Přejít na obsah

Vypínač u zámku kapoty


Pepa72

Doporučené příspěvky

Ahoj,

dneska jsem se díval na olej a u zámku kapoty jsem našel malý mikrospínač, mám octavii tour 07, 1,6/75kw. Není to příprava pro alarm od škodovky po can busu?

Díky za odpověď. :palec2:

spínač kapoty většinou je u long life oil. intervalů sice mi nikdo nevysvětlil smysl ale žeprej je to kvůli tomu

jak jsi přišel na CAN BUS ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínač slouží:

- pro kontrolku signalizace otevřené kapoty na panelu přístrojů

- pokud je ve vozidle alarm, tak jako čidlo pro spuštění alarmu

- u vozidel se snímačem hladiny oleje (pro WIV), signál ze spínače zhasíná oranžovou kontrolku nedostatku oleje

S CAN-BUSem nemá nic společného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, za odpovědi. Auto alarm nemá, tak mne zajímalo co to tam má nastarost. Auto má servis long life, a tu signalizaci kapoty zítra testnu, dobrá funkce, představit si, že se otevře na cestě-brzdící štít na letadle hadr :rip:

CAN BUS mne jen napadl, je roztahaný včšude možně a na netu jsem našel firmu co montuje alarm spolupracující s touto dat. sběrnicí, tak ten alarm by taky určitě bral signalizaci o otevření kapoty.

Editováno: , autor: Pepa72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dneska jsem se díval na olej a u zámku kapoty jsem našel malý mikrospínač, mám octavii tour 07, 1,6/75kw. Není to příprava pro alarm od škodovky po can busu?

Díky za odpověď. :palec2:

- složí k tomu, až ti bude svítit olej , tak se počíta stím, že otevřeš kapotu a doliješ olej. Pak ti shasne kontrolka. Je to takový nulování. Ted se určitě někdo najde kdo jen otevře kapotu a pojede dál. Hi, Hi :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dneska jsem se díval na olej a u zámku kapoty jsem našel malý mikrospínač, mám octavii tour 07, 1,6/75kw. Není to příprava pro alarm od škodovky po can busu?

Díky za odpověď. :palec2:

- složí k tomu, až ti bude svítit olej , tak se počíta stím, že otevřeš kapotu a doliješ olej. Pak ti shasne kontrolka. Je to takový nulování. Ted se určitě někdo najde kdo jen otevře kapotu a pojede dál. Hi, Hi :p

JJ jak říká michal19 slouží to ke kontrole dolití oleje když bys olej nedolil tak po určité době se kontrolka zase rosvítí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínač slouží:

- pro kontrolku signalizace otevřené kapoty na panelu přístrojů

- pokud je ve vozidle alarm, tak jako čidlo pro spuštění alarmu

- u vozidel se snímačem hladiny oleje (pro WIV), signál ze spínače zhasíná oranžovou kontrolku nedostatku oleje

S CAN-BUSem nemá nic společného

poslyš, když otevřu kapotu tak na palubovce nic nesvítí ??

1,6i 75kW, 2004, Ambiente

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínač slouží:

- pro kontrolku signalizace otevřené kapoty na panelu přístrojů

- pokud je ve vozidle alarm, tak jako čidlo pro spuštění alarmu

- u vozidel se snímačem hladiny oleje (pro WIV), signál ze spínače zhasíná oranžovou kontrolku nedostatku oleje

S CAN-BUSem nemá nic společného

poslyš, když otevřu kapotu tak na palubovce nic nesvítí ??

1,6i 75kW, 2004, Ambiente

jestli nemáš maxidot tak ti nic svíti nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...