Přejít na obsah

Jak si přivodit stres? Vlastnictvím nového vozu? Ano!!!


Šány

Doporučené příspěvky

To Luke: Prostě uznej, že nemáme auta hodný Romariaaa a že jen o tu jeho se rvou všichni čorkaři v Evropě..jenže on má za oknem odkaz na stránky Sherlogu, kde se, světe div se, chlubí jen vyřešenými případy.. Takže prostě vítej taky ve světě nás naivních..no, možná spíš normálních, co si tu netitulujeme auta skákavými kozami a co se umíme bavit úplně normálně bez urážek a emocí -_- což tady pořád ne a ne někdo pochopit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Luke: Prostě uznej, že nemáme auta hodný Romariaaa a že jen o tu jeho se rvou všichni čorkaři v Evropě..jenže on má za oknem odkaz na stránky Sherlogu, kde se, světe div se, chlubí jen vyřešenými případy.. Takže prostě vítej taky ve světě nás naivních..no, možná spíš normálních, co si tu netitulujeme auta skákavými kozami a co se umíme bavit úplně normálně bez urážek a emocí -_- což tady pořád ne a ne někdo pochopit

Asi tak, souhlas. Někomu není dáno komunikovat ve slušném stylu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši,

zatím stojí v garáži, jak jsem čet, tak dobře pojištěná a jediná ochrana je Construct. Jak už jsem psal, myslím, že 100 % ochrana neexistuje a na tom se asi shodneme. Bohužel, kradlo se, krade se a bude se krást, takže je to jenom o tom zda se do těch statistik dostaneme či ne. Je to blbý ale je to tak. Je ale fakt, že už si večer nedávám tolik panáků. -_- , holt mi už otrnulo.

Přeji hezký příští týden bez nehod a lítání kvůli ukradeným miláčkům.

Šány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a komu to vadilo? jako neřeknu, kdybych někde lhal nebo někoho pomlouval, tak OK, ale takováhle cenzura mě teda vážně dost vadí. to, kde napíšu, že mi přijde jako tatar tady necháš a to, kde vysvětluju fakta, aby tady nebyly bludy smažeš. čest tvojí práci :palec2:

jenom podotknu, že jsem nikomu nenadával, psal jsem věcně, narozdíl od kydů, který sem psal Romario. zrovna tohle cos smazal tady mělo zůstat, aby si ostatní udělali obrázek

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci nehádejte se, ať si každej dá na auto zabezpečení jaký chce a na co má, hlavně že bude spokojenej že pro svýho miláčka udělal co mohl, ne? -_-

Tak tak, a hlavne mozes tam mat hoci co, ked to lupkar chce tak ci tak ti to cmajzne a ked sa mu to nepodari a zisti ze tam mas nejaku satel. navigaciu tak sa nasere a podpali ti to. Ale urcite to je lepsie ako construct. Peace :feve:

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci nehádejte se, ať si každej dá na auto zabezpečení jaký chce a na co má, hlavně že bude spokojenej že pro svýho miláčka udělal co mohl, ne? -_-

Jenže jde o to, že si tam dáš, co uznáš za vhodné a dostačující a když se o tom tady náhodou zmíníš, odkudsi se vynoří expert fóra na gumu, a označí tě za naivního (a to je hodně slabý odvar jeho formulací..nerad bych spadl na jeho úroveň..tedy až úplně dolu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a komu to vadilo? jako neřeknu, kdybych někde lhal nebo někoho pomlouval, tak OK, ale takováhle cenzura mě teda vážně dost vadí. to, kde napíšu, že mi přijde jako tatar tady necháš a to, kde vysvětluju fakta, aby tady nebyly bludy smažeš. čest tvojí práci :palec2:

jenom podotknu, že jsem nikomu nenadával, psal jsem věcně, narozdíl od kydů, který sem psal Romario. zrovna tohle cos smazal tady mělo zůstat, aby si ostatní udělali obrázek

Hele, neměl jsem sílu pročítat 150 příspěvků zpět, smazal jsem ty poslední (asi 15) které rozhodně nebyly o zabezpečení, ale o vašich problémech=OT jak vyšité. Vážně toho nechcete nechat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Tak moje zabezpecenie auta vyriesilo pocasie.

Kroupy v Prahe - Chodov. Poistku som si nechal vyplatit cash a take dobite auto snad nebude chciet nikto kradnut....

Inak vecer aspon parkujem na platenom stani.

Toto forum som objavil nedavno. A docital som sa tu o EuroGAPe, trosku lutujem, ze som do nezistil do 90dni od kupy auta. Jednoznacne najlepsie zabezpecenie! Ako bonus clovek uvidi svoje peniaze aj pri totalke.

MAM AJ JEDNU OTAZKU:

Mam O2 1.9 TDI PD 77kW, r.v.2010, neveim aky olej doliat. Zhlto to asi 1/2 risky za prvych 12200km. Ako zistim ktory olej tam mam, ked to este nebolo v servise?

Zrejme to bude long life.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak moje zabezpecenie auta vyriesilo pocasie.

Kroupy v Prahe - Chodov. Poistku som si nechal vyplatit cash a take dobite auto snad nebude chciet nikto kradnut....

Inak vecer aspon parkujem na platenom stani.

Toto forum som objavil nedavno. A docital som sa tu o EuroGAPe, trosku lutujem, ze som do nezistil do 90dni od kupy auta. Jednoznacne najlepsie zabezpecenie! Ako bonus clovek uvidi svoje peniaze aj pri totalke.

MAM AJ JEDNU OTAZKU:

Mam O2 1.9 TDI PD 77kW, r.v.2010, neveim aky olej doliat. Zhlto to asi 1/2 risky za prvych 12200km. Ako zistim ktory olej tam mam, ked to este nebolo v servise?

Zrejme to bude long life.

Tomu se říká věčný optimismus, dávat LONG LIFE do aut , který se kradou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...