Přejít na obsah

Navigace MIO C 520


THORIN

Doporučené příspěvky

Mám navigaci MIO C520 a na oficiálních stránkách společnosti MIO www.mio-tech.com jsem našel odkaz na existenci novějšího softu. Já mám ve své navigaci verzi v3.3 Mar 26 2007 a novější má označení v3.3 May 22 2007. Po stažení a uložení do počítače ji však nedokáži rozbalit a otevřít adresář. Najde se zde někdo šikovnější kdo to dokáže a poradí mi "jak na to ". Dík předem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám navigaci MIO C520 a na oficiálních stránkách společnosti MIO www.mio-tech.com jsem našel odkaz na existenci novějšího softu. Já mám ve své navigaci verzi v3.3 Mar 26 2007 a novější má označení v3.3 May 22 2007. Po stažení a uložení do počítače ji však nedokáži rozbalit a otevřít adresář. Najde se zde někdo šikovnější kdo to dokáže a poradí mi "jak na to ". Dík předem .

Zdravím...poslal bys mi prosím tě odkaz na stáhnutí té nenjnovější verze...pokusil bych se o to, mám také ještě tu starší verzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevři si stránku www.mio-tech.com. Na ní zvol EUROPE poté EASTERN EUROPE (english). Vyber SUPPORT a z podnabídky DOWNLOADS. Najdi navigaci C 520 UPDATE GUIDE FOR CZECH stáhni ji a ulož. No a to je vše co jsem dokázal.

Máš to stažený komplet? Má to 169 057 kB. Po stažení klikneš na .zip soubor rozbalíš ho. V rozbaleném adresáři klikneš při připojeném MIU na MioDVD.exe a průvodce tě provede instalací. Neraduj se, je to stejná verze jakou máš mají bordel v datumech. Přeinstaluje ti to stávající sw stejným a jedinou změnu kterou poznáš je, že ti to smaže komplet tvoje nastavení + poi. Kdyby si chtěl poradit něco dál tak přes SZ, tady je to moc veřejné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevři si stránku www.mio-tech.com. Na ní zvol EUROPE poté EASTERN EUROPE (english). Vyber SUPPORT a z podnabídky DOWNLOADS. Najdi navigaci C 520 UPDATE GUIDE FOR CZECH stáhni ji a ulož. No a to je vše co jsem dokázal.

Máš to stažený komplet? Má to 169 057 kB. Po stažení klikneš na .zip soubor rozbalíš ho. V rozbaleném adresáři klikneš při připojeném MIU na MioDVD.exe a průvodce tě provede instalací. Neraduj se, je to stejná verze jakou máš mají bordel v datumech. Přeinstaluje ti to stávající sw stejným a jedinou změnu kterou poznáš je, že ti to smaže komplet tvoje nastavení + poi. Kdyby si chtěl poradit něco dál tak přes SZ, tady je to moc veřejné...

Co mám udělat, abych ty POI tam nahrál zpět?..odkud?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznate někdo nějaký odka, kde bych si mohl nahrát ty původí POI co tam byli?...nechcete mi někdo poslat ten soubor?...je to normalně v mapach, ve slozce POI a ja bych potřeboval ten soubor, co v te slozce POI mate...tak kdyby byl někdo tak hodne...tak bych se nezlobil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznate někdo nějaký odka, kde bych si mohl nahrát ty původí POI co tam byli?...nechcete mi někdo poslat ten soubor?...je to normalně v mapach, ve slozce POI a ja bych potřeboval ten soubor, co v te slozce POI mate...tak kdyby byl někdo tak hodne...tak bych se nezlobil...

doporučuji prostudovat Tomasiiho web jsou tam odkazy na aktuální POI a doufám že sis udělal před instalací zálohu. Tak ji tam klidně vrať. A co se týká map tak přes SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny !

