Přejít na obsah

Jak si přivodit stres? Vlastnictvím nového vozu? Ano!!!


Šány

Doporučené příspěvky

Pánové, jen tak mimochodem, víte která barva je nejpopulárnější pro zloděje?

Střibrná!?

Tady v Praze se kradou nejvíc černý.V noci tady každou chvilku vídám černou jak jí táhnou na laně,asi maj construct,bo co.A když jedou policajti,tak jenom přihlížej,protože OII tažená nočníma ulicema na laně je běžná a nepodezřelá věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jen tak mimochodem, víte která barva je nejpopulárnější pro zloděje?

Střibrná!?

Tady v Praze se kradou nejvíc černý.V noci tady každou chvilku vídám černou jak jí táhnou na laně,asi maj construct,bo co.A když jedou policajti,tak jenom přihlížej,protože OII tažená nočníma ulicema na laně je běžná a nepodezřelá věc.

To máš kamaráde špatny informace...podivej se do statistik lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo myšleno ironicky :)

Kdyby policajti viděli jak někdo v noci táhne OII na laně,tak si na něm smlsnou.Nedávno jsme jeli s kámošem v neděli v půl pátý ráno po Praze dvě sahary za sebou.Někde u Bohdalce jeli proti nám policajti v oktávce,sotva jsme je minuli,tak májaky a už byli za náma.Pak nastala kontrola,dejchání a na požádání kontrola zavazadlového prostoru.Chlápci byli ze začátku vostrý jak břitva,pak když zjistili,že nejsme loupežníci,tak v pohodě pokecali.Prý musí cokoliv podezřelého okamžitě stavět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě stříbrná, před měsícem jsem jednu stříbrnou ještě měl a to jí nebylo ani rok, Praha - Holešovice v prac. den od 12,30 - 17hodin.

Tak to je síla,tam parkuju celkem často,dřív jsem bydlel na Letný.V jakých místech se ti to stalo? A měl si v autě nějaký zabezpečení?

Přeju pevný nervy s vyřizováním všech náležitostí a brzké nové auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě stříbrná, před měsícem jsem jednu stříbrnou ještě měl a to jí nebylo ani rok, Praha - Holešovice v prac. den od 12,30 - 17hodin.

Tak to je síla,tam parkuju celkem často,dřív jsem bydlel na Letný.V jakých místech se ti to stalo? A měl si v autě nějaký zabezpečení?

Přeju pevný nervy s vyřizováním všech náležitostí a brzké nové auto ;)

Přístavní ulice skoro před vodní policií, a alarm jsem žádný neměl, jenom construkt byl zamknutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě stříbrná, před měsícem jsem jednu stříbrnou ještě měl a to jí nebylo ani rok, Praha - Holešovice v prac. den od 12,30 - 17hodin.

Tak to je síla,tam parkuju celkem často,dřív jsem bydlel na Letný.V jakých místech se ti to stalo? A měl si v autě nějaký zabezpečení?

Přeju pevný nervy s vyřizováním všech náležitostí a brzké nové auto ;)

Přístavní ulice skoro před vodní policií, a alarm jsem žádný neměl, jenom construkt byl zamknutý.

Já to řikám pořád že construkt odradí pouze fetáka a blbečka.Jinak to jsou vyhozeny prachy z okna.Představa to je hodně zvláštní a proto jsem po dlouhých uvahách to vyřešil Sherlogem...vím,že když mi s mým autem odjedou,tak okamžitě vyjiždí zásahovka ve spolupráci s Policii ČR a v podstatě během pár hodin mám auto zpět.To je ve spojení s dobrou pojistkou NEJLEPŠÍ OCHRANA VAŠEHO MAJETKU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řikám pořád že construkt odradí pouze fetáka a blbečka.Jinak to jsou vyhozeny prachy z okna.Představa to je hodně zvláštní a proto jsem po dlouhých uvahách to vyřešil Sherlogem...

Pro feťáka a blbečka to stačí .. ale pokud chce auto čorknout profík, tak nepomůže nic. Když je kára vytipovaná, tak je za pár minut někde v garáži, v železné kleci, a nějaké satelitní a jiné systémy jsou nahrané. A za hoďku nebo za dvě je za čárou, když ji zrovna nerozeberou na díly..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, oni vyjíždí až když se ti dovolaj a ty potvrdíš, že s autem nejedeš ty ani nikdo známej ne? když se ti nedovolaj, tak na to kašlou

Už jsme na toto téma spolu mluvili,Luki.Tvůj názor je opravdu mimo a je vidět že o tom nic neviš.Jakmile se ti nedovolaji,tak vyjižději i bez potvrzení poplachu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.secar.cz Tak se nejdřive podívej na kapitolu odcizená a nalezená vozidla a pak piš takovy ty nesmysly o klecich a garážich...

