Přejít na obsah

Jak si přivodit stres? Vlastnictvím nového vozu? Ano!!!


Šány

Doporučené příspěvky

Dobrý večer pánové,

tak jsem študoval ty pojistky co uzavřel syn na auto.Tak auto je pojištěný proti krádeži, havarii a živelním pohromám. Přesto, jak to tady už padlo půjdu asi tou cestou

GSM a GPS. Holt pro klid duše. A díval jsem se, že to skutečně není tak nákladné, jenom nevím zda to nebude mít vliv na záruku vozu pokud se do něj montují všelijaká čidla apod. Jinak samozřejmě souhlas s tím, že jde v důsledku jen o lepší pocit, že jsem proto abych o vůz nepřišel něco udělal, protože jinak jde překonat všechno a ti profíci to umí. Shodou okolností byl myslím včera v televizi nějaký šot, jak se kradou vozy, myslím, že to bylo někde na okraji Prahy jestli se nemýlím a tam předváděl chlapík jak vůz otevře a ten čas byl 6 sec. No umí to pacholci.

Šány

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer pánové,

tak jsem študoval ty pojistky co uzavřel syn na auto.Tak auto je pojištěný proti krádeži, havarii a živelním pohromám. Přesto, jak to tady už padlo půjdu asi tou cestou

GSM a GPS. Holt pro klid duše. A díval jsem se, že to skutečně není tak nákladné, jenom nevím zda to nebude mít vliv na záruku vozu pokud se do něj montují všelijaká čidla apod. Jinak samozřejmě souhlas s tím, že jde v důsledku jen o lepší pocit, že jsem proto abych o vůz nepřišel něco udělal, protože jinak jde překonat všechno a ti profíci to umí. Shodou okolností byl myslím včera v televizi nějaký šot, jak se kradou vozy, myslím, že to bylo někde na okraji Prahy jestli se nemýlím a tam předváděl chlapík jak vůz otevře a ten čas byl 6 sec. No umí to pacholci.

Šány

ty hele věk vůbec neřeš, tady jsme všichni nastejno, jak dneska říkal pan Špaček, exhradní sekretář.. nebo co to měl za funkci...

Aneb jak se říká, rozdíl mezi mužem a dítětem je jen v ceně hraček.. :palec2: a ať Ti to jezdí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to máš hodnýho syna.

Jj, taky plánuji dítě, můžeš mi naznačit, kde jsi ho dělal. Takovej by se mi taky hodil ... :smich:

Zdar,

jo kamaráde, nejde o to kde :) ale především j a k !!! :palec2:

Šány.

Ahoj Šány, budu na Tvá slova při výrobě myslet :kol-48:

Jinak gratuluji k super-kočáru :palec:

P.S. pokud se bojíš tolik té krádeže, nepěřemýšlel jsi raději než o GSM, GPS ... o tom připojištění Euro Gap?

Jde o produkt, který Ti po dobu tří let doplatí (tobě) rozdíl mezi pořizovací cenou a tím co ti dá pojišťovna při krádeži nebo "totálce".

Mám to a jsem klidnější ... Stálo mě to 15 tKč na tři roky.

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik to vyjde?

Zdar

http://www.jablotron.cz/autotechnika.php?p...roducts/ca-1803 (pro admina - nevím zda se zde mohou nechávat odkazy)

myslím, že do 20 litrů se dá vejít.

Šány

Jablotron je dobrá volba, dokonce u nás se nechá domluvit jeho montáž přímo přes škodovku, takže záruku vůbec neřešíš. Jediný háček je v kvalitě práce, párkrát už jsem viděl práci od firmy, která tady Jablotron montuje a kam to dává i právě škodovka a nic moc..dávají naskřipovací spojky, kterým tedy osobně moc nevěřím (jistota je letovaný spoj a zaizolovat samosmršťovací bůžírkou) a hlavně i potom je jedno auto jak druhý..lepší je si s tím pohrát sám nebo u nějakého známého, který tomu rozumí, ale neživí se tím ve velkém. Jinak i tady by neměl být problém se zárukou. Dával jsem si alarm sám a vše OK..ani v pojišťovně (Kooperativa) nepotřebovali potvrzenou montáž, stačilo předvést funkčnost zajištění a slevička byla na světě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se o auto tak moc bojíš, tak asi jediná dobrá cesta je Sherlog. a nic víc, to stačí. mít v autě ještě alarm, GSM pager a podobný píčovinky, tak budeš 2minuty jenom odblokovávat systémy než autem vyjedeš a brzy tě to začne srát. sherlog má i slevu z pojistky potom, je to sice nákladnější na pořízení, ale asi tak nejvíc sichr.