Pánové, na podporu Mia se vůbec nespoléhejte ! Jezdím s Miem ( C250 nebu C520) už nějaký čas a jsem spokojen, ale upravit k obrazu svému jsem si ho musel sám. Mio vyrábí, prodává a dál se nestará. Naštěstí je ale na netu k této značce spousta kvalitních diskuzních fór a věcí ke stažení, takže při troše úsilí se najde. Jinak jsem jezdil i s jinými navigacemi- origo škodovácká DX, Garmin, TomTom, ale Mio mi z toho pořád vychází nejlíp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Než jsem si pořídil MIO C520 používal jsem O2 navigaci přes mobil, která si stahuje data přes internet, no a když někde otevřeli novou silnici tak tam byla během pár dní (alespoň většinou to tak bylo). Navigace MIO je o dost dražší (O2 navigaci mi platí podnik) ale jak se dostat k aktuálním mapám to nevím, přitom jak MIO tak O2 navigace co já vím používají mapy od Tele Atlas. Můžeš-li poraď nám méně skušeným je-li možnost někde stahovat aktualizované mapy a nebo je jediná možnost kupovat každý rok novou navigaci. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych nějakou dobu počkal, MIO C520 je celkem pořád horkou novinkou. Časem se na webu objeví nové mapy. Samozřejmě, že nepujde o legální verze. Je mi jasné, že za nové aktualizace budou chtít platit, ale proč kupovat celé nové mapy, když by stačilo udělat jen update map o nové data, klidně ať je to zpoplatněno, ale za jinou cenu než nové mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Mám navigaci MIO C520 a na oficiálních stránkách společnosti MIO www.mio-tech.com jsem našel odkaz na existenci novějšího softu. Já mám ve své navigaci verzi v3.3 Mar 26 2007 a novější má označení v3.3 May 22 2007. Po stažení a uložení do počítače ji však nedokáži rozbalit a otevřít adresář. Najde se zde někdo šikovnější kdo to dokáže a poradí mi "jak na to ". Dík předem .

Nevíte, jestli není k dispozici už nějaká aktualizovaná verze map?..Postavilo se pár nových silnic, a vždy mi to ukazuje jako bych jel na poli... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte, jestli není k dispozici už nějaká aktualizovaná verze map?..Postavilo se pár nových silnic, a vždy mi to ukazuje jako bych jel na poli... :help:

Mapy jsou na SStopařově webu jen si k nim musíš vygooglit "upravenou" verzi Mio map bude ti to psát, že mapy jsou zamčené, ale hledej najdeš taky jsem našel. Jinak C520 jsem po TomTomovi poslal taky do světa teď používám Mio A501 a to je bomba telefonuje to, fotí to, naviguje to, je to Windows mobile takže všude tuny aplikací. Na navigaci v tom používám iGo, TomTom, Smartnav (obdoba papírové mapy jen tě to po ní ještě naviguje, na turistiku není nic lepšího) Najdeš na fórech, že si máš najít lincence.db to jsem funkční nenašel, hledej cracklou verzi miomap ta bude fungovat.

Jo a ještě verze czech 07/2007 je novější, ale bohužel tam udělali chybu a například benzínky nejsou rozděleny podle značky takže nejbližší shell jsem našel v maďarsku a naše Shell jsou jen jako benzinová stanice.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapy jsou na SStopařově webu jen si k nim musíš vygooglit "upravenou" verzi Mio map bude ti to psát, že mapy jsou zamčené, ale hledej najdeš taky jsem našel. Jinak C520 jsem po TomTomovi poslal taky do světa teď používám Mio A501 a to je bomba telefonuje to, fotí to, naviguje to, je to Windows mobile takže všude tuny aplikací. Na navigaci v tom používám iGo, TomTom, Smartnav (obdoba papírové mapy jen tě to po ní ještě naviguje, na turistiku není nic lepšího) Najdeš na fórech, že si máš najít lincence.db to jsem funkční nenašel, hledej cracklou verzi miomap ta bude fungovat.

Jo a ještě verze czech 07/2007 je novější, ale bohužel tam udělali chybu a například benzínky nejsou rozděleny podle značky takže nejbližší shell jsem našel v maďarsku a naše Shell jsou jen jako benzinová stanice.

Já jsem našel na oficiálních stránkách - odkaz: http://service.mio-tech.com/M0100/F0130_1.aspx?FileCate=Map

A tam je k dispozici celá modernizovaná východní Evropa včetně Česka a je to z 19. 12 2007, jenomže má to jednu chybu, při instalaci firmware mi to napíše, že "jazyk této verze neodpovídá vašemu zařízení"...a to mám Mio C520, a nahrané mapy bez toho aktualizovaného firmware nejdou. Takže jsem napsal dotaz na service Mio. Kdyžtak to zkus taky, pokud tu navigaci ještě máš/te, možná jsem udělal někde chybu. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...