Před pár lety to fungovalo, teď už možná ne.

Pokud existuje komerční síť, schopná na základě nějakých radiových signálů mj. vyhledávat kradené auta, tak zcela určitě existuje krabička, která ti ukáže, kde tenhle vysílač konkrétně je. A pak je to jen o rychlosti oddělení vysílače od daného objektu ...

P.S. A myslíš si, že ti na těch stránkách uvedou, že z ukradených aut našli třeba jen 40%? Pokud by to bylo 100, tak by přece sleva pojišťoven v případě krádeže byla podstatně větší. Já taky šéfovi hlásím jen úspěchy a průšvihy si nechávám pro sebe ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.secar.cz Tak se nejdřive podívej na kapitolu odcizená a nalezená vozidla a pak piš takovy ty nesmysly o klecich a garážich...

Před pár lety to fungovalo, teď už možná ne.

Pokud existuje komerční síť, schopná na základě nějakých radiových signálů mj. vyhledávat kradené auta, tak zcela určitě existuje krabička, která ti ukáže, kde tenhle vysílač konkrétně je. A pak je to jen o rychlosti oddělení vysílače od daného objektu ...

P.S. A myslíš si, že ti na těch stránkách uvedou, že z ukradených aut našli třeba jen 40%? Pokud by to bylo 100, tak by přece sleva pojišťoven v případě krádeže byla podstatně větší. Já taky šéfovi hlásím jen úspěchy a průšvihy si nechávám pro sebe ...

Máš pravdu.To ano ale věřim tomu,že maji 90 procentní uspěšnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránkách uváději 98 procentní uspěšnost...i kdyby to byla menší uspěšnost stejně to je podle mě nejlepší způsob zabezpečení.

Jako "nejlepší způsob" v kombinaci se všemi ostatními to nerozporuji. Ale v 98% úspěšnosti nevěřím ani náhodou (asi proto, že dlouhá léta pracuju v prodeji, nákupu a PR :) ). Technologie kráčí kupředu a zjistit, jestli někde něco aktivně nebo pasivně pípá nemůže být problém. Ono totiž obecně platí, že prolomit nějakou obranu je mnohonásobně rychlejší a levnější, než ji vybudovat (viz. např Maginotova linie nebo jen banální kopírování CD/DVD).

Editováno: , autor: Tesna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, oni vyjíždí až když se ti dovolaj a ty potvrdíš, že s autem nejedeš ty ani nikdo známej ne? když se ti nedovolaj, tak na to kašlou

Už jsme na toto téma spolu mluvili,Luki.Tvůj názor je opravdu mimo a je vidět že o tom nic neviš.Jakmile se ti nedovolaji,tak vyjižději i bez potvrzení poplachu.

připadáš mi jako tatar. samozřejmě, že vim, že uz jsme se o tom bavili, ale ty uz jsi asi 90% toho, o čem jsme se bavili zapomněl. kdyby ne, tak bys jistě věděl, že Sherloga doma máme na druhým autě už přes 5let, takže vem jed na to, že vím, jak ten systém funguje. taky kdybys neměl sklerozu, tak by sis vzpomněl, žes mi dával za pravdu, že mají asi 3 stupně ochrany a to o čem píšeš ty je až když si zaplatíš ten nejvyšší stupeň, kterej neplatíme ani na audinu, protože už je to dost ranec a jestli ty si to platíš na oktávku, tak seš opravdu nadšenec a Sherlog z tebe má radost.

dám příklad, táta píchnul, měnil kolo, 3x se mu snažili dovolat, pak volali mě, že jim systém hlásí neoprávněnej pohyb vozidla a co že se teda děje. žádný, že by hned skákali do toho jejich Hummeru a vyrazili tátu zatknout na parkoviště.

jinak to co píše Tesna je fakt, každej systém lze vyřadit (stačí vědět, kde je umístěný reset tlačítko, ale to ty jistě víš, takže ti to já, když jsem uplně mimo mísu a vůbec nic o tom systému nevim nemusim psít vid?), vyrušit nebo jakkoliv zablokovat, druhá věc je, že u auta jako je OII si s tim nikdo tu práci dávat nebude.

s důvěrou v jejich 98% úspěšnost uváděnou na jejich stránkách se příkláním k Tesnovo názoru.

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...