Přejít na obsah

DN - podle tapeců asi Octávka


VitaP

Doporučené příspěvky

a taky měl tam 6 lidí!, taky jsem to teď viděl v televizi a je to opravdu hrozný

No to není tak jistý, cituji: "Zatím se neví, zda jelo v jednom autě šest lidí, nebo byli do nehody zapojeni případní chodci."

Ale dle mého soudu na 99.9% jelo šest lidí v autě - dle věkového průměru zůčasněných zjevně noční návrat z diskotéky. Dá se počítat i s alkoholem u řidiče a s možností zapůjčeného auta od přátel nebo rodičů. Prostě klasika, tyhle noční jízdy z diskoték už nejednou nedopadly dobře...

Jinak koukám na ty fotky, předfaceliftová octa ve tmavě zelené metalíze patrně ve verzi SLX. Tu sílu nárazu si nedokážu dost dobře představit. Bouraných oktávek jsem v životě dělal nespočet, občas je to taky docela síla, zvláště bouračky přes střechu, ale v principu bylo vždy všechno tak nějak v normálu a bylo to vždy opravitelný. Ale tohle vůbec nechápu, náraz, při kterým se od vozu odtrhne střecha i podlaha a celá zadní část s podlahou kufru.

Jinak je to obrovská tragédie pro zúčastněné rodiny, rodiče (na místě zemřela patnáctiletá dívka a tři mladíci ve věku 16 a 17 let), nechtěl bych být v jejich kůži a proto prosím na tohle myslete jako na první věc, než podřadíte a sešlápnete plynový pedál nadoraz. Asi nepřejete nikomu z vašich blízkých, aby místo vás k vašemu domu přijela policejní Filka a v ní dva prapočíci se zachmuřený, nevyspalým xichtema a v ruce nesli pár nehezkejch lejster, fuj, hnus... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a taky měl tam 6 lidí!, taky jsem to teď viděl v televizi a je to opravdu hrozný

No to není tak jistý, cituji: "Zatím se neví, zda jelo v jednom autě šest lidí, nebo byli do nehody zapojeni případní chodci."

Ale dle mého soudu na 99.9% jelo šest lidí v autě - dle věkového průměru zůčasněných zjevně noční návrat z diskotéky. Dá se počítat i s alkoholem u řidiče a s možností zapůjčeného auta od přátel nebo rodičů. Prostě klasika, tyhle noční jízdy z diskoték už nejednou nedopadly dobře...

Jinak koukám na ty fotky, předfaceliftová octa ve tmavě zelené metalíze patrně ve verzi SLX. Tu sílu nárazu si nedokážu dost dobře představit. Bouraných oktávek jsem v životě dělal nespočet, občas je to taky docela síla, zvláště bouračky přes střechu, ale v principu bylo vždy všechno tak nějak v normálu a bylo to vždy opravitelný. Ale tohle vůbec nechápu, náraz, při kterým se od vozu odtrhne střecha i podlaha a celá zadní část s podlahou kufru.

Jinak je to obrovská tragédie pro zúčastněné rodiny, rodiče (na místě zemřela patnáctiletá dívka a tři mladíci ve věku 16 a 17 let), nechtěl bych být v jejich kůži a proto prosím na tohle myslete jako na první věc, než podřadíte a sešlápnete plynový pedál nadoraz. Asi nepřejete nikomu z vašich blízkých, aby místo vás k vašemu domu přijela policejní Filka a v ní dva prapočíci se zachmuřený, nevyspalým xichtema a v ruce nesli pár nehezkejch lejster, fuj, hnus... :feve:

mě napadlo jestli nebyla měněná bočnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě napadlo jestli nebyla měněná bočnice

No taky mě to v jednu chvíli napadlo, ale zdá se mi to trochu absurdní... Že by ta kokta měla někdy totálně zbořenej celej bok a dávála se jiná bočnice, která by se při nárazu do stromu utrhla... Na mě trochu moc sci-fi... ;)

Ale jak praví klasik - "možný je všechno".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě napadlo jestli nebyla měněná bočnice

No taky mě to v jednu chvíli napadlo, ale zdá se mi to trochu absurdní... Že by ta kokta měla někdy totálně zbořenej celej bok a dávála se jiná bočnice, která by se při nárazu do stromu utrhla... Na mě trochu moc sci-fi... ;)

Ale jak praví klasik - "možný je všechno".

jj sci fi je to hodně

ale takhle trhlej díl jsem ještě neviděl

podobná byla jen RS 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jsem to našel tady

Tak nějak je tam uvedené, co jsem psal výše... "Podle místních lidí patřilo auto právě rodičům mladíka, který leží v nemocnici"... Patrně máme i řidiče v době nehody. "Policisté na místě prý lidem říkali, že auto mohlo jet skoro sto padesát za hodinu". Policie bude zkoumat budou také to, jestli při nehodě nesehrál roli alkohol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to bylo špatný auto, ta kára nemohla být origo, takhle není možný aby se to rozebralo i při 150, viděl jsem x bouraček při takovejch rychlostech a ty byly roztrhaný, ale tohle je fakt divný.

Nic to nemění na tom že to je tragédie, takhle mladý lidi, radši nemluvit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě napadlo jestli nebyla měněná bočnice

No taky mě to v jednu chvíli napadlo, ale zdá se mi to trochu absurdní... Že by ta kokta měla někdy totálně zbořenej celej bok a dávála se jiná bočnice, která by se při nárazu do stromu utrhla... Na mě trochu moc sci-fi... ;)

Ale jak praví klasik - "možný je všechno".

jj sci fi je to hodně

ale takhle trhlej díl jsem ještě neviděl

podobná byla jen RS 6

čím víc na ty fotky koukám, tak se mi to auto zdá spíš rozebraný než nabouraný. Ve většině případů se plech deformuje, ale že by se oddělovaly díly auta přesně ve spojích, to je asi opravdu sci-fi

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě napadlo jestli nebyla měněná bočnice

No taky mě to v jednu chvíli napadlo, ale zdá se mi to trochu absurdní... Že by ta kokta měla někdy totálně zbořenej celej bok a dávála se jiná bočnice, která by se při nárazu do stromu utrhla... Na mě trochu moc sci-fi... ;)

Ale jak praví klasik - "možný je všechno".

jj sci fi je to hodně

ale takhle trhlej díl jsem ještě neviděl

podobná byla jen RS 6

čím víc na ty fotky koukám, tak se mi to auto zdá spíš rozebraný než nabouraný. Ve většině případů se plech deformuje, ale že by se oddělovaly díly auta přesně ve spojích, to je asi opravdu sci-fi

No musela to byt nehorazna supa,,..podle poctu lidi,a vekovych prumeru asi ridic(ka) precenili sve macher umeni.Proste se chtel predvest,ale nevyslo.... Chlapi jezdete opatrne !!!

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...