Přejít na obsah

Zkroucené kotouče


Shaarky

Doporučené příspěvky

Lidicky, ceka me za dva tydny technicka...jsou male vibrace volantu (tedy zvlnene kotouce) zavaznou zavadou ? Jde mi o to, ze je necham zesoustruzit az po technicke...jedna si musi brzd. desticky znovu sednout a jedna mi to nevyjde casove... :feve:

Na STK nikoho nezajímá, že se ti při brzdění klepe volant. Technika zajímá, jestli ti v toleranci brzdí všechny 4 kola... :feve:

přesně tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
pořád řeším brzdy na několika autech dokola jako někteří vy tady. Zatím co jsem zjistil, použití desek TRW je zaručený NEúspěch

Tak jsem nechal srovnat ty kotouce - byla tam nepatrna vychylka (0,1mm) na leve strane, mozna jeste v toleranci, ale volant proste uz kopal. Co se tyce TRW (Lucas), vymenil jsem je za puvodni Ferodo na zkousku. Ty TRW vypadaji extremne tvrde oproti napr. Ferodo. Na plose u TRW je videt, ze obsahuji mnohem vyssi mnozstvi kovu, coz mozna zene teplotu trochu vyse, nez by bylo zdravo. Kotouce jsou nyni zpet, ulozil jsem si je sam po predchozim poradnem vycisteni, tak jsem zvedav. Drzte palec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Tak jsem nechal srovnat ty kotouce - byla tam nepatrna vychylka (0,1mm) na leve strane, mozna jeste v toleranci, ale volant proste uz kopal. Co se tyce TRW (Lucas), vymenil jsem je za puvodni Ferodo na zkousku. Ty TRW vypadaji extremne tvrde oproti napr. Ferodo. Na plose u TRW je videt, ze obsahuji mnohem vyssi mnozstvi kovu, coz mozna zene teplotu trochu vyse, nez by bylo zdravo. Kotouce jsou nyni zpet, ulozil jsem si je sam po predchozim poradnem vycisteni, tak jsem zvedav. Drzte palec :)

Tak po cca 6000km kotouce stale drzi. Ty desticky delaji opravdu hodne. Lucasy jiz nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...