Přejít na obsah

problém s centrálem


Juros

Doporučené příspěvky

Cau chlapi, mám celkem zajímavý problém. Přijel za mnou kolega, že mu nejde zamknout auto klíčem ze strany řidiče, ani dálkou. Vyměnil jsem komplet zámek a auto jde zamknout dálkou, ale klíčem se mu nechce. Vyměnil jsem ŘJ ve dveřích řidiče i ŘJ komfortu a je to pořád stejné. Napíchl jsem to na Vaga a ten píše, že je vše bez závad.

Je tu někdo, kdo by byl schopen poradit co s tím??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlapi, mám celkem zajímavý problém. Přijel za mnou kolega, že mu nejde zamknout auto klíčem ze strany řidiče, ani dálkou. Vyměnil jsem komplet zámek a auto jde zamknout dálkou, ale klíčem se mu nechce. Vyměnil jsem ŘJ ve dveřích řidiče i ŘJ komfortu a je to pořád stejné. Napíchl jsem to na Vaga a ten píše, že je vše bez závad.

Je tu někdo, kdo by byl schopen poradit co s tím??????

A přispůsobili jste DO?

Možná by původně stačila synchonizace, ale pokud je vyměněná komfortka, tak to chce přispůs. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlapi, mám celkem zajímavý problém. Přijel za mnou kolega, že mu nejde zamknout auto klíčem ze strany řidiče, ani dálkou. Vyměnil jsem komplet zámek a auto jde zamknout dálkou, ale klíčem se mu nechce. Vyměnil jsem ŘJ ve dveřích řidiče i ŘJ komfortu a je to pořád stejné. Napíchl jsem to na Vaga a ten píše, že je vše bez závad.

Je tu někdo, kdo by byl schopen poradit co s tím??????

A přispůsobili jste DO?

Možná by původně stačila synchonizace, ale pokud je vyměněná komfortka, tak to chce přispůs. ;)

Komfortkou to nebylo, protože DO po výměně zámku fungoval. Nešlo to zavírat klíčem ze strany řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlapi, mám celkem zajímavý problém. Přijel za mnou kolega, že mu nejde zamknout auto klíčem ze strany řidiče, ani dálkou. Vyměnil jsem komplet zámek a auto jde zamknout dálkou, ale klíčem se mu nechce. Vyměnil jsem ŘJ ve dveřích řidiče i ŘJ komfortu a je to pořád stejné. Napíchl jsem to na Vaga a ten píše, že je vše bez závad.

Je tu někdo, kdo by byl schopen poradit co s tím??????

A přispůsobili jste DO?

Možná by původně stačila synchonizace, ale pokud je vyměněná komfortka, tak to chce přispůs. ;)

Komfortkou to nebylo, protože DO po výměně zámku fungoval. Nešlo to zavírat klíčem ze strany řidiče.

já to blbě přečetl, promiň.

mohla by být zrada v kabeláži, co je to za rok?, občas v těch dveřích něco uhnije nebo zoxiduje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlapi, mám celkem zajímavý problém. Přijel za mnou kolega, že mu nejde zamknout auto klíčem ze strany řidiče, ani dálkou. Vyměnil jsem komplet zámek a auto jde zamknout dálkou, ale klíčem se mu nechce. Vyměnil jsem ŘJ ve dveřích řidiče i ŘJ komfortu a je to pořád stejné. Napíchl jsem to na Vaga a ten píše, že je vše bez závad.

Je tu někdo, kdo by byl schopen poradit co s tím??????

A přispůsobili jste DO?

Možná by původně stačila synchonizace, ale pokud je vyměněná komfortka, tak to chce přispůs. ;)

Komfortkou to nebylo, protože DO po výměně zámku fungoval. Nešlo to zavírat klíčem ze strany řidiče.

já to blbě přečetl, promiň.

mohla by být zrada v kabeláži, co je to za rok?, občas v těch dveřích něco uhnije nebo zoxiduje

kabeláž jsem kontrolovat pouze verbálně. nějak jsem neměl čas ji proměřit, ale myslím si, že tím to nebude. už jsem se setkal se zoxidovanou kabeláži. rok je to 00 nebo 01, přesně nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A klicem to jde zamknout(mechanicky?)nebo s nim nejde otocit?ten zamek je novy nebo starsi?JA sem ho mel rozbranej a spatne sem ho slozil a tak ymi pak nechodil klickem a pak sem zjitsil,ze sem prehodil jednu packu.Kdyz tak mam foto toho zamku rozebranyho.

Zámek je nový. Jde s ním normálně otáček, ale zavřou se pouze dveře u řidiče. Je to nějaké divné. Dokonce jsem to měl napíchle na Vagu a vše je bez chyb a v naměřených hodnotách mi to ukazuje vše jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se to k tématu až tak moc nehodí, ale při hledání závady signalizace zapnutých světel (mikrospínač OK) jsem zjistil to, co vidíte na fotkách (průchodka dveře - sloupek). Bandáž byla OK, ale jeden drát urvaný, zem na třech drátečkách, další tři dráty fiklá izolace. To mne tedy po.er, jestli to bylo z výroby, tak mne čeká pěkné dodo kol100

post-7040-1191010580_thumb.jpg

post-7040-1191010615_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Divny je, ze diagnostika nic nenasla ale resil jsem neco podobnyho co mas ty a problem byl v zadnich dverich v ridici jednotce. Kdyz jsem jednotku zadnich dveri odpojil, takvse zaclo chodit. Tim chci napsat ze muze bejt KO jina cast centralu a ten se pak blokuje.

Kabely urcite zkontroluj merakem. Parkrat jsem opravoval kabelaz u octy a vzdy zadni dvere. Izolece nekde vypadala dobre ale kabel byl zoxidovanej.

post-173-1192049368_thumb.jpg

post-173-1192049397_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného možná budu taky řešit. Problém ze svícením dveří při otevření těch řidičových a spinač asi OK. Lampa osvětlení kabiny se rozsvítí a dveře ne. Mj. jak ses dostal ke kabeláži v místě dveře-sloupek. K tomu konektoru ? Ten gumový průvlak je lehce demontovatelný ? jak ? Cci ty kabely taky shlídnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Něco podobného možná budu taky řešit. Problém ze svícením dveří při otevření těch řidičových a spinač asi OK. Lampa osvětlení kabiny se rozsvítí a dveře ne. Mj. jak ses dostal ke kabeláži v místě dveře-sloupek. K tomu konektoru ? Ten gumový průvlak je lehce demontovatelný ? jak ? Cci ty kabely taky shlídnout

tu gumu vycvaknes celkem jednoduse, az me to prekvapilo! jak u dveri tak ve sloupku ji normalne odtahni (s citem) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...