jednoho malýho.

Zatím zdar Šány z Brna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

od včerejška je doma, MR2008, Octavia, Elegance a mnoho doplňků 2,0 TDI, teda krásný autíčko ale řeknu vám, že si večer dávám pár panáků abych nemusel myslet na to, že jak zítra přijdu do garáže tak už tam třeba nebude. Omlouvám se za ten výlev ale o mého staršího Renaulta Megane jsem se tak nebál a věrně mi sloužil hodně roků.

Zažíváte někdo taky takové pocity?

Zdravím , tak vítej mezi námi . A pokud máš garáž tak bych se tolik nebál . Horší by to bylo kdyby jsi parkoval někde na sídlišti .

Ať dobře slouží .

Dík za vaše reakce pánové. No co se týče té garáže, tak ta je od mého bydliště cca 10 min. chůze. Jejich tam třináct a šest včetně mé bylo vykradeno. Kupodivu nebylo odcizeno žádné auto ale u mě třeba zimní gumy, jinak vercajk všeho druhu apod. Když mě ukradli ty gumy tak mi polda řekl, pane to máte úplně jedno jestli to máte v garáži nebo ne, já už jsem tady dnes po třetí, 2x na ulici rozbitý skla a ukradený auto a teď ty vaše gumy. Oni překonají všechno a dostanou se kamkoliv. Přemýšlím o nějaké ochraně patrně něco jako toto GSM/GPS autoalarm CA-1803 BT Athos.

No přesto se těším jak se zítra svezu. Zatím první poznatky, že to teda sedí na silnici jak přibitý, mám z toho dobrý pocit. Tak a teď si jdu dát ještě jednoho malýho.

Zatím zdar Šány z Brna

Gratuluji a mrkni na toto: http://www.maxima-as.cz/carins.php?id=01

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

od včerejška je doma, MR2008, Octavia, Elegance a mnoho doplňků 2,0 TDI, teda krásný autíčko ale řeknu vám, že si večer dávám pár panáků abych nemusel myslet na to, že jak zítra přijdu do garáže tak už tam třeba nebude. Omlouvám se za ten výlev ale o mého staršího Renaulta Megane jsem se tak nebál a věrně mi sloužil hodně roků.

Zažíváte někdo taky takové pocity?

Zdravím , tak vítej mezi námi . A pokud máš garáž tak bych se tolik nebál . Horší by to bylo kdyby jsi parkoval někde na sídlišti .

Ať dobře slouží .

Dík za vaše reakce pánové. No co se týče té garáže, tak ta je od mého bydliště cca 10 min. chůze. Jejich tam třináct a šest včetně mé bylo vykradeno. Kupodivu nebylo odcizeno žádné auto ale u mě třeba zimní gumy, jinak vercajk všeho druhu apod. Když mě ukradli ty gumy tak mi polda řekl, pane to máte úplně jedno jestli to máte v garáži nebo ne, já už jsem tady dnes po třetí, 2x na ulici rozbitý skla a ukradený auto a teď ty vaše gumy. Oni překonají všechno a dostanou se kamkoliv. Přemýšlím o nějaké ochraně patrně něco jako toto GSM/GPS autoalarm CA-1803 BT Athos.

No přesto se těším jak se zítra svezu. Zatím první poznatky, že to teda sedí na silnici jak přibitý, mám z toho dobrý pocit. Tak a teď si jdu dát ještě jednoho malýho.

Zatím zdar Šány z Brna

Pokud máš garáž tak daleko tak to je špatný . Ale pokud jenom ty garáže vykradou a auto tam nechaj . Tak bych se bál o trošku míň. To bych taky asi začal pořádně pít .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fázi 380V na kování kliky a zámku u garáže. Zapínat stykačem dálkou. Na dveře přitlouct cedulku NEDOTÝKAT SE - VYSOKÉ NAPĚTÍ a před vratama vyrobit louži. Najdeš tam ráno každýho jednoho.

Upravuji příspěvek - zapomněl jsem ti pogratulovat k autíčku! Hodně km a málo problémů. Pojisti a spi.

