Přejít na obsah

Autorádio DVD Orava


Doporučené příspěvky

Uvažuju o koupi nějakého rádia s DVD a na netu jsem narazil na tohle http://www.orava.info/fkh/default.asp?cls=...amp;stiid=25686.

Zajímalo by mě jestli s ním máte někdo zkušenost. Nerad bych ho koupil a pak zjistil, že stojí za prd. Cenově je to velice lákavé, navíc ho teď má mít Globus v akci za 2900. Té ceny se ale docela bojím, protože nejsem tak bohatej, abych si kupoval levný věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo ja ti nevim ta cena seme zda desne nizka.Ja mam teda JVC KD-DV6202 ktere je sice podstatne drazsi ale zase zde mas jakousi "jistotu" ikdyz samo nechci hanit Oravu.Spokojenost snim mam maximalni.Porovnej je a uvidis jestli ti to stoji za ten risk

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena mě taky zarazila. Na druhou stranu bude na něj dvouletá záruka a nějaký drahý rádio se mi kupovat nechce. Parkuju venku před barákem a tak bych nerad, kdyby by mi náhodou auto vykradli přišel o drahé rádio. Ještě o tom budu uvažovat, ale jsem docela nahlodanej. Založil jsem tohle téma hlavně kvůli tomu, jestli ho tady náhodou někdo nemá nebo neměl, aby se podělil o zkušenosti. Jinak o JVC uvažuju taky. Dá se koupit do 6tis. Ale to už je pro mě docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš čas, podívej se nějaké recenze autoradií a vybírej podle toho, na co kladeš největší důraz. Už mi prošly autama různé značky autoradií a pokud byly znatelnější rozdíly, bylo to v citlivosti tuneru. Je zajímavé, že z těch posledních (Blaupunkt, Sony a Sencor) byl nejlepší právě Sencor. Nyní mám Sony, ale na Sencora tady v horách vzpomínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš čas, podívej se nějaké recenze autoradií a vybírej podle toho, na co kladeš největší důraz. Už mi prošly autama různé značky autoradií a pokud byly znatelnější rozdíly, bylo to v citlivosti tuneru. Je zajímavé, že z těch posledních (Blaupunkt, Sony a Sencor) byl nejlepší právě Sencor. Nyní mám Sony, ale na Sencora tady v horách vzpomínám.

Recenze jsem ještě nehledal, ale podívám se po nich. Uvidím co se dočtu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš čas, podívej se nějaké recenze autoradií a vybírej podle toho, na co kladeš největší důraz. Už mi prošly autama různé značky autoradií a pokud byly znatelnější rozdíly, bylo to v citlivosti tuneru. Je zajímavé, že z těch posledních (Blaupunkt, Sony a Sencor) byl nejlepší právě Sencor. Nyní mám Sony, ale na Sencora tady v horách vzpomínám.

Sencor OK - ale sežral mi baterku :prc: měním, ale nemůžu zde najít ten správný obchod ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu hodnotit konkretne toto DVD od Oravy ale jinak mam s Oravama hodne zkusenosti a bohuzel ne vubec dobry. Dnes uz tyto radia neberem a objednava se jen kdyz po nem nekdo vylozene touzi. Bohuzel realita je takova, ze cca 80% radii se behem pul roku reklamovalo :angry:

Jinak DVD autoradii je dneska dost.

Cast nabidky mam na www.audioves.cz ale klidne napis na icq nebo mail a muzem neco vybrat (ne vse je na webu)

Editováno: , autor: RyVeS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu hodnotit konkretne toto DVD od Oravy ale jinak mam s Oravama hodne zkusenosti a bohuzel ne vubec dobry. Dnes uz tyto radia neberem a objednava se jen kdyz po nem nekdo vylozene touzi. Bohuzel realita je takova, ze cca 80% radii se behem pul roku reklamovalo :angry:

Jinak DVD autoradii je dneska dost.

Cast nabidky mam na www.audioves.cz ale klidne napis na icq nebo mail a muzem neco vybrat (ne vse je na webu)

Díky, konečně konkrétní informace k výrobkům Orava. Dost jsem o tom přemýšlel a raději počkám a koupím něco lepšího. Pravda je, že těch rádií s DVD už je dneska fakt dost a za dobré ceny.

Editováno: , autor: remus1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...