Přejít na obsah

Vypnutí pípání nezapnutého bezp. pásu


navrc

Doporučené příspěvky

No ja bych mel jenom strach at tim vypojenim konektoru neudelam vice skody nez uzitku - ta elektronika v aute je navazana jedna na druhou. Prekvapilo me, ze jsem menil klakson a tim musis odpojit i mlhovku a potom po pripojeni na pocitac mi kamos presne rekl ze jsem odpojoval to a to (ono mu to presne ukazalo cervenym pismem) a pak ty chyby smazal co se tam zapsaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky konektor? Co je pod sedadlem? Ktery to je? A neodpoji se tim taky vyhrivani nebo Airbag? Diky!

Já jenom vím,že to jde ale nechci to rozpojovat.Podle mě to je dobrá buzerace.

tě nikdo nenutí a nikoho ostatního. všechno ostatní včetně bagů samozřejmě funguje, kterej to je konektor vam ale nepovim, protože to nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ty mi pípaj. nevim, tvrdili mi, že to je konektor co jde od toho spodku kam se zasvakává pás.

Jsou pod sedačkou, vlevo pod krytem. Ten žlutý konektor je k bagu v sedačce, tak ten bych tam nechal, na pas je takový malý černý..ten by měl stačit. Když jsem ho měl vyndaný, žádnou závadu třeba na bagu nebo tak to nepsalo a pas nepípal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překoduješ to v přistrojovce,je tam myslím pětimístný kod,tak změníš myslím třetí číslo z 0 na 1(evropa) a je to,je to posaný v bublinové napovědě ve vag-comu.

Tak já to nepotřebuju, nepoutám se kvůli policajtům, ale kvůli sobě..takže mně osobně tam to pískání neobtěžuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překoduješ to v přistrojovce,je tam myslím pětimístný kod,tak změníš myslím třetí číslo z 0 na 1(evropa) a je to,je to posaný v bublinové napovědě ve vag-comu.

Tak já to nepotřebuju, nepoutám se kvůli policajtům, ale kvůli sobě..takže mně osobně tam to pískání neobtěžuje

Já se taky poutám,ale jsou lidi co je to obtěžuje,třeba když známej popojíždí na 1 po stavbě,tak to chtěl vypnout,tak proč to neudělat,každýho věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky poutám,ale jsou lidi co je to obtěžuje,třeba když známej popojíždí na 1 po stavbě,tak to chtěl vypnout,tak proč to neudělat,každýho věc.

To už se někde řešilo..je to každýho věc, pokud za to musí platit jen pokutu, ale pokud někoho musí vystříhávat hasiči a díky jízdě bez pasů má zranění někde o dva a víc stupňů těžší, tak to už potom není každého věc..pak bych takové lidi nechal, ať si léčení hradí ze svého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
mě to taky vadilo pri popojizdeni tak sem si sehnal pás z feldy a uřezal ted mam pokoj

i při popojíždění se pohybuje auto rychlostí, při který nemusíš náraz hlavou do skla přežít. Tyhle inovace nemám vůbec rád a lidi, co se nepoutaj nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i při popojíždění se pohybuje auto rychlostí, při který nemusíš náraz hlavou do skla přežít. Tyhle inovace nemám vůbec rád a lidi, co se nepoutaj nechápu.

Jak říkám, pak ať si případné následky nesou sami..ale včetně i nákladů na případná těžší zranění. Hrozně to omezuje, zapnutí pasu trvá asi 2s, to je ale času a jak to škrtí, jak ho zapnu, tak o něm ani nevím..patří to pro mně k automatickým úkonům. Povinné by taky v rámci autoškoly měly být crash testy s nepřipoutanými figurínami..to je parádní pocuc :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...