jinak teda chlapci, vy co tady tak obhajujete GSM systém. a co jako uděláte, když vám najednou pípne pager nebo SMS, že vám někdo krade auto? vezmete bejsbolku a nůž a půjdete na něj? myslim, že ne a zamykání zpátečky rozhodně kravina neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,

tak děkuji za reakce ale každopádně z toho nechci dělat takovou vědu jak to možná vypadá. Holt když mi to seberou tak nic nenadělám. Prosím, aby jste si můj příspěvek nevysvětlovali tak, že se malej kluk bojí, aby mu nesebrali hračku. Mám už toho v životě za sebou dost a tak bych to taky ustál. Jsem asi hodně ovlivněn nynějším stavem v naší společnosti, resp. neschopností naší policie a dalších orgánů bránit majetek občanů a to vůbec nemluvím o tvrdé zločinnosti. Když mi vlastně vykradli v garáži zimní gumy, tak sice přijel policista, ale první otázka byla zda jsem pojištěn. Když jsem řekl, že ne, tak prohlásil, že tím to pro něho končí, napsal si moje nacionále, prohlásil, že ta sezóna kradení zimních gum začíná brzo, (bylo to tuším v říjnu) sedl do auta a odjel. No ale zpět na zem, zamykání zpátečky v tom novém voze je, nějakej typ Construct. Takže ještě jednou děkuji za názory, rady a tipy, něco se synem vymyslíme.

Zdraví Šány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zamykani zpatecky atd je jen pro alkoholiky zabrana jak neukrast auto... proste zabezpecil bych garaz(nemusela by tam byt ani sirena, jen ze dve cidla pohuby a otevreni vrat a gsm modul) a gsm do auta at vim ze o nej ma nekdo zajem a kdyz tak at ho najdu kde je nez ho zacnou rozebirat, nic jineho nepomuze, ze auto na parkovisti houka uz nikoho nezvedne z gauce

No alkoholik se nedostane ani pres IMO takze takhle bych to nevidel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se o auto tak moc bojíš, tak asi jediná dobrá cesta je Sherlog. a nic víc, to stačí. mít v autě ještě alarm, GSM pager a podobný píčovinky, tak budeš 2minuty jenom odblokovávat systémy než autem vyjedeš a brzy tě to začne srát. sherlog má i slevu z pojistky potom, je to sice nákladnější na pořízení, ale asi tak nejvíc sichr.

jinak teda chlapci, vy co tady tak obhajujete GSM systém. a co jako uděláte, když vám najednou pípne pager nebo SMS, že vám někdo krade auto? vezmete bejsbolku a nůž a půjdete na něj? myslim, že ne a zamykání zpátečky rozhodně kravina neni.

Konečně někdo kdo neni naivní.Jasná zpráva! JEDINĚ SHERLOG.Jinak zdravím všechny majitele octávek s Construktem...a přeju jim hodně klidných snů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spím taky klidně..navíc moje auto ničím neláká..i volant mám jen gumový ;)

Tady je někdo strašně vtipnej...Tvoje barva auta opravdu nikoho nezláká lol

Proto ji taky mám, protože se nikomu nelíbí a ušetřím tak balík za Sherloga.. ;) Hlavně ji ale mám zajištěnou tak, jak jsem uznal za vhodný a hlavně díky tomu spím klidně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spím taky klidně..navíc moje auto ničím neláká..i volant mám jen gumový ;)

Tady je někdo strašně vtipnej...Tvoje barva auta opravdu nikoho nezláká lol

Proto ji taky mám, protože se nikomu nelíbí a ušetřím tak balík za Sherloga.. ;) Hlavně ji ale mám zajištěnou tak, jak jsem uznal za vhodný a hlavně díky tomu spím klidně

Až ti ji švihnou tak neušetřiš nic...ale bude pozdě.Ale je fakt,že tam u vás se třeba moc nekrade.Praha,Brno je na pět pismen a tam se toho vážně bojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spím taky klidně..navíc moje auto ničím neláká..i volant mám jen gumový ;)

Tady je někdo strašně vtipnej...Tvoje barva auta opravdu nikoho nezláká lol

Proto ji taky mám, protože se nikomu nelíbí a ušetřím tak balík za Sherloga.. ;) Hlavně ji ale mám zajištěnou tak, jak jsem uznal za vhodný a hlavně díky tomu spím klidně

Až ti ji švihnou tak neušetřiš nic...ale bude pozdě.Ale je fakt,že tam u vás se třeba moc nekrade.Praha,Brno je na pět pismen a tam se toho vážně bojim.

Tak do Prahy bych se třeba do divadla bál..nechat ho někde na Florenci nebo tak.. Jinak každopadně je pojištěný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze je to vždy o nervy.Kámoš mi řikal,že před půl rokem na hradecké dálnici očesali jednu ´dvojkovou octávku u benzinky na odpočivadle.Sundali xenony během krátké chvile.Při té představě mi vstávaji vlasy na hlavě...řešili to tam policajti a prej to je ojedinělý připad.Jinak se kradou hodně přes noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...