Přejít na obsah

PORADIE VALCOV


Krutil

Doporučené příspěvky

Nakolko mi v sekcii Elektrika>Cyby na VAG zatial nikto neporadil a tyka sa to motora,

prosim o informaciu. V akom vztahu je chybova hlaska VAG o cisle valca motora k jeho skutocnej polohe?

Cislo valca na hlave valcov pri pohlade z predu je na motore AQW nasledovne: 1-4-2-3

Plati to iste aj pre VAG, alebo VAG ma poradie valcov 1-2-3-4?

Napriklad. Ak VAG zahlasi poruchu na 4-tom valci, kde sa tento nachadza?

Je druhy z lava, alebo posledny? Dakujem vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ľudkovia, neviete mi poradiť, aké je poradie valcov pri motore 1,2 51kW BZG, keď sa naň pozriem spredu? Hlási mi totižto výpadky horenia na druhom valci a skôr ako začnem nad niečim špekulovať, rád by som vedel, ktorý vale to je.

Za odpoveď vopred ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pýtal som sa preto, lebo neviem, ako číslujú v škodovke valce a ak by vymysleli nejaké divoké poradie a náhodou by sa druhý valec ocitol niekde na boku, tak mi nepomôže výmena sviečky či zapaľovacieho modulu na strednom valci. Ďakujem za odpoveď.

Už som prehodil zapaľovacie moduly medzi stredným a ľavým valcom, tak som zvedavý, či sa chyba objaví na niektorom inom valci ako na dvojke.

Editováno: , autor: miggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšal som to cez skupinu 14 a 15, ale všade sú nulové hodnoty (teda bez výpadkov horenia) a kontrola výpadkov aktívna. No medzi chybami motora bolo to, čo som už spomínal. A je pravda, že keď zima (myslím tým okolo -10 st. C), tak motor robí problémy. Ale zatiaľ skúšam, mením a keď budem bezradný, tak... si kúpim iné auto :)

P.S.: Je mi jasné, že si to myslel zo srandy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...