Editováno: , autor: DUsoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za vaše reakce pánové. No co se týče té garáže, tak ta je od mého bydliště cca 10 min. chůze. Jejich tam třináct a šest včetně mé bylo vykradeno. Kupodivu nebylo odcizeno žádné auto ale u mě třeba zimní gumy, jinak vercajk všeho druhu apod. Když mě ukradli ty gumy tak mi polda řekl, pane to máte úplně jedno jestli to máte v garáži nebo ne, já už jsem tady dnes po třetí, 2x na ulici rozbitý skla a ukradený auto a teď ty vaše gumy. Oni překonají všechno a dostanou se kamkoliv. Přemýšlím o nějaké ochraně patrně něco jako toto GSM/GPS autoalarm CA-1803 BT Athos.

No přesto se těším jak se zítra svezu. Zatím první poznatky, že to teda sedí na silnici jak přibitý, mám z toho dobrý pocit. Tak a teď si jdu dát ještě jednoho malýho.

Zatím zdar Šány z Brna

Ahoj Šány,

taky parkuji vedle baráku sice za závorou, ale nic není pro "čorkaře" problém. Hlavně je třeba to mít dobře pojištěné (GAP) apod.

Jinak první noci byly obdobné, pořád jsem vykukoval z okna ... a teď po 10 měsících už docela dobře spím :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fázi 380V na kování kliky a zámku u garáže. Zapínat stykačem dálkou. Na dveře přitlouct cedulku NEDOTÝKAT SE - VYSOKÉ NAPĚTÍ a před vratama vyrobit louži. Najdeš tam ráno každýho jednoho.

Upravuji příspěvek - zapomněl jsem ti pogratulovat k autíčku! Hodně km a málo problémů. Pojisti a spi.

Jj, máš, jak se u nás říká recht. Jen pro zasmání, já bych tam nacházel taky hojně sprejerů ale ti mi nevadí, oni mi totiž ta vrata od garáže udržují v docela nerezavějícícm stavu. :)

A samozřejmě děkuji za gratulaci i tobě hodně km v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to máš hodnýho syna.

No, je to dobrej hoch, udělal nám s maminou velkou radost, akorát nevím jak se na mě budou dívat v okolí, já jdu totiž za tři metry do důchodu. Tím chci taky říct - obecně, že pokud budou tady fóru moje příspěvky pro někoho nesrozumitelné je to tím, že už mám na krku nějaký křížek. Ale jak se říká každý je starý jak se cítí. Píši to proto, že odhaduji, že je vás tu povětšina z mladší generace, což vám nakonec stejně závidím. Taky bych pár roků odečetl hlavně proto, že ta Octavie vydrží přece hodně let ne? ;) . A ještě k tomu jste dobří, znáte hodně o autech a já jsem přes auta laik. Hodně se tu od vás člověk doví a to je dobře.

Takže je fakt, že kluk nám udělal radost. Zároveň je fakt, že si vydělá ale teda dost dře. Včetně sobot. Jsme mu velice vděčni.

Zdraví Šány

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to máš hodnýho syna.

Jj, taky plánuji dítě, můžeš mi naznačit, kde jsi ho dělal. Takovej by se mi taky hodil ... :smich:

Myslíš aby ti za 20 let daroval jednu OII? To bys pak mohl jezdit na veteránský srazy :p

Jinak garáž je good, pokud je u baráku..přece jen už to je slyšet víc, když se tam někdo štrachá..ale i tam ho zamykám..k tomu zamykání zpátečky a alarm..teď už taky spím líp. Stačily první tři dny, kdy mi řekli v servisu, že zámek řazení půjde až po víkendu, protože jim onemocněl mechanik..jsem na víkend málem zabalil garáž do řetězů a spal před ní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o alarmu do garaze jsi nepremyslel? ikdyz ukradou pneumatiky a naradi skoda za 30 000 taky nasere...pekne na GSM i z odposlechem a rovnou volat policajty:)

