Přejít na obsah

Airbagy v palubce


Svond

Doporučené příspěvky

Zdravím...chtěl jsem se zeptat jak přesně funguje airbag spolujezdce, mám teda namysli jestli pokud vyměním hořejší díl palubky,teda já mám jenom airbag ve volantu, za palubku s airbagem spolujezdce tak jestli to nějak bude fungovat a nebo u toho musí být ještě nějaká složitá elektronika.A ještě jestli takhle nějak podobně funguje i airbag v sedačkách???Dík moc za osvětlení airbagů ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím...chtěl jsem se zeptat jak přesně funguje airbag spolujezdce, mám teda namysli jestli pokud vyměním hořejší díl palubky,teda já mám jenom airbag ve volantu, za palubku s airbagem spolujezdce tak jestli to nějak bude fungovat a nebo u toho musí být ještě nějaká složitá elektronika.A ještě jestli takhle nějak podobně funguje i airbag v sedačkách???Dík moc za osvětlení airbagů ;);)

pokud dáš jenom palubku s přípravou na bag spolujezdce, tak to nemá žádnou funkčnost, musel by jsi ještě koupit vlastní jednotku Airbagu, pak vyměnit stávající RJ airbagu za RJ airbagu na 2x bag a ještě dotáhnout dva dráty k tomu onomu bagu.

Bagy v sedačkách se dají zprovoznit obdobným způsobem, musíš natáhnout kabeláž k nim, pak kabeláž k čidlům bočního nárazu a samotná čidla, pochopitelně pak i RJ airbagu, která podporuje boční bagy. A když tohle všechno budeš mít, tak pak stačí to namontovat a nakódovat. Pokud plánuješ dodělání bagu spolujezdce, tak udělej i bační bagy, při jedné práci a hlavně jedné jednotce. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem myslel že to bude trošku jednoduší...:-(..takhle to zní dost složitě..to už je možná lepší namontovat tam rám...:-)..a nevíš prosím tě na kolik by vyšlo ten airbag spolujezdce + ty bagy v té sedačce?

Airbag spolujezdce jsem prodával okolo 2,5tis. k tomu jednotka tak 1tis. a kabeláž tak 500 pro dva bagy nebo 1,5-2tis. pro čtyři bagy s čidlama, ale pro boční bagy musíš mít sedačky s bagama...takže jestli to vyloženě nevyžaduješ tak se na to vyprdni, max bych udělal ten spolujezdcův bag. Já mám boční bagy v sedačkách, mám i kabeláž s čidlama, i jednotku, to všechno v autě, akorát nefunkční protože milej Cosbál mi poslal kabeláž s jinejma konektorama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem myslel že to bude trošku jednoduší...:-(..takhle to zní dost složitě..to už je možná lepší namontovat tam rám...:-)..a nevíš prosím tě na kolik by vyšlo ten airbag spolujezdce + ty bagy v té sedačce?

Airbag spolujezdce jsem prodával okolo 2,5tis. k tomu jednotka tak 1tis. a kabeláž tak 500 pro dva bagy nebo 1,5-2tis. pro čtyři bagy s čidlama, ale pro boční bagy musíš mít sedačky s bagama...takže jestli to vyloženě nevyžaduješ tak se na to vyprdni, max bych udělal ten spolujezdcův bag. Já mám boční bagy v sedačkách, mám i kabeláž s čidlama, i jednotku, to všechno v autě, akorát nefunkční protože milej Cosbál mi poslal kabeláž s jinejma konektorama...

Jojoo...ty detaili... ;) ...no i když tohle moc detail není,ale to hlavní tam máš... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...