Přejít na obsah

Snímač otáček G28


Lucky30

Doporučené příspěvky

Dobrá tedy zkusím to vyměnit. Jen bych se chtěl zeptat, kde to je, jak to vypadá, co je potřeba demontovat, nějaký postup ? Nejlépe i s fotodokumentací ? Nic jsem bohužel nenašel sad.png a 3 kila nechat v servisu se mi nechce, jsem student, takže pro mě 3 kila jsou skoro tři cesty do školy a zpátky smile.png


 


Takhle už jsem si některé věci vyměňoval a kdybych to spočítal tak jsem si na tomhle ušetřil dobré 4 tisíce, což pro mě není málosmile.png


 


Ovšem - na dílech jako je tohle nešetřím, pokud to vyloženě není jedno - např brzdový spínač jsem vzal ten levnější, nějaká italská výroba. Ale u tohoto dílu se prý čína nedoporučuje, tak tady půjdu do originálu nebo od někoho kdo prodává auto nebo tak smile.png


 


Díky moc za případné pomoci a rady, hezký den přeji


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

jedu oktavkou do plzně byl jsem línej vyndat supa z garáže , přijedu na křižovatku kde v protisměru jeli jaký si vojácí s technikou , slavnosti osvobození , zastavím na červenou čučím na ně a auto chcíplo si říkam špatná spolupráce mozek noha brzda a spojka, chci nastartovat a nic tak znova a chatlo to jak pumpa na sračky do toho kontrolka vyplého ASR no nic jedu nakoupit auto nejelo jak má po dalším startu i elektronika motoru , volám domu paní at se je na telefonu a připraví supa zaklapne podval a vyrazí pro mě :-) naštěstí jsem dojel v nouzáku , napích a bylo jasno snímač kliky g28, naštěstí jsem ho měl doma , vyměněn a zase auto jezdí

post-5660-0-27393300-1430653244_thumb.pn

post-5660-0-84700100-1430653257_thumb.pn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...