Já nevim...zabezpečeni je dobrá věc ale podle mě zamykáni zpátečky jsou zbytečně vyhozeny prachy...stači vymáčknout spojku a auto odtáhnout do vedlejši ulice.Neni to tak?Podle mě je nejlepši systémy na principu GSM,kdy v připadě odcizeni vozidla jsem jako majitel o tom informovaný ihned.Auto je hlídané 24 hodin a tomu řikám KLIDNÉ SPANI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o alarmu do garaze jsi nepremyslel? ikdyz ukradou pneumatiky a naradi skoda za 30 000 taky nasere...pekne na GSM i z odposlechem a rovnou volat policajty:)

Já nevim...zabezpečeni je dobrá věc ale podle mě zamykáni zpátečky jsou zbytečně vyhozeny prachy...stači vymáčknout spojku a auto odtáhnout do vedlejši ulice.Neni to tak?Podle mě je nejlepši systémy na principu GSM,kdy v připadě odcizeni vozidla jsem jako majitel o tom informovaný ihned.Auto je hlídané 24 hodin a tomu řikám KLIDNÉ SPANI.

Na to máš zase rušičky..ale to už se tu někde probíralo. Všechno obejdeš, jde jen o to, že OII bude za chvíli jak psů, takže když někdo potřebuje nějakou ukrást, půjde cestou nejmenšího odporu..tzn. vybere nějakou "nezajištěnou" a to jakkoliv. Nikdo nebude riskovat, když vedle stojí to samé auto bez ničeho. Vzhledem k ceně auta to vyhozené prachy nejsou, je to základ, asi jako zamykat auto..i to bych mohl označit za zbytečnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o alarmu do garaze jsi nepremyslel? ikdyz ukradou pneumatiky a naradi skoda za 30 000 taky nasere...pekne na GSM i z odposlechem a rovnou volat policajty:)

Já nevim...zabezpečeni je dobrá věc ale podle mě zamykáni zpátečky jsou zbytečně vyhozeny prachy...stači vymáčknout spojku a auto odtáhnout do vedlejši ulice.Neni to tak?Podle mě je nejlepši systémy na principu GSM,kdy v připadě odcizeni vozidla jsem jako majitel o tom informovaný ihned.Auto je hlídané 24 hodin a tomu řikám KLIDNÉ SPANI.

Na to máš zase rušičky..ale to už se tu někde probíralo. Všechno obejdeš, jde jen o to, že OII bude za chvíli jak psů, takže když někdo potřebuje nějakou ukrást, půjde cestou nejmenšího odporu..tzn. vybere nějakou "nezajištěnou" a to jakkoliv. Nikdo nebude riskovat, když vedle stojí to samé auto bez ničeho. Vzhledem k ceně auta to vyhozené prachy nejsou, je to základ, asi jako zamykat auto..i to bych mohl označit za zbytečnost?

Nebudu se k tomu vyjadřovat...jsi naivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zamykani zpatecky atd je jen pro alkoholiky zabrana jak neukrast auto... proste zabezpecil bych garaz(nemusela by tam byt ani sirena, jen ze dve cidla pohuby a otevreni vrat a gsm modul) a gsm do auta at vim ze o nej ma nekdo zajem a kdyz tak at ho najdu kde je nez ho zacnou rozebirat, nic jineho nepomuze, ze auto na parkovisti houka uz nikoho nezvedne z gauce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se k tomu vyjadřovat...jsi naivní...

Tak se k tomu prosímtě nevyjadřuj.. Vidím, že jsi všude byl dvakrát a všechno znáš (a užíváš si výkon při předjíždění). Jen dotaz..proč myslíš, že se škodovky kradou? Že by hlavně na zakázku? A nebo že by spíš na díly? Chtěl jsem jen říct, že obejdeš absolutně všechno a že bysme auto ani vlastně nemuseli zamykat, když jsou frajeři, co to pomalu zvládnou rychleji než klíčkem..nic víc. pokud jsi to nepochopil, tak sorry. Každopádně se to už řešilo jinde, tak proč se k tomu zas vracet tady?

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...